Тренировки в домашния условия: Тема 31

  • 28 580
  • 740
# 60
И аз като Юлинда минавам на тъгъдък  Joy

Честит рожден ден на Евич   bouquet Чакаме снимки с минито  Wink

Иренка голяяямо БРАВО!  Peace

Радвам се, че детенце на Вени и кучо на Малвина са добре.

Ще ви пиша пак.

Билянка, ето го сайта на Джаки http://jackiewarner.com/ разгледай ако искаш.Аз не съм разглеждала подробно, но снимката и която Мери  Hug е сложила е страхотна.Какво тяло а ? Дай боже всеки му  Grinning
Виж целия пост
# 61
Така ме мотивирахте, че закърпих една вечерна тренировка, половината от кардиото на Боб за начинаещи, тренировката му за корем и 30м на степера. Аз скоро няма да слагам снимки, че заради безобразното си хранене имам доста да свалям   Confused
Явно доста от стария отбор сме били по кривите пътища, ама ще наваксаме  Hug
Виж целия пост
# 62
Да се разпиша да не ви изпусна. Аз днес не тренирах, супер кофти ми беше, а и време нямах. Досега пък правих торта, утре трябва да я довърша, че ще си я вземат в неделя. Дано успея да вместя тренировка някъде  Crazy
Иначе с храната съм супер- никакви отклонения, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 63
ЧРД на Евия , на патерици!   bouquet

Вчера мързелът ми надви и пропуснах кардиото.  Embarassed Днес трябваше да почивам по план, но ще си наваксвам. За това и станах толкова рано.  Laughing Вече привършвам кафето и се мятам, но не на Джилиан, а на Били с Тае Бо Кардио. Grinning
Хубав ден от мен!!!
Виж целия пост
# 64
Здравейте  Hug
Благодаря за хубавата тема   bouquet

Ние сме на гости на мама и малко от към ядене се излагам  Blush Иначе за вчера отчитам една табата и два кръга различни упражнения/ бърпита, напади, клекове, лицеви опори и т.н./  Simple Smile

Иренкааа, забележителен прогрес имаш, браво   bouquet
Виж целия пост
# 65
Ех, туй ядене, да му се невиди!  Laughing

И аз вчера ядох ли, ядох.
Тази сутрин се насилих и станах в 9. То не бе въртене, не бе чудо отново.
Мисля, че заради кормуването съм в стрес  Laughing Praynig На 16-17 ще ми е изпита.. като ме вкара в кръговото и като ми каже на къде да ходя изобщо не знам къде е това, по коя лента да мина и къде да дам мигач ooooh! Cry Мисля, че в понеделник трябва да му го кажа и да стоим само в кръговото  Laughing

От днес решавам, че:
-ще стоя плътно в Зоната.
-ще тренирам по веднъж на ден и това не трябва да се случва след 6 вечерта.
-довършвам програмата на Румяна днес и утре. А другата седмица мисля да правя кратките тренировки на Джаки, трябва да си направя програма, ще докладвам. (благодаря за сайта Тяна, май съм го разглеждала  newsm78)
-ще правя поне по веднъж в седмицата йога.

За друго не се сещам!
Слагам печат "Обещано!Joy Crossing Arms

Днес в парка ще има:
Скрит текст:
Но пък времето е гадно Sad Мисля да го посетя за всеки случай. Peace
Виж целия пост
# 66
Merry. стисам палци  Wink
Скрит текст:
Преди 2 години и аз се чувствах така  Confused
Първият път беше много лесен изпита и ме скъсаха заради един който ме засече.
Вторият път беше ужасно труден  ooooh! аз пък го взех
Успех!

EVIQ Честит рожден ден на патерица   bouquet само хубави неща да ти се слчват.


Irenka  smile3501
Виж целия пост
# 67
А аз сериозно се запалих по зумбата (сигурно защото съм страшно дърво)  Joy
Почнах с петте тибетци, денсих един час зумба и направих около повин час тренировка с пудовка.
Яденето тази вечер беше много но пък режимно  Laughing

Мери, стискам ти палци всичко да върви по обещания план.  Heart Eyes
За изпита споко.
Калака и при мен беше така. Първия път уж изпитващия беше готин, маршрута -лек, а аз -скъсана.
Втория път изпитващия беше страшен цербер и мрънкало, маршрута беше Черни връх, Лозенец и покрай НДК в най-пиковите часове, а пък взех, че го взех  Joy
Виж целия пост
# 68
Едира, в зала ли я правиш тази Зумба или си я сваляш от някъде? Аз правих една около час с един "пич"  Laughing Някой я беше дал тук. Но ако има и други онлайн ще се радвам и тях да пробвам Grinning

А кои са тия тибетци? Все ще питам и все забравям..
Виж целия пост
# 69
Eто една статия за чая от джинджифил
http://www.zajenata.bg/%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0 … %B5-news5064.html
Виж целия пост
# 70
Едира, в зала ли я правиш тази Зумба или си я сваляш от някъде? Аз правих една около час с един "пич"  Laughing Някой я беше дал тук. Но ако има и други онлайн ще се радвам и тях да пробвам Grinning

А кои са тия тибетци? Все ще питам и все забравям..
Мери, аз я имам в моя фитнес, но мацките там са твърде напреднали и аз им се вра в краката  Joy
Има много видеа в ютуб, в руския сайт за торенти - също. За момента се кълча в къщи, като напредна предполагам ще се включа и в залата.
За тибетците ето някакво ВИДЕО на бг  Simple Smile
Виж целия пост
# 71
Ако това някой го е пропуснал http://www.bg-damma.com/stil-na-zhivot/Raznoobrazni/3356_Trenira … mp;utm_campaign=0
Виж целия пост
# 72
Записвам се с едно кардио 30 мин сутринта

Мери,и аз миналия месец бях на изпит за кормуване. Важно е да си спокойна! На мен кракът ми трепереше на съединителя,но после в един момент просто си казах" Ами,да става,каквото ще става" и се понесох плавно.
 И,да,наблегни на кръговото,щом те обърква. Желая ти успех!
Виж целия пост
# 73
Кори, благодаря  Hug
Аз днес направих Get Celebrity на Били, но ми се схвана един мускул на бедрото. Може да не съм разгряла подобаващо  Confused, но пък след това метнах Debbie Siebers - Slim Series - Cool it Off (58 min) и сега съм супер  Peace.
Мери, много успех и малко изкушения  Hug и както ти е казала ioanna82, споко  Wink. Аз на моя изпит така се притеснявах, че ще закъснея за работа, че даже и не мислех какво правя и си я взях от раз  Laughing
Виж целия пост
# 74
Благодаря ви за подкрепата!  Hug

Аз се прибрах от "Спортувай в парка". За щастие напече слънчице и беше много приятно. Карах колело и изиграх 3-4 хора  Crazy От кога не бях карала колело, така му се радвах! Като малките деца бях!  Heart Eyes Завиждам благородно на Радост, че си кара колело  Hug  bouquet
Скрит текст:
След парка отидох да напазарувам и така ме сряза стомаха в горната част, точно под гърдите... чак ми се повръщаше и на няколко пъти щях, но така и не успях. Не знам какво ми стана. Нищо не съм яла. Закусих си нормално, не е нещо, което да не съм яла. Пих ментови капки, сякаш почна да ми минава малко. Обаче съм гладна и не знам дали ще е по-добре - да ям или да не ям... обаче ще рискувам да ям. Не мога да стоя гладна аз, квото ще да става  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия