В Ирландия елхите украсяваме, Festive season наближаваме- 7 тема

  • 27 481
  • 739
# 630
oops подозренията ми се оправдаха...
Виж целия пост
# 631
И  коя е Вероника Тодорова?
Виж целия пост
# 632
Много сериозно сте се изпокрили.
Аз тук седя и се чудя - как да загрея Малчо, че май е настинал? Sad
Пие чай от немай къде, мръщи му се, от половината аспиринче за малко да  Sick, за Лемсип и т.н. е малък още.
Идеи?

П.С. Чоси, зазяпах се одеве за работа Дъблин - има доста наизлязли.
Подаде ли някое и друго СВ днес? Wink
Виж целия пост
# 633
ППС  е необходим изобщо за това не го и коментирам Simple Smile  Става дума само за това как се наема къща.  Щом имат работа то работодателя издава препоръка и с нея си намират квартира.

Благодарим Chosi Hug

Е, да де, ама тя може би въобще не е наясно, та аз за това почнах от А до Я, а именно с PPS- а. Wink

Аааа, наясно сме, наясно сме за PPS-a Simple Smile Спокойно! Благодаря на всички дами за отговорите!   bouquet
Имам още едно въпросче. Има ли такова нещо като частна медицинска застраховка и какво покрива тя? Aко аз имам може ли да я използвам и за детето си или за всеки член на семейството трябва да има индивидуална?
Защото с малко дете всички знаете как е, трябва да се подсигурим някак, а идея си нямам как става това. Иначе прочетох темичките за цените и условията в  детските градини и ясли и горе-долу започва да ми се изяснява картинката, а тя е "нищо общо с BG" Whistling за добро или за лошо предстои да се разбере.  Grinning
Виж целия пост
# 634
Сега ги почвам да ги разглеждам.  Чакам  да излязат и тогава пускам в края на деня. 
Виж целия пост
# 635
Сега ги почвам да ги разглеждам.  Чакам  да излязат и тогава пускам в края на деня. 

Погрешна тактика!
Дебни ги и като излязат, веднага пускай, не чакай хич! Wink
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 636
Сега ги почвам да ги разглеждам.  Чакам  да излязат и тогава пускам в края на деня. 

Погрешна тактика!
Дебни ги и като излязат, веднага пускай, не чакай хич! Wink
Успех!  Peace

Или първи или последен Simple Smile. Няма  много значение когато пускаш СВ  особено ако е към ХР отдела.

Иначе в джобса за мен няма много  обяви, а за шофьори никакви. Сега ще разгледам  ФАС.
Виж целия пост
# 637
A на Вероника какво не и харесвате толкова  newsm78 аз я имам в приятелите във фейса от групата за филмите  Mr. Green
Виж целия пост
# 638
A на Вероника какво не и харесвате толкова  newsm78 аз я имам в приятелите във фейса от групата за филмите  Mr. Green

Петя, Вероника не е в групата за филмите. Разбрахте ли се с Илиан за Войо?
Виж целия пост
# 639
Oops! Да така е, моя грешка, от групата за обявите на Петя беше тя.

Не сме се разбирали нищо, ако не е платил никой още, аз ще платя...
Виж целия пост
# 640
нали ти му прати пари за 3 месеца? как така той не е получил парите ?
Виж целия пост
# 641
Той ги е получил, защото е отчетено, че има извършено плащане от извлеччението на кредитната карта...драснах ти едно лично във фейса Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Ние тази сутрин осъмнахме със сняг.  Simple Smile Сега обаче напече и едва ли ще се задържи дълго.
Днес съм свободна и мисля да се размотавам с чиста съвест.  Sunglasses

Fairyland добре дошла и от мен!   Hug  bouquet
Кога планирате да идвате насам?
Guilty по-назад беше дала линк с различни планове за здравни застраховки. Може да се ориентираш. 

http://www.avivahealth.ie/health-plans/

Пинчи, честита застраховка!  Hug Значи все пак се отказахте да търсите документ от България за застраховката?
Джу, на теб честито освобождаване от оковите на здравната каса!  Twisted Evil При нас все още няма промяна. Явно ще трябва пак да пращаме заявлението.  ooooh!


Виж целия пост
# 643
Лем не се притеснявай, ще те освободят. На НАП не им работи системата до средата на януари и са много назад със обработкат ана заявленията. Мен първо ме освободиха  01,07,2008. После обаче ми промениха статута от 01.01.2005 като всички. Сега ще се боря за 2004 и 2003 година.
Сестра ми се отписва 4 пъти- 2001, 2003, 2005 и сега. И всеки път като се ъпдейтне системата тя държи пари. Mr. Green
И при нас имаше сняг, но се стопи. А как духаше снощи, не е истина.
Виж целия пост
# 644
Привет и от мене,отдавна не съм писала,така се заварта ежедневието ми ,че все не остава много време ,а и аз да не остана назад от седмица един мъдрец така ме заболя,сега съм на антибиотик и в петък ще го извадят Cry,дано  да съм случила кадърен зъболекар,че отидох до най близкия зъболекарски кабинет до нас,без да имам идея как работят,дано да са читави,че изпитвам ужас от сега
Майка ми е вече със нас и ми е  голяма помощ,спокойно ми е когато сме на работа,и малчо е с нея,много добре се разбират, даже ходиме на кино в неделя с мъжа ми,не бях ходила на кино от 4-5 години.Гледахме The Impossible за цунамито в Тайланд 2004г.,трагедия си е било,на това му викам   лоша почивка,седиш на плажа,спокоен и за секунди....Да пази Господ! Praynig
сега сам в Дъблин,цял ден,няма сняг,но е студено,а сутринта в Корк такъв снежец валеше ,около Турлас си беше истинска зимна снежна картинка
хубав ден на всички,отивам до центъра jervis,ако някой иска, и е наоколо да се обади да пием кафе Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия