БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 973
  • 718
# 645
Охоо, доста сте поизписали, но ще ви чета след следобедната дрямка. Много ми е уморено от вчера и нещо не мога да наваксам със съня.
Отзовавам се обаче набързо на:
Албенче, много полезен тоз линк  Laughing Аз хем съм от София и как не съм го открила  newsm78 Само не ми стана ясно можеш ли да отидеш на място да си купиш или е само онлайн?че това определение "офис - шоурум"... #Crazy
Да може да се отиде на място,но незнам къде, Miss Emerald ми ги купи,та се надявам тя да се включи и да ви ориентира
ФинЕти  много нежна и романтична тази тераса  Heart Eyes
Да, може и на място. Ако пътувате с метрото, слизате на станция Цариградско, изчаквате автобус №114 и слизате на спирката след Практикер /автобуса минава точно зад него/. След това се запътвате към новопостроените жълти блокове и ще го откриете.
Виж целия пост
# 646
Здравейте, момичета! Много красоти сте показали, а на Финети терасата е страхотна. И да споделя едно етапче
Виж целия пост
# 647
ФинЕти много ти убава тераската.
eminav и твоят дядо е готин.
Един етап и от мен. Реших да свърша всичко започнато и тогава да подхващам други.
Виж целия пост
# 648
И двата гоблена са ми в плановете,особено фара.Много са хубави.А тази тераса е направо разкошна.  bouquet
Виж целия пост
# 649
Инат , много ти благодаря  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 650
Финети,страхотна тераска  Flutter
Еминав,много добре се получава Дядо Коледа Peace
Аз изработих няколко дреболийки за празниците:





Розичките ги оформих като аромаризиращи торбички,а първото ми бискорню стана много симпатично и криво ooooh!
Виж целия пост
# 651
Да покажа два завършени току-що подаръка, но снимките са много лоши    ,
Виж целия пост
# 652
zori_man чудни са станали,особено това на черната панама. smile3501Готова комплектовка ли е или ти си го комплектовала?
Виж целия пост
# 653
уууу големи красоти.....
Албенче магнитчетата са страхотни и много ефектни
didida и Роси с тия подаръци изихте рибата!   bouquet страхотни изненади  smile3501 smile3501 smile3501

zori-man, ddimitrova, eminav, ania1 браво много хубави неща .... ех как ме сърбят ръчичките и о да не подхвана иглата ми само се ровичкам в нета...  newsm78
Виж целия пост
# 654
zori_man чудни са станали,особено това на черната панама. smile3501Готова комплектовка ли е или ти си го комплектовала?

Не е готова, имам схемите от прекрасните момичета тук. Този го уших за рождения ден на майка ми, който наближава. Тя се захласва по гоблените ми на черна панама и искам да я изненадам. Сигурно някой ден ще й подаря и този - http://zoriman.snimka.bg/daily/moeto-hobi.648049.27267464
Виж целия пост
# 655
zori_man, много е хубав. Аз лично повече си падам по този с гроздето и виното. Като гледам не е много шев. Бързо ли се шие?
Виж целия пост
# 656
zori_man, много е хубав. Аз лично повече си падам по този с гроздето и виното. Като гледам не е много шев. Бързо ли се шие?

Бързо се шие и този, и гроздето. Започнах някъде към към края на февруари - шия само вечер и в събота и неделя, даже миналата неделя бях на работа и не ших. Днес приключих.
Виж целия пост
# 657
Здравейте, момичета! Не съм част от вашия форум, т.е. не пиша, но ви следя редовно и се наслаждавам на красотите, които създавате   bouquet   bouquet   bouquet
Обичам да шия гоблени, въпреки че нямам много време, но все пак успявам по малко. В последно време се захласнах по един гоблен"Орел под дъгата", много ми хареса, но не го намирам никъде. Затова се обръщам към вас с огромна молба за помощ, ако някой има схемата му моля да ми я даде или линк откъдето мога да си го изтегля.
Предварително ви благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 658
В последно време се захласнах по един гоблен"Орел под дъгата", много ми хареса, но не го намирам никъде. Затова се обръщам към вас с огромна молба за помощ, ако някой има схемата му моля да ми я даде или линк откъдето мога да си го изтегля.
Предварително ви благодаря.  bouquet

Ако е този
Скрит текст:


Погледни тука.Има го на доста места.Ако не успееш да го свалиш ще помагам!

http://dimensions.at.ua/index/0-34  - там където пише 35020


Виж целия пост
# 659
В последно време се захласнах по един гоблен"Орел под дъгата", много ми хареса, но не го намирам никъде. Затова се обръщам към вас с огромна молба за помощ, ако някой има схемата му моля да ми я даде или линк откъдето мога да си го изтегля.
Предварително ви благодаря.  bouquet

Ако е този
Скрит текст:
Погледни тука.Има го на доста места.Ако не успееш да го свалиш ще помагам!

http://dimensions.at.ua/index/0-34  - там където пише 35020


Да, точно този е. Много,  много благодаря   bouquet
Довечера като се прибера ще пробвам да изтегля.
Още веднъж благодаря  newsm51  newsm51 newsm51


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия