Тая жена луда ли е???? При условие, че детето нищо друго не е яло, нали?

И защо вече не спреш да го кърмиш това дете? През нощта пък съвсем


Действах според наличните провизии. Обиколих околните магазини и никъде нямаше квасена сметана, та чак кис. мляко цедих 
дано още три пъти по толкова да има да я кърмиш





ама май съм свалила





абе много бе...слагай тези, пък онези
о, не, не, другите са по-добре
Реших аз, че ще са дизайнерски. И пак същото мерене на всичко възможно що види моето оче
...харесах си накрая, а сумата .....
няма да ви казвам ама направете си сметка, бяха Гучи и Пако Рабан
. Викам това ще ми е подаръка и се разминавам с телефон. Плащам аз и се отправяме към другата оптика където беше половинчо на преглед и да си избере и той очила. Влизам гледам за 125£ взимаш втория чифт без пари
Лелеле съжалих....взех да меря и още повече яд ме хващаше ....за в пъти по малко пари по добре ми стоят. Върна се, кансилирах поръчката и си върнах парите. Господина, почервеня, позеленя...ама нали тук трябва да са любезни едва се сдържаше 

а сега у нас има домашен тахан....действа супер на кърмата
от белен и небелен сусам, ленено семе, мед и сушени боровинки 
а сега у нас има домашен тахан....действа супер на кърмата
от белен и небелен сусам, ленено семе, мед и сушени боровинки 






Препоръчани теми