Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 47

  • 40 178
  • 740
# 465
Да,сурова е тиквата,вкусно е,пробвай...
Пробвай да направиш и смути с любимите ти неща,ако не ти допада не го приемай.Ще се опитам да намеря предаването в което д-р Емилова го препоръчваше.

Радвам  се,че виждаш вече ефекта от пречистването...
Виж целия пост
# 466
Здравейте,плодчета !Днес ми е трети ден,сутринта бях -2 кг от началото.Смятам,че е добре.Мисля да включа смутита от утре за разнообразие.Приятна петъчна вечер на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 467
sisiбраво за свалените кила и аз така свалих първите 4 дена рязко но сега доста бавничко но пък видимо има по-голям резултат
doli много странно име има този коктейл СМУТИ аз първо си мислех че си се объркала но явно така се казва,ще пробвам задължително но ще е утре и тиква ще пробвам.аз скоро видях че и тиквички се ядът сурови и пробвах и хич не са лоши.аз гледах днес едни клипчета на доктор Емилова в you tube и за нейни пациенти от какви страшни болести са се излекували и това още повече ме запали ако вие имате някакви материали предложете всичко ще е от полза Laughing
Виж целия пост
# 468
petynapetyna, за смути Wink  http://www.yulisgym.com/kakvo-e-smuti/
Виж целия пост
# 469
petiasd мерси newsm10
Виж целия пост
# 470
Добро утро,Плодоранки Hug!Навън е прекрасен ноемврийски ден и ви желая уикент изпълнен с много усмивки!Мен вчера вечерта ме гонеше страшен глад.Добре,че не се нахвърлих на нещо нережимно,а попрекалих със сушените плодове.Днес ми е 4 ден и съм -0,500кг.Движа се добре с кг.Целувки и прегръдки  love001!
Виж целия пост
# 471
Сушените плодове е хубаво да са накиснати за малко във вода или поне измити,за да им се махне малко от захарта,но най-добре е да са домашно изсушени както се сушат плодове за ошав,т.е.без добавена захар.Ако имате дехидратор става доста лесно,ако не и фурната върши същата работа.Купешките са киснати в захарен сироп и след това сушени.Продават и без захар в диетичните магазини,но са доста по-скъпи.Повече от 50гр.не бива да се приемат,калорични са.
Виж целия пост
# 472
Добро утро и от мен,и аз понякога вечер си вземам по някоя сушена слива но вечер съм си гладна и това си е,от няколко дни свалям по 200 грама на ден но като се има в предвид че нямам никакво движение е нормално но кожата на лицето ми е все по свежа и гладка.Днес съм 81,900кг лек и спокоен ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 473
Доли,благодаря за разяснението за сушените плодове.Моите са домашни без добавена захар.Знам,че като се накиснат увеличават обема си и насищат по-добре,ама пуста лакомия Embarassed,мислиш ли,че имах време да чакам?!Добре,че кантарчето сутринта показа пак -,иначе Banghead.Лек и усмихнат ден,момичета  bouquet!
Виж целия пост
# 474
Дами, здравейте! Радвам се, че пак има активни Hug За мен днес ден 14 се оказа повече от фатален...вкъщи няколко вечери подред се пирува и се справях без проблем, нооо преди малко даже не знам защо си хапнах 2 залъчета от един кейк, не залъци, а наистина мн мн мъничка хапчици и няколко ореха....сега съжалявам, но какво пък.....човек съм, всеки греши..добре, че сте вие да има пред кого да се изповядам..  Hug
Виж целия пост
# 475
Здравейте, днес ми е ден девети и не съм свалила но това не ме притеснява хич защото се чувствам прекрасно.Вчера минах деня с една ябълка и един банан и дълга разходка която ми се отрази прекрасно.Днес още не съм яла но ще обядвам един банан а за вечеря или банан или печена ябълка че сурова вече не мога да я ям че ме боли стомаха.
Нанни не се притеснявай че си нарушила и ако можеш продължи та ти си се справила толкова дни и това е страхотно и все пак си домакиня и изкушенията са много и аз от време на време си облизвам по нещо и си го задържам на небцето да ми мине мерака но постоянно ми се преяжда нещо ей го и одеве наготвих една страхотна мусака и страшно ми се яде но търпя защото резултатите ми харесват.Хубав ден на всички и мнооооого положителни емоции  bouquet
Виж целия пост
# 476
Здравейте,момичета!Къде се скатавате,че не се отчитате Naughty!Днес трябва да имате добри резултати,защото е пълнолуние,така,че смело на кантара Peace.Днес ми е 5 ден,сутринта кантарчето не ме зарадва с -,но утре да му мисли #2gunfire.Лека вечер на всички и успешна нова седмица!
Виж целия пост
# 477
Добро утро момичета, то при вас е вече денем но при мен е утро Rolling Eyes.Вчера минах с един банан наобед дълга разходка и печена ябълка за вечеря, днес съм 81,100кг имам малко напредък но и посетих тоалетната че два дни я бях пропуснала и бях се притеснила но явно печената ябълка си каза думата.Забелязвам че от вчера езика ми е все по обложен и имам пъпчици тук таме по лицето не гнойни то аз никога несъм имала такива а все едно комарче ме е захапало но доколкото четох насам натам на 8 ден почвало пречистването и било нормално.Иначе се чувствам прекрасно.Днес ще карам на фреш до вечерта а за вечеря ще е пак печена ябълка.Лек и весел ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 478
Здравейте момичета къде се губите данеби да ме изоставихте Cry
Аз си стоя още на 81 кг. но панталоните ми стават все по широки Laughing
Вчера до 17 часа нямах апетит но вечерта пак ме хвана оня глад дето ме кара да ставам нервна и да лапам каквото ми попадне но се одържах и минах с един малък пъпеш и няколко сушени сливи.newsm44
Виж целия пост
# 479
Аз съм тук  Laughing. Остава ми още един ден от захранването и се местя в темата за 90 дневната диета. Но ще наминавам да ви наглеждам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия