Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 555
Фейт,и аз не ти харесвам името Simple Smile хаха, а как ти звучи Силва?
Виж целия пост
# 556
за детето се колебаех между Александра и Ванеса,но надделя Александра,защото го бяхме измислили още преди 4години и не искахме да се отмятаме.Дано си го хареса,аз отсега съм казала никой да не й казва Сашка! може Алекс,Али,Сандра,но не и Сашка Twisted Evil
Виж целия пост
# 557
Фейт,и аз не ти харесвам името Simple Smile хаха, а как ти звучи Силва?

мани, мани  ooooh! ма каквото е такова Heart Eyes
Имах една позната дето си смени името Радка, защото като излезе песента за Радка пиратка няколко години все я бъзикаха Crazy
Виж целия пост
# 558
аз наѝ-вече заради Силвано,Силво,като ме питаха как се казвам им отговарях Сиси
Мартичка,  bouquet викаш да не се впрягам  Laughing
Виж целия пост
# 559
Откачах, като някой ме викаше "Станке" и оттам се почваше вица за Танка.....

 Joy Joy Joy

Аз пък се казвам Станка! На баба ми Станка - лека й пръст на добрата жена. Та не че ми е най-любимото име, но съм си свикнала с него. Много рядко, обаче вече някой ме нарича Станче или Станке - по-известна съм като Таня и Танчето Wink)) Но винаги се представям с цялото ми име. Иначе е много силно като смисъл и май си има значение... Харесвам си се Simple Smile

А за Боян... с първото дете, ако беше момче спор нямаше - щеше да се казва Михаил... но като мина време и се появи младеж на хоризонта нещо размислихме и накрая между Боян, Йоан и Калоян избрахме най-хубавото Wink

А като споменахте за смяна на имената се сещам за един любим виц - " Отишла Кичка да си сменя името, че хич не си го харесвала... все й го римували с П*чка... и как мислите се записала - КУТКА!!!"  hahaha

И леко да се похваля - имаме си обръщащо се момче - ама така е като чукне човек 5 месеца  Flutter
Виж целия пост
# 560
Откачах, като някой ме викаше "Станке" и оттам се почваше вица за Танка.....

 Joy Joy Joy

Аз пък се казвам Станка! На баба ми Станка - лека й пръст на добрата жена. Та не че ми е най-любимото име, но съм си свикнала с него.

Точно за теб си помислих докато писах Simple Smile Аз изтръпвах при чуването на името, може би защото така ме наричаха само хората, които така или иначе по всякаакъв начин се опитваха да ме унижават  Crossing Arms
Виж целия пост
# 561
Мартичка,  bouquet викаш да не се впрягам  Laughing

Хабсолютно, даже може да им теглиш една, от мое име  Hug

Стаси, имам приятелка от детството Станислава. Викахме и Танче или Съни.

Като че ли навремето по се подигравахме с имената. Сега децата в това отношение са по-толерантни, а и има такива имена, че не им прави впечатление. Няма го списъка от родилното  Laughing. Поне аз не съм чула от Константин и съучениците му подигравки в тази насока.

Виж целия пост
# 562
Всеки ... с номера си. Голямата ни щерка не си харесва името. Голям праз! Искала да и викат само Кари, а не Карина. А на мен страшно много ми харесва Карина. Та сега малката ми е все едно дали ще и хареса. Аз го харесвам Симона, ама не искам да и викат Мони. Но какво ще стане в бъдеще не се знае.
Силвия на мен ми харесва, a на Симона викам Сиси. Моето също си харесвам.

За кучето - то ни е подарък.Но интерактивното също го имаме (за каката още от преди 2 години).
Когато мога да си позволя, а и ми хареса скъпа играчка купувам я. Ако щете ме съдете, но аз харча много за глупости. Но и аз си ги изкарвам и ми е кеф да си ги харча за каквото искам!
От един час си пиша поста!
Скай оздравявайте по - бързо!
На нас ни мина, но още не се знае от какво беше. Правихме два пъти изследвания на урината и двата пъти не бяха хубави. Днес занесохме за трети път и този път за по подробна картина. След 4 дена ще видим какви са.
Ох още има ама беба плаче....
Виж целия пост
# 563
Ох,аз много си харесвам името,направо съм влюбена в него(Белослава съм)....На галено ми казват Бела и него много го харесвам Blush..Даже искам на мен да си кръстя децата(женските),ама ще стане много самовлюбено..Като малка,обаче,не си харесвах цялото име,защото го чувах само,когато съм сгафила нещо hahaha...А пък прякорът ми беше ...БЕЧКА ooooh!...ужасен ужасон ви казвам,римува се с печка,мечка и т.н.Имало някаква приказка за козлето Бечко и оттам и аз Бечка....

На детето името също го харесвам много,от 14 годишна съм го решила(удрям се гордо в гърдите).Габи ми е много сладко за галено,но най-мило ми става като чуя как я нарича татко и-БРИ Heart Eyes....вика и малко сиренце Бри Simple Smile
Виж целия пост
# 564
днес бяхме само ние с Вики навън  Mr. Green дъжд, сняг....той не иска в количката и мама носи бебе и чадър  hahaha
Виж целия пост
# 565
Бри Simple Smile много хубаво и оригинално
Виж целия пост
# 566
Ммм за имената си говорите.Аз моето не го харесвам особено,някак съм свикнала с него обаче.Още повече ,че си нямам някакво галено.Преди ми казваха Лена...а на подобни от сорта на "Мими" не се и обръщам.Нямат нищо общо.Иначе съм родена на хубавия празник Константин и Елена ама пустия ми баща тропнал по масата с М да ми било името /заради дядо ми/ и станало Милена.
На Тео обаче му харесвам много името.И като звучене и като смисъл.
И за киселото млекце-абсурд!!!!Няма да му дам поне до годинка!Ако ще и кравата на балкона да си я гледам пак не мисля ,че е храна за бебета.И оная жена с коластрата  и  Stop Grinning Grinning
Виж целия пост
# 567
Оф, много пишете бе  ooooh!  ей,  нямате ли работа  Mr. Green

Скай бързо да се оправя Владко  Hug Heart Eyes

Ками и аз така, много пари давам за играчки и други "глупости" според ММ, но като ми хареса нещо не ми дава мира докато не го взема  Mr. Green

Фейт на никакъв мол не съм  Tired  (Примерна майка съм  Mr. Green ) Тони реве цял ден, не знам от какво , май от зъби и вече се психясах  #Silly
За това време успях да изгладя, клатейки го с крака в кошницата за кола и сготвих супа от пиле по поръчка на баткото, а сега ще правя чийз кейк с теменужки, от вчерашната рецепта в ФБ  Heart Eyes
ММ, обеща утре да гледа звяра и на обяд ще ходя на мола с една приятелка да пия кафе на спокойствие  Heart Eyes

За имената, аз си го харесвам моето и Николай си харесва неговото, надявам се и Антоан да си го харесва, въпреки че аз исках да е Теодор или Ивайло, но ММ държеше да го кръстим на майка и затова стана Антоан  Heart Eyes

За киселото мляко , няма да давам до 1.5 год. , ама може да поразсъждавате и по друга тема, ММ от вчера ми е завикал да му давам сок от компот, че бил "натурален"  Mr. Green

Таня честито ви обръщане  Heart Eyes

А като споменахте за смяна на имената се сещам за един любим виц - " Отишла Кичка да си сменя името, че хич не си го харесвала... все й го римували с П*чка... и как мислите се записала - КУТКА!!!"  hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Сега отивам да правя тортата, после ще се хваля като стане  Mr. Green , а вие да не изпишете пак света, разбра се, че са ви кротки децата  Wink Sunglasses

Виж целия пост
# 568
Привет! от много време не се бях включвала, но използвам до като Мишинка спи  Heart Eyes
Миши вече се обръща от корем по гръб, а днес ме изненада като се обърна и от гръб по корем. Захранваме се успешно със зеленчукови пюренца. Решила съм всеки нов вкус да давам п0 6-7 дни. Не бързаме за никъде  Laughing Имаме си зъбче, горен ляв кучешки и сега ни мъчи един долен резец. Хващаме си крачетата и си ги завираме в устата  Mr. Green
Фейтче, Пламенчо ми скри шапката с това пълзене! Браво на детето  Heart Eyes
За киселото мляко хаххах скоро ми обясни една позната, че по-добре да давам кисело мляко от колкото АМ, защото АМ изкуствено надувало, а киселото мляко било полезно заради цитирам "онази бактерия"  hahaha Ааа и още един хит от съветите, които получих...да давам на детето от всичко, което ям да си опитва да не му стане нещо.  Laughing
За имената... Аз много си харесвам моето-Доброслава се казвам  Flutter Има си история... Пра баба ми се е казвала Добра, баба ми Добринка и аз  Heart Eyes И на Миши харесвам името-Михаела, много ми е любимо, а и си празнува имения ден заедно с баща си-Ангел  Heart Eyes
Да кажа и добре дошли на новите мами   bouquet и изчезвам за сега! Много е снежно навън при нас... Искам пролет!!!!!  Mr. Green
Това е за сега от мен!  Hug
Виж целия пост
# 569
Хехехе като заговорихте за имената, скоро гледах по БНТ един мъж който иска да си смени името на Винету/бил с индианско съзнание човека/ само дето родната му фамилия е Келешев....та сега и нея искал да сменя, но жена му не дава.... Mr. Green Crazy

Аз си харесвам моето име/Елена/, кръстена съм на баба ми, която много обичам...и като, че ли има нещо вярно в приказката, че като вземеш името, взимаш и от характера. Heart Eyes
Валерия е кръстена на дядо си Валери. Двамата са голяма любов. Hug Никой не ни се е бъркал в избора на име, така решихме и така направихме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия