О, аз съм много спокойна - обадиха ми се, отрязах ги... Интересът ми е ПРИНЦИПЕН - агресивен подход, смешна ПРО-кампания в отговор на абсолютно аргументираната АНТИ-такава, пълна липса на професионализъм, измамна схема с кредитирането... За такива неща трябва да се говори, за да стигне до повече хора.
Иначе няма лошо - момичетата напред постнаха информация какво съдържат въпросните кремове, писа се, че и алергизират... Но щом някой няма нищо против да се подлага на риск, само защото е "безплатно" и да е опитно зайче на очевидно събрани от кол и въже хора, проблемът си е негов. Момичета споделиха по-напред и как си набират персонал, и как изглеждат въпросните "професионалистки"...
На всичко това може да се хване и само човек с явно доста ниски критерии за козметични препарати и услуги. Нищо лично.
Първо твърдеше, че съм техен служител, то с доста убеденост ме посъветва да измисля по-правдоподобна история. Сега почна да коментираш критериите ми за козметични препарати....и това е нищо лично
. Аз никога не съм твърдяла, че имам верни критерии за козметика, напротив, не разбирам много. То няма ли отделна тема, тази тук не е ли за споделяне на впечатления от тези презентации? Аз просто споделих моите. Приемам, че нямам кой знае какви критерии за добра козметика, имам си добри критерии за други неща, и не виждам защо изобщо обсъждаш критериите ми. Не съм твърдяла никъде, че са професионалисти, споменах даже, че са поредните, които се опитват да продават посредствена козметика, споделих също и че са агресивни, много неща...не виждам какъв е проблема, че постовете ми не са агресивни към някаква си фирма. Обичам да пробвам всякакви неща, забавно ми е. Аз сама преценявам рисковете, на които се подлагам. Не съм получила алергия. Да, има хора, които обичат да се подлагат на какво ли не, но това засяга само тях. Може пък и да обичам да се чувствам като опитно зайче. Ккво значение имат моите критерии за теб, та ги коментираш и ме цитираш? А и темата не е за това. Не нападай хората само защото не споделят твоята агресия. Какво е тва хапане? Винаги някой се заяжда в подобни теми...и по-нагоре като чета....Опитното зайче желае на BirdsFlu приятен ден, с молба да не коментира критериите и личните му (на зайчето) избори
Ако имаш някакви възражения, информирай модератор, ако прецени - да ме санкционира за нарушаване на правилата.

А на теб пък кой ти вмени длъжността "Шеф на Форума", че ще определяш кой и как да се изказва по темата



