София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 103 454
  • 768
# 165
В самата поликлиника ли?
да на втория етаж където е ренгена Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Благодаря!
Виж целия пост
# 167
Момичета, имам 10 празни купона за детската кухня в Надежда 1. Ако някой ги иска да ми пише.
Виж целия пост
# 168
Не трябва ли да ги върнеш на жената, която раздава храната?
/нямам интерес към тях, само питам/
Виж целия пост
# 169
Ами ако ми върне парите бих и ги върнала  Wink
Виж целия пост
# 170
Момичета, живеем сравнително отскоро на метростанция Бели Дунав, мисля, че се води Връбница 2, разбрах, че наоколо има спортно училище с плуване, фитнес с басейн, стадион.

Интересува ме, знаете ли къде мога да запиша синчето на плуване, че досега е ходил само в центъра, а и не съм доволна. Както и какви други варианти за спорт има?

Благодаря!
Виж целия пост
# 171
elsi, спортното училище е 153-то Неофит Рилски в Свобода,  ул.Народни Будители 2. Има плуване, от другата седмица може да провериш за записване. На стадион Локомотив също има различни спортове, със сигурност знам за баскетбол. Освен това вечер във физкултурния салон на 102ОУ се провеждат тренировки от таекуондо.
silvanchence, на 3ти етаж в 24ДКЦ също правят зъбни снимки.
Виж целия пост
# 172
Относно плуването - има и в Обеля в училището.
Моята дъщеря посещаваше това в 153 училище, мисля тази година да видим как са нещата в Обеля.
Когато разбера ще пиша подробности!
Виж целия пост
# 173
Супер сте! Чакам още подробности, ако се сещате.
Виж целия пост
# 174
Синът ми ходи в 140 училище в Обеля. От 23 септември почват пак. Аз лично съм доволна.
Виж целия пост
# 175
Здравейте, дали някой може да ми каже на колко години са най-малките деца, които ходят на плуване в тези училища. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Има ли някое дете тук в 42 ОДЗ в Надежда 5 ?
Виж целия пост
# 177
Има ли някое дете тук в 42 ОДЗ в Надежда 5 ?

Да.

Здравейте, дали някой може да ми каже на колко години са най-малките деца, които ходят на плуване в тези училища. Благодаря Simple Smile

На откритите врати видях едно детенце на 3 г. Но ако искаш ще ти дам тел. да звъннеш и да питаш.
Виж целия пост
# 178
Има ли някое дете тук в 42 ОДЗ в Надежда 5 ?

А в 5 ЦДГ дали има?  Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Е като сме започнали.... в 137 ОДЗ има ли някое детенце от тук?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия