Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 5

  • 32 676
  • 761
# 525
Меря орално с дигитален термометър и задържам 2 минути след сигнала. Пременструалните симптоми не се ли влияят от прогестерона? Доколкото си го обеснявам, колкото по-изразени са, толкова по-голямо е нивото на прогестерон.
Виж целия пост
# 526
На предните графики с как си мерила, пак ли орално ?
И да предменструалните симптоми са свързани с нивата на прогестерона.
Виж целия пост
# 527
И на предните пак мерих орално.
Виж целия пост
# 528
Ако термометъра не е повреден и графиката е 100% вярна, определено няма съмнение че не си бременна.
Снимай теста пак и се опитай да фокуисраш по добре.
Виж целия пост
# 529
Troy, благодаря за времето, което ми отдели, нямам как да го снимам в момента, но утре ще направя нов тест, ако не ми дойде ще бягам на доктор  Hug
Виж целия пост
# 530
Когато е нямало овулация, не се знае кога ще ти дойде, така че недей да бързаш за сега. Изчакай да ти закъснее поне седмица и тогава му мисли.
Виж целия пост
# 531
Тепетатурата мерена орално, не е много показателна и реална и аз не бих коментирала дори тази графика. Прилича като да е нямало овулация, но пък хич не е ясно точно с този метод. От следващият цикъл ти препоръчвам, да започнеш поне вагинално да мериш, задържай поне 3-4 минутки след сигнала  Wink. Направи тест днес и те чакаме с новина. Аз пък не бих изключила бременност, защото за чен тази графика не е реална.

Разглеждала съм графики с орално мерене, на всички ми прави впечатление, че първо се отчитат по ниски температури и второ резницата не е желателните 3-4 пункта.....за тива за мен ози метод на изнерване, трудно показва реалното състояние....а и се влияе много от външни фактори
Виж целия пост
# 532
Тепетатурата мерена орално, не е много показателна и реална и аз не бих коментирала дори тази графика. Прилича като да е нямало овулация, но пък хич не е ясно точно с този метод. От следващият цикъл ти препоръчвам, да започнеш поне вагинално да мериш, задържай поне 3-4 минутки след сигнала  Wink. Направи тест днес и те чакаме с новина. Аз пък не бих изключила бременност, защото за чен тази графика не е реална.

Разглеждала съм графики с орално мерене, на всички ми прави впечатление, че първо се отчитат по ниски температури и второ резницата не е желателните 3-4 пункта.....за тива за мен ози метод на изнерване, трудно показва реалното състояние....а и се влияе много от външни фактори

Всичките ми графики са мерени орало и си има ясно изразена двуфазност както и разлика от 0.4 Wink
Температурите може да са малко по ниски , но като цяло ако всичко  наред си показва точно Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 533
Zdraveite momicheta,bih iskala da popitam po veshtite ot men otnosno ovulaciata ,poslednite 4 meseca M mnogo neredovna 36,27,43,33 dni,tozi mesec reshih da zapochna s ovulacionnite testove,po princip pishe,che triabva da gi zapochna nai rano na 13-tiyat den ot cikala,no parviyat 4ist den sled menstruaciata,usetih bolki nisko dolu kato pri ovulacia i tova savsem me obarka,vazmojno li e naistina da e bilo ovulacia tolkova rano, za6toto ako e taka vseki mesec ya propuskame,molia pishete,posavetvai te me,na niakoy slu4valo li mu se e podobno neshto?Blagodaria vi predvapitelno!!!Znam,ne se pishe na maimunica,no niamam izbor polzvam 4ujd komp,izviniavam se,za koeto.

Виж целия пост
# 534
Горе в дясно има опция за писане на кирилица!
Биеш всички рекорди по писане на дълги изречения.  Laughing
Виж целия пост
# 535
valpetga, с този нередовен цикъл трябва да отидеш на лекар, вместо да гадаеш кога ти е била овулацията по някакви болки.
Виж целия пост
# 536
Искам да си споделя щастието и аз ще стана майка за 1ви път и много се радвам днес бях при доки  и ми каза че всичко за сега нормално било и на 5 седмица съм била Hug   bouquet
Виж целия пост
# 537
Искам да си споделя щастието и аз ще стана майка за 1ви път и много се радвам днес бях при доки  и ми каза че всичко за сега нормално било и на 5 седмица съм била Hug   bouquet

Честито за хубавата новина   bouquet Hug И дано остане всичко окей.
Виж целия пост
# 538
Искам да си споделя щастието и аз ще стана майка за 1ви път и много се радвам днес бях при доки  и ми каза че всичко за сега нормално било и на 5 седмица съм била Hug   bouquet
4естито ,мила Wink Hug аз все още 4акам,остават ми два дни до понеделник,стискайте ми палци
Виж целия пост
# 539
Много ви благодаря за отговорите,даже и клавиатурата и хванах цаката,ще започна тестовете от 17-ят ден.Дано този месец успея да я засека,успех на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия