КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 25

  • 41 134
  • 758
# 165
Р@дина,   Hug Не, че ти трябва чуждо одобрение, но все пак - искрени адмирации от мен, взела си трудни правилни решения.
Сина ми също беше с дерматологични проблеми и с алергия, и двете - силно обостряни от ваксините. Такива деца трябва да се кърмят до максимално възможно  Peace и добре, че сте намерили нов и читав лекар хомеопат. 





Виж целия пост
# 166
Моля хомеопатите за отговор. В случая на Р@дина, туята не е ли симптоматично предписание, че нещо и мен ме напира да уча.
Виж целия пост
# 167
Темата за антидотирането е неувяхваща, та, боята за коса антидотира ли?
Виж целия пост
# 168
Моля хомеопатите за отговор. В случая на Р@дина, туята не е ли симптоматично предписание, че нещо и мен ме напира да уча.
В този слчай хомеопатът е избрал да направи етиологично предписание.
Виж целия пост
# 169
Темата за антидотирането е неувяхваща, та, боята за коса антидотира ли?
Може да антидотира, може и да не антидотира, зависи от вашата специфична чуствителност. Обсъдете въпроса с хомеопата си, той знае най-добре.
Виж целия пост
# 170
Само за малко, какво ще рече етиологично предписание? newsm78Предписание, базирано на причинителя на болестното ли? Т.е. предполага се някаква причина и се предписва върху нея, а не върху цялостната картина, нещо такова ли?
Виж целия пост
# 171
Р@дина, благодаря. Както казах - нищо не разбирам от бебета. Обаче щом толкова бързо стига до бебето през кърмата кофеина и бебето го преработва толкова дълго, то изобщо предложението за няколко кафета е било най-неподходящото. Както и да е - вече сте минали през интервю, имате предписание и стискам палци здравето на бебето да се подобри! Приветствам те, че си спряла цигарите! (това е нещо, което не съм успяла все още да направя)
Виж целия пост
# 172
Темата за антидотирането е неувяхваща, та, боята за коса антидотира ли?
Може да антидотира, може и да не антидотира, зависи от вашата специфична чуствителност. Обсъдете въпроса с хомеопата си, той знае най-добре.
Благодаря за отговора, логично е да бях питала хомеопата си.
Виж целия пост
# 173
На нас също ни бяха предписали Туя за изчистване след ваксина Бронховаксом , но след нея така се изприщихме , ....че...... #Crazy То и преди имахме обриви , но единични сърбящи . След Туята положението ни се стъжни - вече втора седмица сме ужас , особено след като го измия във банята вечер......от топлото ли ......, от що ли....? Спряхме Туята и сега сме на Калкарея Сулфорика , но положението няма промяна - само влошаване да няма , че ще се стреляме вече  #2gunfire Поне зелената хрема изчезна .

На фона на по- горното положение - поява на почти целодневно хълцане - влошаване ли е ?
Виж целия пост
# 174
Само за малко, какво ще рече етиологично предписание? newsm78Предписание, базирано на причинителя на болестното ли? Т.е. предполага се някаква причина и се предписва върху нея, а не върху цялостната картина, нещо такова ли?
Да Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Само за малко, какво ще рече етиологично предписание? newsm78Предписание, базирано на причинителя на болестното ли? Т.е. предполага се някаква причина и се предписва върху нея, а не върху цялостната картина, нещо такова ли?
Да Simple Smile
    В случая се смята,че ваксина е отключила проблема,който се базира на наследственост,тъй като в рода има астма,псориазис и много суха кожа,все от типа на АД.Отключила може ли да бъде равно на причинила?Вие как мислите уместен ли е старта?
Виж целия пост
# 176
Не знам защо хората крият имената на хомеопати, било то доволни или недоволни от лечението при тях. Ще си позволя да напиша впечатленията си от двама, при които съм бил.



За първия не мога да кажа много, тъй като съм се лекувал при него около 2-3 месеца. Става въпрос за Иван Кацаров. Лечението не даде резултатът, който очаквах. Дори нещата се влошиха. За мен беше важно, когато почувствам наистина силен дискомфорт, хомеопатът да помогне по някакъв начин. Уви, човекът беше неоткриваем. Почувствах се излъган и измамен. Все пак става въпрос за здраве, не съм отишъл да си купувам домати и краставици на пазара. Възможно е да е помагал на други хора, но при мен нещата не се получиха. Факт.


За втория мога да кажа само едно голямо "Благодаря!" за това, че ме измъкна от 3-месечните мъки, които изтърпях. Става въпрос за Александър Папанчев. Човекът ме излекува в рамките на минути. Но това не е най-важното. Получих отношение, обратната връзка, която би трябвало да има между пациент и лекуващ(поне според мен).





Не ангажирам никого с мнението си. Считайте го за реклама, ако искате, но е добре да има мнения относно един или друг лечител, за да може хората да се ориентиран,малко или много,кой какъв е.
Виж целия пост
# 177
Винаги съм го откривала в рамките на деня.

И мисля доста пъти е споделяно в темата кой при кой хомеопат е, ако не публично - то лично.
Виж целия пост
# 178
Винаги съм го откривала в рамките на деня.

И мисля доста пъти е споделяно в темата кой при кой хомеопат е, ако не публично - то лично.

Затова казах, че може да е помагал на други хора, но при мен нещата не се получиха. Когато ми  трябваше на мен, него го нямаше. Имайки предвид, че съм го търсил в нормално работно време.
Виж целия пост
# 179
Абсолютно лично е.
Нито те обвинявам теб, нито защитавам Иван.
Просто споделих след теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия