БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 972
  • 718
# 675
Момичета, как се казваше фирмата от Варна, която внася Дименшъните? Не мога и не мога да се сетя, нещо с Г, may be? Имаше и сайт, ама май днес с чичко Гугъл не се обичаме...
Виж целия пост
# 676
Момичета, как се казваше фирмата от Варна, която внася Дименшъните? Не мога и не мога да се сетя, нещо с Г, may be? Имаше и сайт, ама май днес с чичко Гугъл не се обичаме...
Герика Peace Но май не са доволни момичета Wink
Виж целия пост
# 677
Намерих го и аз най-после... От качеството, цената или обслужването на са доволни момичетата? Нали са оригинални...
Виж целия пост
# 678
Намерих го и аз най-после... От качеството, цената или обслужването на са доволни момичетата? Нали са оригинални...
не помня точно от какво. Мисля че от цените. Бих ти препоръчала директно от 123 стич да поръчваш.  Peace
Виж целия пост
# 679
Здравейте  и аз да се запиша в групата на изненаданите. Диди, благодаря. Едва сега пиша,защото токущо ми донесоха пакетчето.  Ето какво имаше вътре.

Диди да не би да имаш магазин или цех за шалове Simple Smile

Както винаги сте показали много красиви неща. Аз няма с какво да се похваля. Гоблена ми върви нещо бавно.
Виж целия пост
# 680
 Hug Eeeeeх де да имах, де да имах..... Whistling Laughing
Виж целия пост
# 681
didida. имам известие от пощата..от Бургас... нещо общо да имаш? Simple Smile Rolling Eyes Нямам познати там, нищо не чакам.
Виж целия пост
# 682
И аз днес получих известие от пощата (защо ли при мен никога не ми носят писмата, а само пускат известия  Mr. Green)

И се включвам в групата на изненаданите от didida

   

Благодаря ти мила   bouquet направи толкова хубав този понеделник!
Вървях и не спирах да се усмихвам, ако знаете колко странно ме гледаха хората   love001
Виж целия пост
# 683
Момичета, искам да ви споделя колко изненадана и трогната бях, като получих и аз подарък  от нашата скъпа другарка didida. Мила, много ти благодаря за този мил подарък   bouquet  bouquet  bouquet Наистина не знам с какво съм го заслужила  Hug Ето и снимка  



ПП Нещо не се получи хубава снимката, ама не можах да направя по-добра заради малкия помагач.
Виж целия пост
# 684
 Party И аз да се похваля от нашата скъпа Дидида  още сутринта при мен дойде един плик с подаръче,и донесе и усмивка на лицето ми,но батериите на апарата за зареждаха,но ето и аз да сеи покажа
Телефона не е от подаръка ,но аз веднага си закачих висулката Blush
Мида Диди ,Огромно БЛАГОДАРЯ  newsm51  mrstraetz  вече изпуснах бройката на подаръците които си направила,стопли много гобленарски душици  Hug
Виж целия пост
# 685
 Party Party Party и аз, и аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

не знам да плача ли (от радост), да се смея ли или да се срамувам Blush - май е най-добре да е последното  Blush

и аз си имам чудно шалче, малко сладко морско конче в тон с шала и мила картичка  Hug Heart Eyes Hug
снимка не знам кога ще мога да кача, че при нас дореждането до компютър е сложно  Laughing


Скрит текст:
Blush с нищо не съм ги заслужила и ми е неудобно, но и много мило  Blush
Виж целия пост
# 686
didida, аз също те подозирам в имане на шалофабрика! Огромно БЛАГОДАРЯ, мила, направи ми много хубав деня! Страхотен подарък!



Ноооо, това не е всичко! Имам си и изненада от albenapd! Благодаря и на теб, мила, изгря ми слънчице в дъждовния следобед!



Но и това не е всичко! След седмица с отит вкъщи, днес малкия отиде на градина и преди малко ми подари това по случай 8-ми март- сам е сглобил цветята, учителките много го хвалиха, че е голям сръчко





Още веднъж- МЕРСИ, момичета!!! Освен златни ръце, златни са ви и сърцата! чак ми се пее (а това е животоопасно)...
Виж целия пост
# 687
Момичета и аз имам подарък от Диди  Crazy, но ще покажа снимки когато ми оправят компа.
Диди  Hug
Виж целия пост
# 688
Да си покажа готовите слънчогледи, даже още неизпрани  Crazy


и две рамкирани молитви за дома, едната в сиво-зелена гама за да ми подхожда на коридора  Simple Smile другата за подарък
 
Виж целия пост
# 689
 Party Party Прибирам се от училище и какво да видя..... Диди, много ти благодаря, въобще не очаквах. И аз съм в групата с шалчетата  Hug Heart Eyes Не знам с какво съм го заслужила, но след кошмарен ден ти ми усмихна вечерта. Благодаря ти ! Снимка малко по късно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия