Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
-
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
-
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
-
Има ли налична информация за българското-американско училище "Талант" във Варна?
-
Как да кандидатствам в Софийския университет?
Нещо обаче ми убягва от пъзела. Няма как да ви се удовлетворят исканията, ако не докажете, че държавата е "на далавера" от това, че децата не ползват услугите й. Опитах се да дам пример с учебниците, то пък се оказа, че точно те били безплатни
Дани казва, че от няколко години било така. От това намалиха ли се цените в частните училища, Дани?