На теб пожелавам да избереш интересно и приятно местенце, а на Мерка - ползотворен изход от ситуацията, че не си е работа тая работа.





-ки Абе, нормални сме си и готини 




Аз по-дъртата и по-дебелата какво да кажа? Бъди здрава пък килцата ще си отидат ... Три са - не са 30 
Да си здрава ... другото ще те намери!!!

И колко голям изглежда - не на 3, ами на 5! 
Сиянче, поздрави за това, че си напипала най-удачния изход от ситуацията при вас. 

Чакаме с каката ваканцията и ще откараме при мама 4 дни и после пак на работа
Искам вече да е топло и ми омръзна студа
Нещо диетата ни се опъва с голямата - задържаме и аз, и тя кг. и тя е разочарова на
Аз не толкова щоТ съм вече 63
ТолкоЗ забременях и с нея, и с Ирина
И на толкова се чувствам най-добре
Ирина нещо ми кашля ларингитно, но май стопирах нещата
И така ... 








/ 
! И аз като ЛаВида чакам ваканцията на Рая. Не планираме пътувания, ама поне ще се наспя
! 
!

. Дано, мила, бързо успееш да отхвърлиш грижите около работата (доколкото е възможно) и пак да си "на линия" с настроение при нас
. Тежка е царската корона, представям си какво ти е, но няма как- винаги си има по нещо, особено когато носиш големи отговорности. С теб сме
!
. Благодаря на всички ви за хубавите пожелания! Радвам се, че ви има и можем да си споделяме и хубаво, и лошо! Искрено се надявам сега, когато вече официално съм шофьр
, да намерим време, и като се затопли да се виждаме лично с някои от вас (софиянки, а защо не и извън София
). Винаги, когато вземете решение за някакви мероприятия (театър например), аз все съм на работа
. И мъжа ми това много го ядосва- съботи, недели, празници- аз все съм дежурна
. Ще видим кога ще ме стегне шапката и ще зарежа този начин на работа.
), после си бърше очите със омазаната със сок или манджа ръка и настава още по ужасТен ужасТ. Аз откачам, започвам чистене, бърсане, опити да я успокоя, но тя вече е налапала микрофона и не спира
....Все ли ще е бебе това дете, бе
??? Кристиян някакси по-бързо ми порасна...Или просто не ми е ревал толкова. Това малкото откакто се е родило все реве
. А гръмогласния й рев мен ме вади от всякакво равновесие
. Еле пък ако се случи навън или във входа- умирам от срам и гняв. При вас така ли е?

Препоръчани теми