Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 495
Добро утро и от нас!
Ние станахме в 6:30, закусехме, успешно се изпишка на леглото и сега вече скрибуца за сън.знах
Вчера Фейт като написа за клипчето, специално влезнах във Фейса да видя Пламен
 Е няма такова шило! Браво на детето! Тази сутрин разказвам на ММ и той вика направи клипче и на наща как я мързи и дупето да си вдигне! smile3532
Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 496
Добро утро!
Фейт ние сме будни от 3 часа и няма изгледи скоро да заспи!


 Shocked лелелеле .... ама би трябвало вече да се е уморила и да ляга .... ние следобед повече от 2 часа будни не издържаме и трябва да полегне поне за 20 минутки, че става един кисяк  ooooh!
Всеки път ли е така или днес инцидентно ... да не я мъчат и нея зъбки вече.
Наше си стои с бяло връхче и до там ... може скоро и да не тръгне  Rolling Eyes

Вчера Фейт като написа за клипчето, специално влезнах във Фейса да видя Пламен
 Е няма такова шило! Браво на детето! Тази сутрин разказвам на ММ и той вика направи клипче и на наща как я мързи и дупето да си вдигне! smile3532

хехехе  Joy Joy Joy  недейте така  Hug всяко детенце е различно, всички рано или късно ще пропълзят и ще проходят, просто моето явно е от бързаците  Mr. Green
Виж целия пост
# 497
Познайте кой е рожденник днес?

Поколото:  newsm59
Закуската е сервирана, а от теб тортата! cook
И купона!  bigdance2
Виж целия пост
# 498
Фейт вече 10 ден е така. И аз си мисле, че наи вероятно са зъбките.
Поколоко Честит рожден ден
Виж целия пост
# 499
Добрутро!

Аз цяла сутрин умувам кого да накарам да ми направи вкусен чийз кейк,че скоро имам РД и мога да си позволя да изнудя някой Mr. Green.Ако не успея да навия никой,ще се радвам да споделите къде сте яли вкусен чийз кейк.Аз харесвам много малиновия в старбъкс,ама 7 лв е парчето-докато събера цяла торта,ще трябва да се откажа от подаръка,който съм си приготвила да си подаря hahaha

ЧРД,Поколоко!Бъди здрава и много обичана  bouquet
Виж целия пост
# 500
хаха,фейт,трябва да се измори вече,но не е задължително..Алекс преди не спеше денем по 13 часа и как издържаше незнам.сега денем спи 2 пъти по 20минути, но вечер изкарва по 10-12 часа сън Mr. Green
Виж целия пост
# 501
Лееллел .. добре, че моя мушмурок спи вечер ... явно през деня се умаря много  Laughing
Дано така да си остане, че вечерния сън ми е най-сладък  Mr. Green

Поколоко ... ще чакам почерпката  Crossing Arms Mr. Green Hug

Белче ... у ФБ говориха вчера за чийзкейкове  Heart Eyes
Виж целия пост
# 502
Добро утро!
За цвета на акито - четох, че поради недоразвитата храносмилателна система на бебетата пюретата още не се усвояват и общо взето си ги изакват почти непроменени и от там и веселите цветове.
Честит Рожден Ден на Поколоко  newsm59
Виж целия пост
# 503
Добро утро !!!!  Heart Eyes

Поколоко
Честит рожден ден !!!  newsm59  party023

Фейт страхотно кафе и закуска, ама аз ям руло Стефани сега  Mr. Green
А, и явно не всички бебета се изморяват и моя караканджул не спи през деня по повече от 30 мин. ама и вечер става през три часа пак  Mr. Green Heart Eyes

Осмияоблак много хубаво си спи малката по 10 часа - супер сте  Heart Eyes Честит ти аватар, много сте хубави  Heart Eyes

Ками и ние сме така, няма изгледи да се обърне скоро, какво остава пък и да пълзи  Mr. Green Ама на мен си ми е добре така де, че ще ми свърши рахата  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 504
Добро утро
Поколоко Честит рожден ден   bouquet
Калоян пак цяла нощ цокаше и сега спи, вчера ходихме до Кауфланд е не е истина това дете не мога го разбра - спа от 16:30 до 19:30 но бяхме навън през цялото време голяма хаймана шъ дойде в къщи такова нещо не ми се е случвало никога
Виж целия пост
# 505

За цвета на акито - четох, че поради недоразвитата храносмилателна система на бебетата пюретата още не се усвояват и общо взето си ги изакват почти непроменени и от там и веселите цветове.


 Hug нашето за сега си е същото ... вчера обаче забелязах едни топченца картофени  Mr. Green дето не съм го пасирала, а само го намачках с вилицата, та явно са останали  Whistling ама едни мънички и не смлени  Mr. Green ще видим тези дни с тиквата как ще е  Laughing

Ина ... явно всички бебешоци са така ... на вънка на чистия въздух спят, вътре не. А може би защото на вън е по хладно и спинкат по - добре Wink
Виж целия пост
# 506
Момичета, чийто бебчета са на изкуствено хранене, събирайте алуминиевите опаковки от кутиите АМ- от тях стават идеални формички за фунийки с крем.(за една тава са нужни 28-30 бр.)  bouquet
http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … %80%D0%B5%D0%BC-2
Виж целия пост
# 507

Как спаха бебоците нощеска  Hug


Обмислям ритуално самоубийство  smile3507 Много ми е крива тия дни, а аз вече съм  smile3544 Нощем се буди по 10 пъти сигурно за по 2 гълтока и заспива....

Покич, честит рожден ден. Бъди здрава, ценена и обичана и се радвай на малките мигове с голямото съкровище   bouquet
Скрит текст:
Виж целия пост
# 508

Как спаха бебоците нощеска  Hug


Обмислям ритуално самоубийство  smile3507 Много ми е крива тия дни, а аз вече съм  smile3544 Нощем се буди по 10 пъти сигурно за по 2 гълтока и заспива....


 Joy Joy ох Лъкич ... не ти е лесно занчи  Mr. Green  Hug
Биба цокаше ли тя, защо не я залъгваш с чай щом цока по два гълтока  Thinking или да я приспиш без да даваш цица  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 509
Добро утро!
Ние както никога до сега всички спахме от 21,30 я до 6,30 ч.А бе то много хубавао било да се наспи човек newsm68
Иначе и ние си говорим ,ахааа да го запиша и млъква  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия