Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 405
и според някои лекари са оптимални, предния път лекцията при лекаря беше на тема, те 40г така, пък на 25 е иначе  Close
все едно аз съм си избирала да раждам на 40.
Виж целия пост
# 406
рали за съжаление, не съм счети, ама го докорвам Mr. Green
 иначе се приготви вторя болничен да ти го изплатят към края на март щом е до 12 март.
  радвам се да помогна ако знам нещо  bouquet
Виж целия пост
# 407
Добър ден  Laughing

Тите много стиснати палци и да се похвалиш като прибереш децата  Hug

Кифли да ви кажа от днес, утре ще пътувам за София да не ме издирвате  Joy Joy Joy
Часа ми е за събота от 9.00 ч сутринта и после яхваме пак колата за Варна  Whistling
Виж целия пост
# 408
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ

мале мила и астроложка са докарали.
Физически, да, социално и интелектуално - не.
Виж целия пост
# 409
яяяяяяяяя, като я слушам таз женица, ми аз съм много напред със знанията бе. направо съм корифей. само това с нумерологията ми убягва, ама ще се постарая и в тази насока.

и ако не съм млада  #Crazy #Crazy #Crazy отивам на доктор и няма секс  #Crazy #Crazy #Crazy

думата :прогностика, нещо ме заинтригува. дали е термин в нумерологията  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 410
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ

Бах ма..у....па аз се имах за млада Confused Confused Confused
Виж целия пост
# 411
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ

мале мила и астроложка са докарали.
Физически, да, социално и интелектуално - не.
защо newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 412
ройтерс, щом и ти си у дъртите.......

можеш да идеш следващия път на аеро йога - това е някаво ново нещо. висят кат прилепи
Виж целия пост
# 413
ванче нали ти казах, че си почти непълнолетна, барабар с гугето.
Всички останали сме пристъпно млади  Joy
Виж целия пост
# 414
А Бела е направо малолетна hahaha hahaha
Виконте, не съм фенка на йогата, ма това пък не съм го и чувала- аеро йога-рисково ми се чини hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 415
а можеш да ходиш да рипаш с онези чепици
Виж целия пост
# 416
а можеш да ходиш да рипаш с онези чепици
ми да, и ски карам с подобни чепици hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 417
мани ти тая работа със ските и онез инджаклами дето подрипваш с тях. а тука само ша си висиш кат пране и ще се чепиш
Виж целия пост
# 418
а тука само ша си висиш кат пране и ще се чепиш
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
ще те чакам ти да го тестваш първо hahaha hahaha hahaha
ама на кво висиш- на въже ли newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 419
висиш връз някакви като хамаци и ги модифицираш в зависимост от това кво ще правиш

аз скор оняма да са класирам да вися, че няма да издържат анкерните болтове на тавана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия