София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 103 452
  • 768
# 135
Момичета, какво е работното време на детската кухня зад блока с банките, че трябва да ходя да запиша малката, но се успахме днес и да не мъкна бурканите напразно.

Да си отговоря може да е полезно на друг 11:30-12:30.
Виж целия пост
# 136
За тези от вас, които все още си търсят гинеколог препоръчвам д-р Илиева 24ДКЦ.
Виж целия пост
# 137
Кажете някоя частна детска кухня в района.
Виж целия пост
# 138
Кажете някоя частна детска кухня в района.

Повечето частни кухни доставят в района или имат пунктове.
Виж целия пост
# 139
Момичета,
 спешно ми трябва телефона на д-р Котева 8 ДКЦ.
Моля ви ако някой го знае да ми пише може и на ЛС.
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 140
Момичета,
 спешно ми трябва телефона на д-р Котева 8 ДКЦ.
Моля ви ако някой го знае да ми пише може и на ЛС.
Благодаря ви   bouquet
Пратих ти го!
Виж целия пост
# 141
nonich Благодаря Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 142
здравейте Hugпрепоръчайте ми автомивка от която сте доволни за пране на килими Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 143
здравейте Hugпрепоръчайте ми автомивка от която сте доволни за пране на килими Rolling Eyes Praynig
До Вероната има една, която бих препоръчала. Миналата година ги занесохме в Масая ( на ъгъла на ул.Никола Жеков и ул. Народни будители) - и там ги изпраха добре.
Виж целия пост
# 144
Момичета, не познавам още добре района - Връбница 2 и околията Simple Smile Кажете къде бързо да намеря козметичен салон, плс..
Виж целия пост
# 145
Момичета, не познавам още добре района - Връбница 2 и околията Simple Smile Кажете къде бързо да намеря козметичен салон, плс..

Не знам за какво точно искаш, но то докато не пробваш, не се знае дали ще ти допадне салона. Иначе, във Връбница 2 има (поне преди имаше, дано не е затворен), в този високия блок, който е на Бели дунав, до детски клуб "Пакостници", има и един в успоредния блок на Ломско шосе, в частта, която е към 61 училище. Във Връбница 1 салон Амиго, хвалеха преди един на търговската улица близо до сладкарница Кериан, ама аз така и не стигнах да го тествам.

Аз продъл;жавам да си търся фризьор, който да му допадне много. Има един фризьорски салон в успоредния блок на Ломско шосе, срещу Била, някой да е тествал 2-те фризьорки? Едната май БУба се казва, другата, по-млада, не знам как.
Виж целия пост
# 146
Момичета, не познавам още добре района - Връбница 2 и околията Simple Smile Кажете къде бързо да намеря козметичен салон, плс..

... Иначе, във Връбница 2 има (поне преди имаше, дано не е затворен), в този високия блок, който е на Бели дунав, до детски клуб "Пакостници"...


Това е в 636 блок вход Б Simple Smile Аз съм доволна. Подстригване (+ миене, балсам, сушене) 8лв, бретон- 2лв.
Виж целия пост
# 147
Момичета преди време се говореше за различни детски парти центрове за празнуване на рожден ден, може ли да споделите, че ще е трудно да открия нещо в старите теми. Как вървят цените и от къде сте доволни?
Виж целия пост
# 148
Пакостници в гореспоменатия блик, Веселие до 24 поликлиника, Поко Йо в Надежда 1.
Във Веселие празнувахме тази година - можеш да си внесеш алкохол и почерпката за родителите, което намалява малко бюджета.
В Пакостници ходих на друг РД - ако няма аниматор няма много какво да се прави, има една джунгла, една люлка и малко играчки за по-малки деца. Иначе е ремонтирано и много приятно.
Виж целия пост
# 149
.....
Във Веселие празнувахме тази година - можеш да си внесеш алкохол и почерпката за родителите, което намалява малко бюджета.
......
А, ти все пак се престраши да го пробваш "Веселие"....  Wink
Остана ли доволна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия