Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 645
Сиси, ужас с този сок от краставици бе Sick Тая жена луда ли е???? При условие, че детето нищо друго не е яло, нали?
Марти , благодаря  Heart Eyes
Поколоко не съм чела много подробно, но защо се стигна чак до скенер? Много неприятна работа. Дано всичко е наред с детенцето  Heart Eyes
Ариел , сериозно ли Матка  Joy И защо вече не спреш да го кърмиш това дете? През нощта пък съвсем  Mr. Green
Виж целия пост
# 646
ОО Флай къде се загуби?
Лъкич повярва си викаш  Joy Hug
Днаека ти какво ли не даде на банана се запече където е толкова щадящ.
Стаси аз бих я удушила с голи ръце женицата. Сори ама не мога да со преглътна. Евала за търпението.
Виж целия пост
# 647

Лъкич повярва си викаш  Joy Hug


 bowuu   cook  Действах според наличните провизии. Обиколих околните магазини и никъде нямаше квасена сметана, та чак кис. мляко цедих  Crazy

Че, Флай, ти си си слабичка, какво бориш. Не си ни в категорията. Тя и Фейт не я знам какво се бута... рипала била  hahaha
Виж целия пост
# 648
Обещавам, повече за торти няма да говоря, само за бебета  Mr. Green

Флайбъл страхотна лентичка  Wink дано още три пъти по толкова да има да я кърмиш  Wink Heart Eyes
Виж целия пост
# 649
Барбера , сока от крастевици ни беше първата храна  Mr. Green Същинското захразване беше планувано за другата седмица, ама ме изпревариха  Mr. Green Сега ми е смешно, но одеве бях  #Cussing out
Скай , търпението ми е златно... Първо избухнах, после излезнах от стаята, защото иначе щяха да ни говорят по новините.... 
Виж целия пост
# 650
Барби, едни от шевовете на главата на Моя Пламка бяха срастнали още като се роди, а други не. Фонтанелата ни е затворена в момента и имаме странна форма на главичката. До скоро докторите в Варна ме мотаха, че има време да се наблюдава детето, но то аман от специалисти. Сиси ми обясни за какво иде реч и аз като метнах ЛЛ, чак я шубе да бие ваксини, без разрешение от невролог. Аз взех тоя път нещата в мои ръце, а май отдавна трябваше да го направя...Но нали детенце ми е жизнено и здраво, до сега нищо не предприех, но сега няма да оставя така нещата, а беж към София. Да видим кога ще идем другата седмица.
Виж целия пост
# 651
Скай дояде ме,че се мъчи да ми казва какво да му давам.А за банана запича и няма да му дам скоро.Той без туй ака на 2-3 дни и чак се зачервява като се напъва.А аз вече чета преди да дам нещо.А и не съм му дала кой знае какво-засега е ял тиква,картоф и ябълка.Ябълки и боровинки му дадпх веднъж пюре и повече не съм откакто Фейт каза,че се дава след годинката.
Виж целия пост
# 652
pocoloco1, сила и късмет ти желая. Hug

Преборихме грипа на Дариа, мина без АБ.

sky*, стига му толкова на Владко, вече да  е само здрав!
Виж целия пост
# 653
Ммм,късна вечер и необичайно време за писателствуване във форума от моя страна/това е патент на бременните късни доби/.
Скай-ей тва и казах и аз на Стаси-моята свекървичка ако посмее да направи нещо подобно ше я разкъсам направо..
Поко Локо-кураж и всичко ще се подреди! Praynig
Данека-ти сигурно си единствената жена,на която ще посмея да кажа,че ако твоята свеки захранваше Дени щеше да е далеч по -съвестна. Вади си изводите сама...
Не знам що трябва да се бърза толкова.Тая вечер къпейки Тео го хванах с една ръка/като едно време/.Къпех сама и трябваше да го изплакна някак...таа скоро няма да мога и това да правя и ме хваща носталгията.И тия пюрета дето ще почваме..ами онази хубавата поза докато му давам млякото/било то и от шише../Как бързо растат тия деца...
Виж целия пост
# 654
Ей, света изписахте бря  Laughing
Мернах последните две страници само  Blush
Анхела, Стаси, честито захранване  Simple Smile
Килограми...хм...аз нали счупих кантара и не мога да се меря всеки ден  Joy ама май съм свалила  bowuu
Торти нямам врем да правя, купувам готови  newsm55
Днес цял ден на вънка. Сутринта сняг на парцали валеше и хич не ми се излизаше ама имахме среща и двамата с ММ за преглед за очите. Видях снимки във фейсбук, че и при вас е валяло сняг.
Та чакам си очилата, тамън два на брой другата събота.
Преглеждащия ме пита:
–Караш ли? ( имам шофьорска книжка, но тук не карам)
Аз: - Не, но мога, имам книжка  Flutter
Той: - Не, не можеш....
Аз: – А аа мога  bowuu
Той: - Не, нямаш право. Много са ти зле очите  Joy
Представете си колко са ми зле  Joy Joy Joy
Не знам как го написах, но беше много смешно в кабинета  hahaha
 Както и да е....тръгнах аз очила да си избирам  #Crazy абе много бе...слагай тези, пък онези   #Silly о, не, не,  другите са по-добре  Crazy Реших аз, че ще са дизайнерски. И пак същото мерене на всичко възможно що види моето оче  Joy ...харесах си накрая, а  сумата ..... Money няма да ви казвам ама направете си сметка, бяха Гучи и Пако Рабан   Heart Eyes. Викам това ще ми е подаръка и се разминавам с телефон. Плащам аз и се отправяме към другата оптика където беше половинчо на преглед и да си избере и той очила.  Влизам гледам  за 125£   взимаш втория чифт без пари  Heart Eyes Лелеле съжалих....взех да меря и още повече яд ме хващаше ....за в пъти по малко пари по добре ми стоят. Върна се, кансилирах поръчката и си върнах парите. Господина, почервеня, позеленя...ама нали тук трябва да са любезни едва се сдържаше Laughing
Отпраших аз в другия магазин и чакам другата събота вече цайсите  Heart Eyes
Та сега се кефа, усетих се навреме  и с тази сума която първоначално дадох си  взехме и с половинчо и двамата по два чифта очила, плюс някаква екстра на стъклата  и взехме на Емма  шишета от новите на Авент и бънджи от мадъркеар..та и останаха  Crazy

Виж целия пост
# 655
вие си говорите за торти  Mr. Green аз също хапвам  Grinning а сега у нас има домашен тахан....действа супер на кърмата  hahaha от белен и небелен сусам, ленено семе, мед и сушени боровинки  Heart Eyes

Виж целия пост
# 656
вие си говорите за торти  Mr. Green аз също хапвам  Grinning а сега у нас има домашен тахан....действа супер на кърмата  hahaha от белен и небелен сусам, ленено семе, мед и сушени боровинки  Heart Eyes
М-м-м, , много вкусно, май утре ще си направя. Джинджифила също увеличава кърмата Wink
 
Пак по темата за умалелите дрешки:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5491

Поколоко,   fingerscrossed

Браво на Владко и на Дариа!

Аз днеска вече и кашлям. За кашлицата взимам 1 ряпа, издълбавам и пълня със захаросан мед. След няколко часа меда се е втечнил и пия като сироп за кашлица - има и отхрачващо действие.
Виж целия пост
# 657
Добро утро!
Ех , че хубава и мързелива неделя! Ние тази нощ ставахме само два пъти да яде по малко и чак сега в 8:20 се събуди окончателно. newsm68 newsm68 newsm68
Да се похваля: от вчера се обръща и върти във всички възможни посоки. Голямо е шило. Кошарата я овършава за отрицателно време.
 Честито на захранилите си! Mr. Green Laughing
 Поколото стискаме палчета силно и дано това да ви е за последно!
 Отивам да ви търся закуска.
Виж целия пост
# 658
Добро утро !!!!

Много спите ей, ето закуска и кафе от мен



Ева82 ама те май наистина бая пари са били тези очила  Shocked добре, че на време си се усетила да ги върнеш  Wink

Ками честито ви наспиване и обръщане  Heart Eyes

Днес е св.Харалампий и ден на пчелите !

Хубав и усмихнат ден от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 659
A Нубче, твойта закуска не върви. Много скромно. Днес е неделя и сме гладни! Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия