Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 276
  • 735
# 660
Има интеграционни във Варна на Експресбанк.
Виж целия пост
# 661
http://faktor.bg/obshtestvo/ulicata/7770-detzata-s-uvrezhdaniya- … tni-nadbavki.html
Виж целия пост
# 662
Момичета, имам малко нужда от помощ.
До миналата година подавах декларация за детските през април месец и винаги носехме бележка от училище. Но сега трябва да я подавам през юли месец и се чудя, дали сега април отново трябва да се носи бележка от училище за децата? Върти ми се нещо в главата свързано с ІІ срок, но не съм сигурна дали не бъркам нещо, защото все пак втория срок почна (далеч не сега през април)... нещо съм се объркала... Ще се радвам да ми помогнете
Виж целия пост
# 663
Като ги подадеш юли, тогава ще носиш бележка от училище. После на септември отново. За втори срок не се носят бележки. училищата подават ежемесечно отчети за отсъствията и отпадащите ученици. Те и тези бележки, които ние носим, могат да си ги получат като информация от училищата, но явно не се е родил човекът, който да помисли за това. А дотогава така ще е - бележки и бележчици....
Виж целия пост
# 664
дано този месец ни отпуснат тези 50 лв.
Виж целия пост
# 665
Като ги подадеш юли, тогава ще носиш бележка от училище. После на септември отново. За втори срок не се носят бележки. училищата подават ежемесечно отчети за отсъствията и отпадащите ученици. Те и тези бележки, които ние носим, могат да си ги получат като информация от училищата, но явно не се е родил човекът, който да помисли за това. А дотогава така ще е - бележки и бележчици....

Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 666
дано този месец ни отпуснат тези 50 лв.


Вярваш ли си  Shocked Предизборни манипулации, по- добре нищо да не дават!
Виж целия пост
# 667
Привет от една новачка в семейните добавки за деца!   bouquet

Никога до сега не съм получавала подобни, защото не съм отговаряла на условието "доход"! Сега, обаче май ще взема да попадна, че таткото се пенсионира (военен беше). Та въпросът ми е, дали обезщетението при пенсиониране на таткото влиза във въпросния "доход"?!?
Предварително благодаря, в случай, че има някой наясно!
Виж целия пост
# 668
Искат ли да се носи при подаване за поредна година на док. и Удостоверение за семейно положение ?
Виж целия пост
# 669
Ще дават еднократни помощи на майките според доходите.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5655111
Виж целия пост
# 670
 Ама то за еднократни помощи ли става дума?!  Shocked Сама за някои деца и то според заплатата  ooooh! Пак по-добре от без нищо, но все пак...Да вземат да намалят тези военни пенсии, зада има за децата - какво е това 2000 лв?! Нечовешко за готова помощ без нищо да даваш от себе си...
Виж целия пост
# 671
Здравейте, искам да попитам как да си сметна дохода, сега май трябва да подам деклараця, към дохода влизат ли детските които са плащани досега/предходните 12м./ и еднократната помощ при раждане? Искам да си изчисля точно, справка -декларация за дохода от работодателя пак предполагам? Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 672
Искат ли да се носи при подаване за поредна година на док. и Удостоверение за семейно положение ?
Ако вече имате брак се носи лична карта на съпругът/а за справка, не искат удостоверения.

Здравейте, искам да попитам как да си сметна дохода, сега май трябва да подам деклараця, към дохода влизат ли детските които са плащани досега/предходните 12м./ и еднократната помощ при раждане? Искам да си изчисля точно, справка -декларация за дохода от работодателя пак предполагам? Благодаря  Hug
Не влизат детските и еднократната.Взимаш и на двамата доходите за година назад ,не трябва да надвишавате 350лв на член от семейството.
Виж целия пост
# 673
....Да вземат да намалят тези военни пенсии, зада има за децата - какво е това 2000 лв?! Нечовешко за готова помощ без нищо да даваш от себе си...


Кои пенсии?
Ти видяла ли си се какво си написала?
За кои деца да има?
Виж целия пост
# 674
 Да видяла съм и знаех, че точно ти ще пишеш.  Wink Интуиция. Та снощи по новините казаха, че пенсиите на бившите военни в България са по 2000 лв. Това не е нормално при условие, че повечето пенсии варират между 100-200, макс. 300 лв. Или всички да взимат четирицифрени суми или да си ги преразгледат пак. После държавата нямала пари за детски и т.н. Надявам се, че този път схвана и да извиняват тези, за които е било ясно какво имам предвид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия