Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 285
Милена, нали чете за токсините при вирусни инфекции?
Бързо под душа му кажи, иначе лошо.
А може и пишето да изсъхне - подплаши го!

При варицела е редно ежедневно да се къпе детето. Едно на ръка, че това облекчава неимоверно обривите и желанието за чесане, друго - така температурата се повлиява добре, а често е много висока с дни.
Виж целия пост
# 286
Темата се превърна в отчетна за личната хигиена на един форумски съпруг.
Виж целия пост
# 287

Ами освен да звъннете в отдел закрила на детето Peace

 Grinning

Болно дете и аз не къпя цялостно.Мием дупе,предник и краченца.А ако му е хипер зле и мрънка много,можем и да пропуснем точно тази вечер.Наваксваме сутринта.

Аз не мисля,че това е фатално
Виж целия пост
# 288
А може и пишето да изсъхне - подплаши го!

НЕма се върже,душке.
То пишето съхнело от липса на други работи ...........  Wink
Виж целия пост
# 289
Темата се превърна в отчетна за личната хигиена на един форумски съпруг.

Ама пък е готина, защото и авторката е една от малкото тук, която не се фръцка на трета страница в защита на милото.
Виж целия пост
# 290
Ах, тогава с ритници към банята.
Пишето да бъде поливано с душче и гелче всяка вечер, пък ти ще го съживиш - така му кажи.
Виж целия пост
# 291
Имаше една серия на "Сексът и градът", в която Миранда се възмути, че пере понааканите гащи на Стив.Каза, че ходи с мъж, който оставя кафява линийка по гащите  Laughing
Виж целия пост
# 292
Имаше една серия на "Сексът и градът", в която Миранда се възмути, че пере понааканите гащи на Стив.Каза, че ходи с мъж, който оставя кафява линийка по гащите  Laughing
Сещам се.
Виж целия пост
# 293
Темата се превърна в отчетна за личната хигиена на един форумски съпруг.
...който понамирисва на вкиснато,
болен е от грип /или симулира, за да не се изкъпе и днес/,
мята си мокрите гащи на релсата на душа и има бабалюги...
Иначе има прекрасен характер, а до скоро и хигиенни навици.
Пропускам ли нещо?  Thinking
Виж целия пост
# 294
Ако продължаваш да висиш тук,
вместо да станеш да го натикаш под душа,
и днес ще си легне с мръсна тутурутка... Дерзай!

А,ще го тикам аз.Писнало ми е вече.То поне да слушаше и да изпълняваше заповедите за баня



който понамирисва на вкиснато,
болен е от грип /или симулира, за да не се изкъпе и днес/,
мята си мокрите гащи на релсата на душа и има бабалюги...
Иначе има прекрасен характер, а до скоро и хигиенни навици.
Пропускам ли нещо?  Thinking

Рускеееееееееееее  Joy
Виж целия пост
# 295
А може и пишето да изсъхне - подплаши го!

НЕма се върже,душке.
То пишето съхнело от липса на други работи ...........  Wink
Ах, тогава с ритници към банята.
Пишето да бъде поливано с душче и гелче всяка вечер, пък ти ще го съживиш - така му кажи.

Някой да донесе пуканки  Mr. Green
Виж целия пост
# 296
айде сега, писнало ти.....
давай, иначе по-зле ще стане, ще започне да мирише бе жена  Peace
Виж целия пост
# 297
Аз мисля, че мъжот вече спи newsm78 Нали до 22 часа е вече в леглото, времето за баня е отдавна изпуснато Peace Ама що ли все повече се съмнявам, че темата е измислена Thinking
Виж целия пост
# 298
Тутурутка е френска любов. Та, в този ред на мисли, му кажи, че за всяко измито прилежно вечер членче, ти ще го удостояваш с една тутурутка. Ако и това не работи, вече не зная.
Виж целия пост
# 299
Ама що ли все повече се съмнявам, че темата е измислена Thinking
Защото авторката не се е скътала, реагира на нашите простотии с невероятно чувство за хумор, вместо да се обижда и да казва като не знаем каква е реалността да не се бъркаме.  Laughing По принцип така става, когато форумка се оплаква от мъж.  Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия