Любители на кучета - 34

  • 86 224
  • 724
# 345
Фея, какво отегчение, цяло удоволствие е да гледа човек такива клипчета. Сто пъти го връщах! Laughing Само в мечтите си съм виждала такова пространство с много кучета, страшно приятно е!   bouquet А Пухълчо изглежда много стабилен и уравновесен. Peace
Виж целия пост
# 346
Да, да пухъла е "Душко Добродушко".
Той голям мечок бЕ Mr. Green
Bonbonska
, страхотен бонбон!

Виж целия пост
# 347
Бонбонка, ма той има огромни лапи  Shocked Иначе с много сладко бебе  Heart Eyes

Феичке, и аз ще кажа че не си омръзнала  Heart Eyes Обожавам да гледам простора който имат и колко хубаво си играят и общуват като цяло  Heart Eyes А сняг нямате ли?  newsm78

Моя разбойник вече трудно го удържам в къщи. Иска да излиза на вън с децата, да тича... плаче, квичи и дращи по вратата  Confused
Виж целия пост
# 348
Киара, стопи ни се снегът Sad

А днес на Беро му беше ден за удоволствия: груминг, кучешки парк, а за вечеря - и фъстъчено масло:
Виж целия пост
# 349
Марти, не зная мила, така се чува.. То нали знаеш, че една клюка повторена много пъти (всеки си добавя по нещо..) и се превръща в конспирация..  Joy  Дакито голям шемет го изкараха. Аз като нямам време за градинката и само слухтя от приятели кое как...  Hug  Да го намачкаш хубаво от мен.  Heart Eyes
Ние си имаме една приятелка в съседство, дакелче кафевичка - Сузи, нашият се убива да и дърпа ушите, голяма игра пада, много са садки..  Simple Smile
КиА, и ти да нагушкаш Алекс от мен. Видях го в градинката. Hug Heart Eyes
За останалата част от поста ти: Разбирам, че твърденията ти са базирани върху слухове, клюки и конспирация. О, мила КиА... Sad Sad Sad
Предай на приятелите си, че им желая здраве. Много здраве!
Моля те, извини ме, че не отговорих на предишен твой въпрос и по този начин също допринасям за "конспирацията":
Твоят даки много агресивен бил станал и за това не го пускаш на градинката.. верно ли е ..  Heart Eyes Laughing  
През седмицата няма как да водя дакела в градинката, защото приключвам работа по тъмно(все още дните са къси). Той не е променил поведението си, откакто ти се запозна с него - нито към по-добро, нито към по-лошо.

А това е Мики-Синьото елече в кучешката градинка (вчера успях да го заведа):
Скрит текст:








***
Фея, за мен беше удоволствие да гледам деня за удоволствия на Беро.
Усмихната и здрава седмица на всички! Hug

Виж целия пост
# 350
  bouquet благодаря, момичета! Наистина си е едър за възрастта, ама таткото е огромен и сигурно и Хектор ще стане такъв  Simple Smile. Всички кученца са много сладки, нека да са здрави!
Виж целия пост
# 351
Колко е послушен Беро Heart Eyes
Между другото за първи път виждам очи на бобтейл  hahaha

Бери е доста по-добре. Мисля да ѝ спестя стреса при ветеринаря. Ще продължа да я мажа за всеки случай. Явно диването яко се е ожулило по тревите.
За съжаление ние нямаме такива паркове  Sad Ако имахме може би и доста от проблемите ни щяха да отпаднат. Но то за целта се иска и разумни стопани, възпитани кучета и взаимно разбирателство.
А тук малко още сме всеки за себе си. Превръщат парковете в тоалетни и после се чудят защо хората роптаят срещу стопаните.
Виж целия пост
# 352
Добро утро от нас и успешна седмица на всички  Hug  Ние още гостуваме и вчера в парка намерихме едно хъски, страхотна красавица.  Оказа се ,че една жена малко преди това е обикаляла там и си е търсила хъскито и си беше оставила телефона на пазача там, ако има някакви новини и той й се обади и след няма и 5 мин. дойде съпругът й, но каза че това не е тяхното хъски, защото тяхното било на 4 години, а това не беше на повече от 1 годинка. Един приятел я прибра за да я нахрани и да й даде вода, а ние се прибрахме вкъщи и се разровихме из facebook , обадихме се на няколко човека които знаем ,че също имат хъскита и понеже града е доста малък и може да знаят , кой друг си е загубил кучето и се оказа , че едното момче, на което се обадихме познава собствениците и всичко завърши благополучно  newsm44
Явно тази случка ми е повлияла ,защото сънувах ,че съм намерила две кучета, едното хъски, другото същински Беро, даже сега като гледах клипчетата на Феичка , все едно точно Пухъла беше  Hug  Много се смях, как си набута пухестото дупе през отвора на вратата  hahaha

Виж целия пост
# 353
Много се смях, как си набута пухестото дупе през отвора на вратата  hahaha

 hahaha И аз, и аз. Много е сладък тоя Берко, душичка, как изпълнява всичко. Гуш от нас  Hug
И за Хектор, и за Микитата и за Реа и за Бери  Kissing Heart

Май не сме виждали Рекс отдавна  Whistling
Виж целия пост
# 354
Нашето бебе Сара е хипер активна, в къщи е като Спиди Гонзалес, newsm39 същата е и за храната, feeding вечно гладна, като да е държана вързана цял ден без храна.Храни се бързо и лакомо, като свърши се опитва да подяжда кокера и булонката.Мъжът ми вече и казва слона от Странджа по филма Господин за един ден на Тодор Колев.Дали ще е такава за винаги или защото е още бебе и не може да се контролира... newsm78 :
Виж целия пост
# 355
Тони, имате голяма шанс "каките" да я научат на поведение и дисциплина hahaha .

Аз само набързо прелетях през 3те странички, които сте изписали, че два дни само по 5мин си открадвам да прочета това- онова.
Фея, разкош, разкош, разкош! Искам и аз повече филмчета на Беро! Като го гледам как му се вее козинката направо ми идва да го гушна през екрана!
Марта, голям бонбон Дългото! Много да го нагушкаш от мен!
Лоли, твоите девойки много спят! Блазе им! Heart Eyes
Бонбонска, черна радост за окото е твоят Хектор! Много му е хубаво името! Hug

Радвам се много, че здравословните неразположения се поуспокояват!

Успешна седмица на всички и много радостни кучовци!
Виж целия пост
# 356
Фея,много послушен Беро  Laughing
Бонбонска,много е красив батко ни Хектор  Heart Eyes
Лабрекс,мина ли ви възпалението?
Рея е много сладка
хубава седмица  Hug
Виж целия пост
# 357
Фея,много харесвам твоите клипчета,никак не досаждаш....дори напротив  Grinningмного са полезни за мен особено и моя черен дивак!Бонбонска,Духче....вашите черньовци са ми любимци,покрай жУвотното ми имам слабост към черните,лъскави кучовци......макар и останалите да са сладурковци Hug
Изтрещях покрай Лъки съвсем ,синовете се майтапят с мен,че като малки не съм се грижила за тях така ,както за кучето  Embarassed,само за него съм говорела...а той всъщност ми върти номерца  newsm78
Донякъде са и прави,ама като свие уши и погледне с оня поглед,все едно съм го скъсала от бой и не е виждал ядене от седмица....и аз капитулирвам Embarassed
Весел ден   bouquetмомичета и мушморочетата
Виж целия пост
# 358
.........ама като свие уши и погледне с оня поглед,все едно съм го скъсала от бой и не е виждал ядене от седмица....и аз капитулирвам Embarassed

 Grinning Joy Grinning  bouquet Знаят си те как да ни манипулират и да ни влязат под кожата! Laughing Peace

duh4enceto, като че ли се оправя, във всеки случай не мирише така силно и чернилките намаляха, ухото от вътрешната страна изглежда нормално. Има още малко капки, като ги свърша, ще го водя на проверка. Peace
Виж целия пост
# 359
Момичета, много се радвам, че ви харесва Хектор  Hug. Невероятно енергично и умно куче е. Ще качвам снимки да го виждате  Flutter. Hailie, името му е с предистория, но и на мен си ми харесва. Mouse, Duh4e , Лори всички са много хубави  Simple Smile. Гушкайте и вашите  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия