Магия

  • 61 222
  • 231
# 90

Относно киселите краставички: слагаш буркана на пода,....

жива да си , сестро, че толкова бързо даде антимагия Hug
Виж целия пост
# 91
Относно киселите краставички: слагаш буркана на пода, три пъти го
обикаляш по часовниковата стрелка, четири пъти обратно на
часовниковата стрелка, плюеш през дясно рамо. Като го отвориш,
изливаш водата на изток, а капачката заравяш около западния темел
на къщата. Колиш черна кокошка и си правиш печено
пиле с млечна салата. Ама трябва на намаляваща луна
и ако има девствено момиче да изяде първата краставичка,
е на берекет, иначе трябва да черпиш кварталния
алкохолик ракия, ама да е варена от джанка, расла на източен склон
и ракиджийницата да е строена от седмия син на седмия син, а
казанът да е кован от роден в събота. Да се внимава през това
време да не видиш поп, учител или бременна, да не ти се пусне
бримка на чорапогащите и да не минаваш на жълт светофар.


 newsm20

Lizet33, чети и си води бележки!  Naughty
Аматьорка!
 
Виж целия пост
# 92
мамасита, хелп  Blush

тъкмо изпълнявах стриктно инструктажа и .... ами аз съм в долната земя. холандия е хептен долна земя. какво да правя  newsm78
Виж целия пост
# 93
мамасита, хелп  Blush

тъкмо изпълнявах стриктно инструктажа и .... ами аз съм в долната земя. холандия е хептен долна земя. какво да правя  newsm78
Иди в горната Simple Smile
Тази тема ме порази . Аз по принцип на магии уж не вярвам ,но чета много езотерична литература и мистиката ме привлича,но това тук ме разклати от смях Simple Smile)
Виж целия пост
# 94
ще почакам мамасита  Peace
то, това да не е шега работа да си подхвърчаш ей така из земите. кеф ти долна, кеф ти горна Thinking Naughty. а на мен ми трябва всъщност  средна. трябват уточнения -за средната скорост на придвижване, сама ли, придружена от мъжа ми ли, а кучките да взимам ли, ама всичките ли? и някъде там, в пространството - какво правим през това време с киселите краставички newsm78
Виж целия пост
# 95

Относно киселите краставички: слагаш буркана на пода, три пъти го
обикаляш по часовниковата стрелка, четири пъти обратно на
часовниковата стрелка, плюеш през дясно рамо. Като го отвориш,
изливаш водата на изток, а капачката заравяш около западния темел
на къщата. Колиш черна кокошка и си правиш печено
пиле с млечна салата. Ама трябва на намаляваща луна
и ако има девствено момиче да изяде първата краставичка,
е на берекет, иначе трябва да черпиш кварталния
алкохолик ракия, ама да е варена от джанка, расла на източен склон
и ракиджийницата да е строена от седмия син на седмия син, а
казанът да е кован от роден в събота. Да се внимава през това
време да не видиш поп, учител или бременна, да не ти се пусне
бримка на чорапогащите и да не минаваш на жълт светофар.

Гледайте да го изпълните точно, от това зависи
съдбата на Средната Земя!

 bishop  rotfImbo
Виж целия пост
# 96
 thumbsup
 Popcorn сядам да взема някой урок и аз .По темата не съм чувала за какво може да е, но и аз мисля ,че няма да е за добро и не бих ползвала чаршафите , подарени от такъв човек Peace
Виж целия пост
# 97
Мамасита ми проми мозъка с тия чаршафи, дето приличали на покров и не знам какво си друго.

Исках да взема подарък на една приятелка от PIP STUDIO, имат страхотни неща, бях се насочила към чаршафи или покривка за легло, обаче...се отказах.
Сега трябва да търся друг подарък Confused

Ей, тоя интерне, само вреда ми нанася значи Mr. Green
Виж целия пост
# 98
Абе при съмнение винаги си обръщайте чорапите наобратно!

Важи и за Холандия.

Чаршафи от приятелки са друго:) в случая са позитивни.
Особено ако са от египетски памук и с 500 нишки на кв. см.

Тях магия не ги лови.
Виж целия пост
# 99
хаха, много ме е яд за чаршафите. Виж какви красоти има тук: http://www.pipstudio.com/nl

Купих си чанта от там, цяло лято ми беше весело и цветно заради нея
Виж целия пост
# 100
Затова питах какъв цвят са чаршафите, да се види или пола
на бебето или дали са за раздяла.

Относно киселите краставички: слагаш буркана на пода, три пъти го
обикаляш по часовниковата стрелка, четири пъти обратно на
часовниковата стрелка, плюеш през дясно рамо. Като го отвориш,
изливаш водата на изток, а капачката заравяш около западния темел
на къщата. Колиш черна кокошка и си правиш печено
пиле с млечна салата. Ама трябва на намаляваща луна
и ако има девствено момиче да изяде първата краставичка,
е на берекет, иначе трябва да черпиш кварталния
алкохолик ракия, ама да е варена от джанка, расла на източен склон
и ракиджийницата да е строена от седмия син на седмия син, а
казанът да е кован от роден в събота. Да се внимава през това
време да не видиш поп, учител или бременна, да не ти се пусне
бримка на чорапогащите и да не минаваш на жълт светофар.

Гледайте да го изпълните точно, от това зависи
съдбата на Средната Земя!


Оооо, неееее...!!!!  Joy Joy Joy

Благодаря ти, че ме дари с такъв смях!   bouquet
Виж целия пост
# 101
Цитат
Лизет кой ще е този неустоим мъж, който ще ни става президент? Не мога да чакам 8г да разбера Blush
Това не мога да издам. Може да променя бъдещето.
Ще ви хареса, гарантирам.  Grinning До сега България такъв политик не е имала.  Между другото, впоследствие ще стане и премиер.
Пу, язък.....аз се надявах поне нещо полезно да науча от темата......     Laughing
Разните му простотии с магии не ме вълнуват изобщЕ....а то, и президента бил тайна.
Като гледам обаче, какви "умни" политици имаме последните 20-на години, хич не ми го побира акъла откъде ще го изкОпат тоз феноменален политик, ама.....да видим.   Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Като гледам обаче, какви "умни" политици имаме последните 20-на години, хич не ми го побира акъла откъде ще го изкОпат тоз феноменален политик, ама.....да видим.   Mr. Green[/b]
От форума.  Mr. Green Ще е жена, преродила се в мъж. bowuu
Виж целия пост
# 103
Не съм прочела цялата тема, отговарям на първия пост. Аз също не вярвам в много неща, но магията и злото  съществуват и не бива да се подценява силата им. Далеч съм от мисълта, че всеки самообявил се за гадател, специалист по магии и лечител шарлатанин може да направи нещо, но има хора, които могат. И те не са тези от рекламите в жълтите вестници. Но ако свекървата си е поставила за цел не е много трудно да намери такъв човек. Аз самата съм била жертва на магия и съм изпитала ефекта от развалянето й. Преди това не вярвах. Сега обаче вярвам. Недей да си сигурна, че само вярата може да те опази. Да, тя е важна, но не винаги е достатъчна. Злото е силно. Аз бих изхвърлила тези завивки. Не си струват риска.
Виж целия пост
# 104
Прави ми впечатление, че всички които вярват в магии говорят като облъчени и все едно и също. Майка ми също вярва и от нея съм чувала такива абсурди, че на човек може свят да му се завие. Така една измамница я излъга, че имала живачна магия за смърт под миялната #Crazy #Crazy и я навиваше по тоя повод да си продаде апартамента. От глупост майка ми за малко да остане без дом. В крайна сметка ситиацията завърши с - няколко хиляди.
А най-интересното е, че когато парите свършиха и магиите спряха Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия