Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 585
Добре дошла на Стефи!!! Hug
От кой остров си Стефкаки?
Моят мъж избяга на риболов на Самотраки.Сега имам едно гърло по-малко. Laughing
Шегувам се!
Утре ли ще сменяме времето?

Живея на остров Кос от четири години. В началото ме заплени с красотата си, в последствие се установих и вече съм постоянен жител. Липсва ми България, но скоро едва ли се ще върна там за постоянно...
Виж целия пост
# 586



Виж целия пост
# 587
 newsm51
Виж целия пост
# 588
Нищо лично, Стефи... да не ме разбереш погрешно...Просто песен, която е страхотна... Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 589
Нищо лично, Стефи... да не ме разбереш погрешно...Просто песен, която е страхотна... Hug Heart Eyes

Аз пък много се засегнах, че я пусна  hahaha  Аз също я обичам, затова реших да ти изпратя едно виртуално цветенце в знак на благодарност  Wink
Виж целия пост
# 590
 waveyзавърнах сееее
добре дошла на Stefkaki  bouquet аз само не разбрах, в коя част на Гърция сте newsm78ааа прочетох остров Кос Mr. Green /нямам идея къде се намира Embarassed/
Виж целия пост
# 591
waveyзавърнах сееее
добре дошла на Stefkaki  bouquet аз само не разбрах, в коя част на Гърция сте newsm78ааа прочетох остров Кос Mr. Green /нямам идея къде се намира Embarassed/


Близо до Родос. И на 45 мин. с туристическо корабче от Бодрум  Flutter
Виж целия пост
# 592
Стефкаки,добре дошла и от мен.Аз също чакам скоро бебе,че ще имаме и общи теми двете и ще надуваме главите на другите мами с кърмене,памперси и т.н.  bouquet
И ние се отопляваме с камина,няма такъв кеф Simple SmileВярно мъжът  ми носи дърва постоянно,ама жена му и бъдещето му дете трябва да се глезят Simple Smile
Виж целия пост
# 593
ООооо в Родос сме били, много е красиво там   Hug

Стефкаки,добре дошла и от мен.Аз също чакам скоро бебе,че ще имаме и общи теми двете и ще надуваме главите на другите мами с кърмене,памперси и т.н.  bouquet
И ние се отопляваме с камина,няма такъв кеф Simple SmileВярно мъжът  ми носи дърва постоянно,ама жена му и бъдещето му дете трябва да се глезят Simple Smile

Пък аз, ще ви "тровя"  Mr. Green да ме  опрашвате Joy та дано прихвана  Praynig Crazy 
Виж целия пост
# 594
Нали знаеш за поверието с напитата вода от бременна,Коконче Simple SmileПращай по едно шише и те опрашваме Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Нали знаеш за поверието с напитата вода от бременна,Коконче Simple SmileПращай по едно шише и те опрашваме Simple Smile
Ами newsm78 не, нея знам  Thinking
Виж целия пост
# 596
Ако искаш да забременееш,бременна ти пие от чашата или от шишето  Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Ако искаш да забременееш,бременна ти пие от чашата или от шишето  Simple Smile

Аз съм във Варна идвайте  tantrum аз отивам за шишета, чаши  Joy
Виж целия пост
# 598
Здравейте и от мен.

Добре дошла Стефкаки.

Коконче, почвай да даваш да пият водичката...

Сестра на моят мъж роди първото на 42, също с много лекуване, инвитро... и като се успокои - забременя...
Виж целия пост
# 599
Коконче,с удоволствие,ама докторът малко ми позабрани пътуванията,така че заповядай ти в Казанлък  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия