ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 083
  • 5 744
# 3 990
Ийййййй, ако не обясниш точно ти, не може. Sunglasses
Още не можеш да го понесеш.
Хайде, Нова Година е, остави всичко в миналото! Hug
Виж целия пост
# 3 991
Да е честита новата година. Не е в миналото, в небитието е.
След като някои могат да го дават за пример, аз защо не мога да го дам като пример за несполучлив експеримент и да обясня причината за това?
Виж целия пост
# 3 992
Нали коментираме функцията?
Щом един форум за 5 лв. я има, що пък една модерна платформа да я няма? Wink
Виж целия пост
# 3 993
Нали коментираме функцията?
Щом един форум за 5 лв. я има, що пък една модерна платформа да я няма? Wink
Защото може да не е въпрос на възможности, а на мисъл.
Виж целия пост
# 3 994
Ами то е на мисъл. Peace
Нали в по-предните си постове го казах.
Не искат просто.
Не че е къртовски труд и хамалогия.
Виж целия пост
# 3 995
Е, това вече е по-различно от "Нямам идея". Разбрахме се.
Виж целия пост
# 3 996
Разбрахме се! Hug

Нямам идея беше за това дали е нужен къртовски труд и беше към Вълка. Peace
Ти си спец по програмирането, аз не смея да давам мнение. Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 3 997
Хайде сега, чак спец не съм. Но и онези с готовите опции не са чак такива, каквито се представят, та не припадай много по всичко, каквото ти казват.
Важното е, че се разбрахме поне за този форум.
Виж целия пост
# 3 998
Рекламен профил:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=482036;sa=showPosts
Виж целия пост
# 3 999
Дайте идея как мога да открия дали съм писала в дадена тема.
С ровене в моите постове не става - твърде много са   Embarassed , с търсене в самата тема - също, защото има много страници и съответно няма опция "всички", а трябва да ги обхождам една по една... Нещо простичко и лесно, чрез търсачката може би, но как  Thinking
Виж целия пост
# 4 000
Дайте идея как мога да открия дали съм писала в дадена тема.
С ровене в моите постове не става - твърде много са   Embarassed , с търсене в самата тема - също, защото има много страници и съответно няма опция "всички", а трябва да ги обхождам една по една... Нещо простичко и лесно, чрез търсачката може би, но как  Thinking

Единственото, което мога да измисля е: Отпечатай и след това бих търсила BirdsFlu  newsm78

Виж целия пост
# 4 001
BirdsFlu , това, което аз знам- отиваш в темата, от бутона Още цъкваш на отпечатай и след това  ctrl+ F. Пишеш си ника и ако си писала, ще ти покаже. Може и да има по- лесен начин, ама аз съм лаик.  Peace

Опс, писали сме заедно.   bouquet
Виж целия пост
# 4 002
От снощи насам неколкократно променям профила си. Стои променен десетина минути и после аватарът изчезва, променя се подписът и т.н. В мен ли е проблемът или отново има някакъв бъг в системата?


Дайте идея как мога да открия дали съм писала в дадена тема.

Дали изобщо си писала можеш а разбереш по иконата пред темата- . Ако не си писала е такава-
Виж целия пост
# 4 003
Дали изобщо си писала можеш а разбереш по иконата пред темата- . Ако не си писала е такава-

Да, това е добър ориентир, но не и когато темата е със звездичка или е анкета.
Благодаря все пак, ще пробвам това с Print, Ctr и F.
Виж целия пост
# 4 004
От снощи насам неколкократно променям профила си. Стои променен десетина минути и после аватарът изчезва, променя се подписът и т.н. В мен ли е проблемът или отново има някакъв бъг в системата?

 Сайта от който е линка на картинките ти, не е наред.

 ето какво ми дава

 

 качи аватара и подписа на друго място

 може и тук http://prntscr.com/
 без регистрация...като ти даде линк към страницата с картинката, отвори го и вземи 'URL на изображението''


.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия