
И мен много ме е страх да не се задави,също ттака нз как е правилно да се реагира в таава ситуация
и ние трябва тези дни да видим какво се предлага по магазините, че идея си нямам
ще видя нещо и ако ми хареса първо ще го търся в Продавалника



видях, че му е наистина добра характеристиката
. Според мен, грешката ми е, че му го дадох бед добавка на АМ. После ми отказа и пюрето от тиква, което толкова харесваше до днес 
Фейт, като твоя Пламко е и моя в много отношения.
, а през деня спи в някой от членовете на семейството, тати, мама или баба. Вечер става в 1.30ч. и после 5.30ч. да хапва и сутрин най-късно в 7 е наспан.Като е буден пак иска нон стоп внимание направо нищо немога да свърша ако съм сама, а имам и батко на 9 години, който си иска неговото... внимание и уроци
и т.н
Така, че ако не се решиш на него, пробвай като нашето

Препоръчани теми