Ebay - 87

  • 43 786
  • 746
# 120
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Виж целия пост
# 121
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com
Виж целия пост
# 122
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com

Аз също, елементарно е, логваш се там с юзър и парола, каквито са ти в ибей, добавяш номера на желания артикул и пишеш максималната цена, която би платила за този артикул, цъкваш Add и чакаш и се надяваш Simple Smile
Виж целия пост
# 123
ей сега ще пробвам....а някакви такси има ли,или аз съм разбрала погрешно,нещо удържат ли.Много ви благодаря
Виж целия пост
# 124
Здравейте!
Някой поръчвал ли е количка от тук?
Виж целия пост
# 125
ей сега ще пробвам....а някакви такси има ли,или аз съм разбрала погрешно,нещо удържат ли.Много ви благодаря

Не, нищо допълнително не се заплаща.
Виж целия пост
# 126
Поръчах нещо от Япония и  Shocked дойде за 5 дни Crazy Браво.МНого съм доволна.
Виж целия пост
# 127
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com

Аз също, елементарно е, логваш се там с юзър и парола, каквито са ти в ибей, добавяш номера на желания артикул и пишеш максималната цена, която би платила за този артикул, цъкваш Add и чакаш и се надяваш Simple Smile
Аз ползвам biddingscheduler. На същият принцип. Определяш колко време преди края на търга да "стреля". Доста спечелени неща имам с него. Доволна съм.
Виж целия пост
# 128
Здравейте!
Искам да поръчам чрез превозвач столче за кола.
Кажете какви опции да задам за търсене, за да могат да го доставят до БГ  Thinking
Ето това например ми харесва http://www.ebay.co.uk/itm/Britax-First-Class-car-seat-Exc-Cond-u … 1dc689&_uhb=1

Или пък може сама да си организираш куриер да ти го вземе,ако е Pick up only или collection in person. Peace
Виж целия пост
# 129
И аз съм за biddingscheduler, слагам си нещата в watch list, а след това отивам в scheduler и си ги намирам в ebay watched. Казвам го защото в началото си копирах номера, а така ми е по-удобно. Слагам винаги да стреля на 3та секунда и не съм имала пропуск
Виж целия пост
# 130
Здравейте,моля за помощ..Сменям си картата с която съм се регистрирала в PayPal.Банката ми казаха,че сметката остава същата,само картата ще е нова и съответно номера и.Трябва ли ми нова регистрация в Ebay и PayPal?Спомням си някакви кодове се искаха.Ще се радвам някой да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Здравейте, за пръв път си поръчвам неща от Китай, естествено като новачка за сума си пари, много бройки и само с два тракинг номера, което е нормално както ми стана ясно Simple Smile но пък дори и тези два номера нещо не мога да се ориентирам как да проверя newsm78 Ето ги shxr001363568 от shanghai, China и E13094670 от Hong Kong, моля помогнете влизам в поста на първа страница за тракинг проследяване и не се справям, някой би ли проверил тракинга ми  Praynig
Тъй като гледам от къде ти е доставката - free ли е? Интересува ме дали китайско-корейски и др.подобни при по-големи суми и free доставка дават проследяващ номер.

 Аз съм загледала артикул от South Korea и доставката е  Free Economy Int'l Shipping до БГ. Цената на артикула е малко над 10 лири. Интересува ме, ако поръчам два за 20 лири може ли някак да си гарантирам, че нещата няма да се загубят... нещо като застраховка newsm78. Чувала съм, че пратки от този регион идват по-бавно.

И още - в БГ пощата възможно ли е пратката да отиде на митница или се взима от пощата директно/ доставят ти го на адреса  newsm78 - предполагам, че корейчето трябва да обяви стойност на пратката си и от това зависи - мисля, че ако пратката е над 30лв. се дължат някакви такси (тогава решение би било 2 поръчки). Какво ще ме посъветвате?!
Виж целия пост
# 132
 
Тъй като гледам от къде ти е доставката - free ли е? Интересува ме дали китайско-корейски и др.подобни при по-големи суми и free доставка дават проследяващ номер.

единият тракинг номер, който съм получила е за това на цена 9,39лири http://www.ebay.co.uk/itm/330800092561?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

а другият за тези трите, на които общата им цена като изпратени от един доставчик като една обща пратка по негово усмотрение е 5,06 лири

http://www.ebay.co.uk/itm/170668431165?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/170734439481?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/170668428488?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

както вече споменах, обаче не мога да проследя тези тракинги никъде та прецени сама каквото те интересува. Имам общо за 70 лири поръчани неща наред с тези и и от други селъри и се притеснявам пък останалите като нямат тракинг какво ли ще става с тях Simple Smile като се изясни накрая ще споделя
Виж целия пост
# 133
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com

Аз също, елементарно е, логваш се там с юзър и парола, каквито са ти в ибей, добавяш номера на желания артикул и пишеш максималната цена, която би платила за този артикул, цъкваш Add и чакаш и се надяваш Simple Smile

Здравейте, чудех се всъщност къде е разликата и в ebay можеш да си сложиш максимална цена. Ако ползваш такъв сайт , скрит ли оставаш за останалите , вероятно не се появява стъпаловидно наддаване и дали не е малко опасничко да споделяш user с pass.
Виж целия пост
# 134
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com

Аз също, елементарно е, логваш се там с юзър и парола, каквито са ти в ибей, добавяш номера на желания артикул и пишеш максималната цена, която би платила за този артикул, цъкваш Add и чакаш и се надяваш Simple Smile

Здравейте, чудех се всъщност къде е разликата и в ebay можеш да си сложиш максимална цена. Ако ползваш такъв сайт , скрит ли оставаш за останалите , вероятно не се появява стъпаловидно наддаване и дали не е малко опасничко да споделяш user с pass.
До последните секунди си оставаш скрит и незнаен за другите мераклии за нещото  Mr. Green. Стреляш в последните секунди от търга, т.е. използваш фактора изненада. Колкото повече се накачат за дадено нещо видимо, толкова интересът е по голям и цената по-висока. Аз вече втора година използвам единствено и само снайпер, и в повечето случаи съм печелила нещата. Е  #2gunfire сме се и с други снайперисти, но е разбираемо.
Не споделяш user с pass, нещата са както в Ибей, взаимно обвързани са Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия