Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 8

  • 56 102
  • 741
# 555
Дидка, и аз те харесвам!!!  Laughing

При мен положението от към кг е същото...
Виж целия пост
# 556
did_ka - купи си потниче и шорти независимо от коя марка, размер XS и тутакси ще се сдобиеш в 2 причини да махнеш още КГ и СМ  Twisted Evil

Маями тоя "трик" не работи. Гардероба ми е пълен с 1 размер по-тесни дънки....ама нъцки освен да седя гладна, нямам друг шанс да вляза в тях.  Cry
Виж целия пост
# 557
При мен проработи, два пъти!  Mr. Green Купувах си с един размер по-малки дънки...то всъщност най-малкият нося, ама понякога има разни по-тесни модели, дето не мога да ги закопчая и да дишам!  Mr. Green Ама ако хвърля око на някой такъв, взимам и ме стимулират много успешно!  Joy
Виж целия пост
# 558
При мен проработи, два пъти!  Mr. Green Купувах си с един размер по-малки дънки...то всъщност най-малкият нося, ама понякога има разни по-тесни модели, дето не мога да ги закопчая и да дишам!  Mr. Green Ама ако хвърля око на някой такъв, взимам и ме стимулират много успешно!  Joy
аз съм ялова нещо явно  Mr. Green
Виж целия пост
# 559
 Laughing при мен тоя вариант не проработи - доста време пазих дрехи дето за мъъънинко не ми се закопчават , ама наскоро всичките ги подарих  Mr. Green нахлузвам си удобните  и въобще не трая нещо да ме стиска  Laughing
пък така, като ме харесват всички, хич не ми и пука дали съм S, M или L   Wink
НеПоКоРнА, симпатиите са взаимни    bouquet
Виж целия пост
# 560
При мен оня "трик" също работи!  Sunglasses Само че по следния начин - нещо като ми е станало малко, когато съм бил ошишкавел - изоставям го, нося по-широки панталони, примерно... А сега (от около година време) се връщам и към другите, временно изоставени панталони ииии... с радост установявам, че повечето ми стават ЕКСТРА точно!  Flutter Има мегдан и за още намаление на СМ (главно по кръста), т.е. има и такива от предишните панталони, гдето все още НЕ МИ стават ОК, ама нищо - не е драма! Peace
Виж целия пост
# 561
Май месец успях да преборя 1,5 кг. Доста по-малко от април, но за сметка на това като си погледнах записките установих, че съм изпила 3 пъти повече вино.  Mr. Green
did_ka, би ли споделила колко си висока?
Виж целия пост
# 562
Май месец успях да преборя 1,5 кг. Доста по-малко от април, но за сметка на това като си погледнах записките установих, че съм изпила 3 пъти повече вино.  Mr. Green
 
hahaha
А ако заместим виното с нещо по-концентрирано, по-бързо ли ще видим резултат?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Днес съм добре от към храна, куцат ми само двата сладоледа...Малкият е виновен за втория, той ме подкукуросва!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 563
Днес съм добре от към храна, куцат ми само двата сладоледа...Малкият е виновен за втория, той ме подкукуросва!!! Crossing Arms
аз да взема за замълча за пицата дето ометох снощи ли....  Thinking  Embarassed
Виж целия пост
# 564
ще си признаете вие  Laughing
отчитам за вчера 1400кал, предимно въглехидрати  Blush

did_ka, би ли споделила колко си висока?
цели 178см , високите токчета са забранени!  Mr. Green  hahaha

днес отново ми казаха, че съм отслабнала  newsm78 май трябва да сменя кантара  Thinking от 2-3месеца все 70кг показва ... или отслабвам , а не не отчита правилно, или просто съм много готина   Mr. Green  Laughing
Виж целия пост
# 565
п.п. сетих се за една случка от миналата година (тогава свалих 3-4кг за ~2месеца)
лято, жега, косата ми прибрана на кок, влиза в офиса един колега (фирма с която работим, не е идвал от 2 месеца), много забързан обяснява нещо, дава ми купчина документи и излиза. Връща се почти веднага и ми вика: "Дидке, ти нещо много си отслабнала ... в главата"  Joy  Joy  Joy не мога да ви опиша какъв смях падна! Искал комплимент да ми направи човека, ама ...  hahaha
Виж целия пост
# 566
 Joy Joy аз и в главата няма как да отслабна, щот имам бузи  Blush
Дидка, не вярвай на кантара, вярвай на сантиметъра  Peace
Виж целия пост
# 567
е, аз свалям от горе на долу   Crazy първо заминават бузите и последно Д-то  Laughing
ще взема да се премеря утре  Thinking

пробвах нова , измишльотина постна рецепта   chef - сърмички от ориз, пресен грах, моркови, пресни копър, чесън и лук, сол, черен пипер и мъничко олио , завити в листа лобода - голяма вкусотия с малко калории  Peace правиш една тава и ядеш поне 3-4дни  Mr. Green
сега имам "поръчка" за солети от моркови  newsm78 - трябва да сложа лимит на кулираните списания у дома #Crazy бликат всякакви шантави идеи от там , пък мен хич не ми се готви  Whistling

Виж целия пост
# 568
НеПоКоРнА, пих и концентрат 2 пъти миналия месец, ама за него си премълчах. Embarassed То, не бяха празници, рожденни дни, абитуриенски балове. Само ми развалят режима.
did_ka, килограмите са ти идеални за височината, то затова и не мърдаш. И аз едно време бях на височината - 115 та дори до - 120 съм стигала, ама сега ми стига да станат - 110.
Виж целия пост
# 569
благодаря за успокоението , ~Саня~  Hug
преди да заседна трайно зад бюрото бях 67кг, та за това миналогодишната идея (когато започнах да бройкам  Laughing) беше да си ги върна (от качените тогава - 75кг). Стигнах 68,5кг, държах ги 2-3месеца, зимата качих до 71,5кг и свалих на 70кг. Предполагам че ще сваля още 1-2кг през лятото. Всяка зима качвам и всяко лято ги свалям - така съм от как се помня (с или без диети) Crazy въпроса е, че като минават годините качването става по-лесно от свалянето  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия