Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 063
  • 745
# 135
И второ - не съм съгласна с Котича, че него го устройва сегаштното положение. Напротив - поведението му показва, че не е удовлетворен (освен дето е галош).
Абе, имам какво да добавя, ама айде стига толкоз' бистрене на чужди драми. Mr. Green
На теб пожелавам да избереш интересно и приятно местенце, а на Мерка - ползотворен изход от ситуацията, че не си е работа тая работа. Hug
Виж целия пост
# 136
Дзак  Sunglasses

По цял ден само ви чета и тъкмо реша да драсна някой ред и ме домързява!  Rolling Eyes

При нас няма нищо ново под слънцето! Тихо кротко си чакаме лятото! Павли си ходи на ясла, с Ирена си ходим на рехабилитации и си почиваме хубаво докато мъжете ги няма през деня и като си дойдат вечер ни развалят спокойствието!  Crazy

Чета за почивки си говорите, аз съм планирала три, но да видим дали ще ни огрее. Едната на обичайното Шкорпиловци където си ходим всяка година семейно. Другата в момента до обсъждам детайлите за Поморие, но ми е под въпрос дали семейно или с приятелка. И ни се очертава едно пътуване до София което мисля да съчетаем с още една няколко дневна почивка. Но както дойде не ги мисля много, че на края да не си останем в къщи цяло лято!  Mr. Green

Балеринке Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава!   bouquet

Таньорче изглеждаш чудесно, като ти гледам последните снимките страхотна си и малките принцеси също!  Heart Eyes

Merijaan много съжалявам за отношенията с мъжът ти, надявам се скоро всичко да се подреди и да намерите общ език да се разберете! Между другото имахме подобна ситуация с мъжът ми след като се роди Павли! Не мога да кажа че не ми е помагал с деца и с домакинската работа, но лошото беше че бях изцяло зависима от него, никой не ни помагаше с децата, нямах никакъв социален живот, с мъжът ми се отдалечихме един от друг почти нямаше какво да си говорим, само се карахме. Непрекъснато изпадах в някакви депресивни състояния. Но както те е посъветвала Юхуу спрях да мърморя, спрях да обръщам внимание на дразнещите моменти, започнах да обръщам по голямо внимание на себе си, започнах да излизам с приятелки, възстанових си социални живот и контакти! Спрях да бъда зависима от него, да не мога да мръдна никъде с деца, оправях ги, стягах им багажа и с автобуса сама с двете деца и по цял ден разходки. Започнах изцяло сама да ходя и да се оправям с проблемите покрай Ирена, без да очаквам от нищо! Поговорих си насаме със свекърва ми и обясних че от време на време трябва някой да се сеща че имаме нужда от помощ. И така малко по малко за няколко месеца нещата се оправиха, отново се сближихме с мъжът ми, сравнително рядко се караме, купи ми кола за да не съм зависима от него, свекърите ужасно много ни помагат, но аз също се опитвам да помагам, когато лятото ходят на село, цялото семейство ходим и помагаме в градината, помагаме със зимнината и така има взаимно уважение и разногласията са по малко. По някога вечер съм излязла с приятелки, наконтена с грим и новите дрехи, ама на другия ден на село съм с мотиката и скъсания анцунг, но след като искам нещо, трябва и да дам нещо.  Laughing Laughing
Няма перфектни хора, всеки си има недостатъците, но трябва да се приемаме такива каквито сме и да се правят компромиси от двете страни, за да има разбирателство.

Юхуу честит ви дом! Пожелавам ти да е пълен с много любов и семейно щастие!  Hug
Виж целия пост
# 137
Днеска следобед четох две теми във форума...Едната е Ежедневието на идеалното семейство, другата е Как/Защо се разделихте с партньора/съпруга. За втората не съм убедена, че баш така звучеше заглавието, ама в момента не мога да я намеря отново....
Та, мисълта ми е, че има толкоз луди хора, че не ми е ясно как успях да ви намеря вас. Вие сякаш всички сте нормални или луди, колкото мен...Нито в априлската тема успях да се впиша, нито пък 80% публикациите в тези теми ми звучат нормални...Не знам какво става, ама не вървят на добре нещата в тоя свят. Изцяло сме се изместили от истински важните неща...
Радост, зайчето е страхотно. Бях забравила, че си бременна...Мале, дано изкараш страхотна бременност - да изглеждаш и да се чувстваш добре, защото като се сетя за моята втора бременност...направо не искам и да си спомням. Толкова много пъпки имах, толкова дебела бях, че не знам успях да се възстановя ... е не на 100%, ама поносимо..
Виж целия пост
# 138
Merijaan,  Hug-ки Абе, нормални сме си и готини  Joy
 siqna.muk, страхотна житейска философия  Hug
Xcat, и аз на инклузив искам, ама все не ме огрява, та си карам на палатка  hahaha
Мауче, обичам да чета чАршафите ти  Hug
Радост, прекрасен, прекрасен малък-голям мАж си имаш  Wink
Танче, я не се излагай Simple Smile Аз по-дъртата и по-дебелата какво да кажа? Бъди здрава пък килцата ще си отидат ... Три са - не са 30  Joy
Балеринче  Hug Да си здрава ... другото ще те намери!!!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 139
Балеринке, честит рожден ден! Много радости и веселби, мили и скъпи моменти и преодолими предизвикателства ти желая!
Много готино прозвуча това за мъжа ти или по-скоро това БЕЗ мъжа ти - трите най-значими неща - децата и жилището. Иначе ми е пределно ясно, че не го изключваш от картинката, ами просто сте заедно, ръка за ръка, на партньорски начала с него и успехите ви за общи. Ех, има голяма любов и без романтика, нали?

Коте, аз не щЪ ол инклузив, ма също като Мяучето не възнамерявам да мия чинии, да слагам, да вдигам. Тъй че боровата гора ме зове, само всичко да е наред.

Не съм ходила ни в Гърция, ни в Турция, но хич не ме е срам! smile3534

Радост, много ти е сладко зайчето.  Heart Eyes И колко голям изглежда - не на 3, ами на 5!  Thinking

Пух, Балеринке, Танюша, съжалявам за това, което сте преживяли.  Hug Сиянче, поздрави за това, че си напипала най-удачния изход от ситуацията при вас.  Peace

Мери, нали казват, че когато една бременна жена чака момиче, тя погрознява за сметка на красотата на бъдещото момиченце. Ако в тази простотия има някаква истина, то Диди трябва да стане неземна красавица.

Ла вида, какво ново при вас?  Flutter
Виж целия пост
# 140
...

Ла вида, какво ново при вас?  Flutter

E, какво ново ... Нищо Simple Smile Чакаме с каката ваканцията и ще откараме при мама 4 дни и после пак на работа Simple Smile Искам вече да е топло и ми омръзна студа Simple Smile Нещо диетата ни се опъва с голямата - задържаме и аз, и тя кг. и тя е разочарова на Simple Smile Аз не толкова щоТ съм вече 63 Simple Smile ТолкоЗ забременях и с нея, и с Ирина  Joy И на толкова се чувствам най-добре Simple Smile Ирина нещо ми кашля ларингитно, но май стопирах нещата Simple Smile И така ...
Виж целия пост
# 141
Добро ви утро!

Закуска няма, щот' диети, т'ва ти, онова ти... Mr. Green
Виж целия пост
# 142
първа за днес? Simple Smile
добро утро дами!


посмях се с заключенията ви относно бременността и красотата. тук пък се твърди, че майката ставала по-красива, докато носела момиче и е факт. аз бЕх много хубава. една чиста кожа, дълга здрава коса и нокти, изобщо  Flutter
но явно има резон и при БГ вярванията, защото Диди е прелест! Wink
тук е топло, през деня е 20-23 С, съвсем пролетно-лятно.
една позакъсняла честитка приемаш ли, балеринке? много здрава, щастлива и успешна нова година от живота си да имаш!
Радост, леки оставащи месеци от бременността и красиви Wink
Амели си пожела макарони за закуска и понеже са готови, отивам да сервирам. хубав ден със слънце!  Hug
Виж целия пост
# 143
хихи, Коте, писали сме едновеременно с голяма грижа за дружките, гледай как сме се постарали с кафетата Wink
Виж целия пост
# 144
хихи, Коте, писали сме едновеременно с голяма грижа за дружките, гледай как сме се постарали с кафетата Wink
Ама аз бях първа! smile3533
Виж целия пост
# 145
Добро утро! Вземам си и от двете кафета, че много ми харесаха   food010

Радост, леки оставащи месеци от бременността и красиви Wink
Дано да са леки, а за красивите се съмнявам. Като се сетя на какво приличах с предишната /нещо като пингвин или тюлен  newsm78hahaha
Лек и усмихнат ден  Sunglasses
Виж целия пост
# 146
ДД !

Докато ми изсъхне лака съм при вас, после пак Мара - Пепеляшка  Crazy ! И аз като ЛаВида чакам ваканцията на Рая. Не планираме пътувания, ама поне ще се наспя  Flutter !
Виж целия пост
# 147
Кафе?



Момичета, минавам само да хвърля поглед... Явно има какво да споделите, ще се върна назад да почета тези дни...

Имах известни тревоги и ядове на работа, нямах време, а и настроение за споделяне, но мисля, че ще успея да се "върна" Simple Smile

Здрави сме, силни сме и ще се справим!

МериHug!

До скоро! newsm51
Виж целия пост
# 148
 Добро ви утро!  Simple Smile

 Нев е сложила кафето вече   bouquet. Дано, мила, бързо успееш да отхвърлиш грижите около работата (доколкото е възможно) и пак да си "на линия" с настроение при нас Wink. Тежка е царската корона, представям си какво ти е, но няма как- винаги си има по нещо, особено когато носиш големи отговорности. С теб сме Hug!

 
една позакъсняла честитка приемаш ли, балеринке? много здрава, щастлива и успешна нова година от живота си да имаш!
Разбира се, че приемам Hug. Благодаря на всички ви за хубавите пожелания! Радвам се, че ви има и можем да си споделяме и хубаво, и лошо! Искрено се надявам сега, когато вече официално съм шофьр  newsm01, да намерим време, и като се затопли да се виждаме лично с някои от вас (софиянки, а защо не и извън София Wink). Винаги, когато вземете решение за някакви мероприятия (театър например), аз все съм на работа Sad. И мъжа ми това много го ядосва- съботи, недели, празници- аз все съм дежурна Sad. Ще видим кога ще ме стегне шапката и ще зарежа този начин на работа.

 Елия много ми къса нервите, хора, направо не издържам вече. Прибирам се от работа уморена, слагам масата, сядаме да вечеряме- разсипват се сокове, маже се по масата, тя започва да реве (а тя реве с пълно гърло  smile3514), после си бърше очите със омазаната със сок или манджа ръка и настава още по ужасТен ужасТ. Аз откачам, започвам чистене, бърсане, опити да я успокоя, но тя вече е налапала микрофона и не спира  smile3514 smile3514 smile3514....Все ли ще е бебе това дете, бе Sad??? Кристиян някакси по-бързо ми порасна...Или просто не ми е ревал толкова. Това малкото откакто се е родило все реве  smile3515. А гръмогласния й рев мен ме вади от всякакво равновесие Sad. Еле пък ако се случи навън или във входа- умирам от срам и гняв. При вас така ли е?

 Сега имам да пиша и да уча малко, и после- на работа.
 Хайде спорен ден!

 
 
Виж целия пост
# 149
Балеринке и моето диване реве - ама то за внимание най-вече. Скараш ли й се или не стане ли на нейната - реве докато се наложи. Може би понеже винаги има кой да й угоди и затова го прави. Но аз следвам тактиката да не й обръщам внимание. Помага.  Peace

Мери, няма перфектното семейство. Убеждавам се всеки ден в това. Ти дръж главата горе и дано да успееш да намираш повече време за себе си, както Сиянка ти е писала.  Hug

п.с. Кафе?


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия