Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 585
Момичета, исках да ви питам, понеже днес дадох за трети път картофено пюре и като тръгне да плаче се задавя с него, вашите деца давят ли се и какво правите като се задавят. Страх ме е да не му попадне в трахеята и да не се изкашля като хората. Sad
Аз се опитвам да я държа максимално иправена и го правя по-редичко(с повече кърма)За сега не се едавила но съм и давала само два пъти Peace И мен много ме е страх да не се задави,също ттака нз как е правилно да се реагира в таава ситуация newsm78
Виж целия пост
# 586
Аз не й давам пюрето като яде, но все се разревава докато има от него в устата си и тогава се дави. Иначе я тупам по гръбчето като я навеждам леко надолу, но незнам дали правя много правилно и дали няма по-добър начин. Иначе тя реве, защото не иска да седи в столчето за колата, тъй като я храня там.
Виж целия пост
# 587
Силви пробвай да я гушнеш и така да я храниш, щом не и харесва столчето за кола. Ако продължава да плаче като се опитваш да и даваш пюре спи за седмица две и пробвай пак. Може просто да не иска още да хапва пюренце.
Виж целия пост
# 588
някой ме пита за пюрето от тиквички от ДМ,според мен е хубаво,пише че има масло,но е преработено,бла,бла, нискомаслено,био ферми..стори ми се добре на вид,а и Алекс го яде
Виж целия пост
# 589
Вчера купихме това столче за хранене. Страхотно е и съм много доволна. Сега остана собственичката му да порасне още малко за да го използва  http://rayatoys.com/baby/details.php?offer=3823
Виж целия пост
# 590
Barbera ,честито!Аз имам същото,но в жълто Simple Smile
Виж целия пост
# 591
Евааа нищо не съм казала. Просто тези от Ер малък си правят пак свободни съчинения.
Виж целия пост
# 592
Вчера купихме това столче за хранене. Страхотно е и съм много доволна. Сега остана собственичката му да порасне още малко за да го използва  http://rayatoys.com/baby/details.php?offer=3823

Много е як стола  Hug и ние трябва тези дни да видим какво се предлага по магазините, че идея си нямам  ooooh! ще видя нещо и ако ми хареса първо ще го търся в Продавалника  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 593
Белче благодаря, добър избор  Wink
Фейт, цената е просто страхотна . Много е мек, 5 степени има на височина, абе супер е  Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Белче благодаря, добър избор  Wink
Фейт, цената е просто страхотна . Много е мек, 5 степени има на височина, абе супер е  Simple Smile

Ще го видим тези дни  Heart Eyes видях, че му е наистина добра характеристиката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 595
Даная, и аз днес дадох на Георги две лъжички пюре от морков или по-скоро се опитах да му дам, но той направи позив за повръщане, толкова му беше гадно  Sick. Според мен, грешката ми е, че му го дадох бед добавка на АМ. После ми отказа и пюрето от тиква, което толкова харесваше до днес  Mr. Green След няколко дни ще пробвам пак моркова, но този път с АМ  Naughty
Виж целия пост
# 596
Здравейте момичета, искам да  попитам мамите които ползват АМ, на мен вече много ми намаля кърмата и основно сме на АМ Нитролон само вечер кърмя 1 път, на го спират от производство.Въпросът ми е дали някоя от вас дава на бебето си АМ СЕЛИЯ и някакви отзиви за него. Притеснявам се дали ще ака редовно от него точно влезна в режим от 2 месеца нямаме проблеми ака всеки ден, но така или иначе трябва да го сменя заради спирането на марката.
За захранването ще започна когато навърши 5.5 месецаи смятам да започна с картоф после морков, тиква и т.н
Чета ви редовно, но рядко пиша, но от всеки взимам по нещо интересно за себе си и за гледането на моето бебе .
Другата седмица ни предстои преглед при ортопед, иначе се движим добре на 4 месеца беше 5900гр и 64см., яде доста по-малко отколкото трябва 80-100мл., но аз не се притеснявам .
 HugФейт, като твоя Пламко е и моя в много отношения.
За спането от самото начало спи при мен и от скоро го слагам вечер в кошарата за по2-3 ч. и после пак при мен, чудо ще е как ще го отучвам Whistling,  а през деня спи в някой от членовете на семейството, тати, мама или баба. Вечер става в 1.30ч. и после 5.30ч. да хапва и сутрин най-късно в 7 е наспан.Като е буден пак иска нон стоп внимание направо нищо немога да свърша ако съм сама, а имам и батко на 9 години, който си иска неговото... внимание и уроци smile3529 и т.н
Надявам се че с времето ще се променят нещата към по-добро и ще имам време за всичко.
Лека и спокойна вечер на всички!! newsm51
Виж целия пост
# 597
Дариел ... не знам за това мляко, за което питаш, но по въпроса с неакенето бяхме същите, но сигурно си чела. От както обаче пием на ХИП млякото сме толкова редовни, че някой път ака и по два пъти на ден Crazy Така, че ако не се решиш на него, пробвай като нашето  Hug
Виж целия пост
# 598
За АМ- ние сме на ДМ,но е индивидуално за всяко дете Simple Smile

И ние се оглеждаме за столче.Искаме да е с няколк оположение на гръбчето и с някаква играчка на плота.Обаче не знам дали няма да се разсейва докато яде newsm78
Виж целия пост
# 599
Даная, мисля, че играчката ще го разсейва, да. Повечето столчета с 3 положения на гръбчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия