Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
-
Какви са ползите от участието в група за взаимопомощ?
-
Как мога да преодолея емоционалното хранене и какви са ефективните начини за справяне с него?
, но просто бързам вече за работа. Може да се добявате!
Може и нещо да съм объркала. Пак ще пробвам 
Защото това Не са мои теории.Нито съм учен, нито биолог, нито доктор.Всичко , което пиша, съм го прочела някъде.Та, да се обиждат авторите на теориите.... 
Плюса е , че нямам у дома бяло брашно и захар, а не знам как ще се получи с други.....та може и да не изляза за продукти.