Ще имам близнаци! Тема с продължение 29

  • 34 564
  • 736
# 330
Здравей те момичета и от мен .На мен ми остават още две седмици и ще излязат мой те бебоци.Вече ми е много тежко ;едвам дишам ;едвам ходя направо наистина накрая много е тежко.
GVN честито ;здраве и само радост да ти носят бебоците и бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 331
glezotiika_1 Hug за кога са планирани, ако ще си секцио? По принцип близнаците не си дочакват термина, нали или? Питам, защото моят е чааааак за 17 януари Crazy
Виж целия пост
# 332
ГВН, честито Hug хм...аз съм изпуснала новината при юнките...
Много здрави и усмихнати и палави дечица!:)
Виж целия пост
# 333
kokona20 докторката ми каза като вляза в 36 ;имаме си своите съобръжения затова няма да чакаме повече.
Да секцио ще бъда.
Виж целия пост
# 334
Честито и от мен на новата мама   bouquet

kokona20, пожелавам ти да станеш мама най-рано началото на януари и всичко да е наред дотогава  Hug Щом не ти допада този лекар търси друг, спокойствието което трябва да тивдъхва лекаря е много важно през бременността  Peace
Виж целия пост
# 335
GVN, честити рожби ! Да ти са живи и здрави и много радост да ти носят !
Виж целия пост
# 336
термина ..... защото моят е чааааак за 17 януари Crazy
И моят беше на 17.01. Simple Smile

GVN, честити бебчета! Да са живи и здрави и да имат щастливо детство!   bouquet

tatyana1975, отичането на крайниците е много често срещана екстра при бременност, особено при тази с близнаци.
Виж целия пост
# 337
Честито, GVN  bouquet да са здрави и спокойни бебоците! Много щастие на цялото семейство.

За отичането - аз от две седмица насам започнах да отичам, на мен по-голям проблем са ми ръцете, не мога да си свия пръстите. Нищо не мога да хвана и постоянно ми изтръпват. Изследванията ми са хубави, което е успокояващо в случая Simple Smile
Виж целия пост
# 338
desi.r, ти кога ще се обебваш? Така като гледам си почтиии готова:)))
Виж целия пост
# 339
desi.r, ти кога ще се обебваш? Така като гледам си почтиии готова:)))

По план следващата седмица. И да решат бебоците да ни изненадат, ден - два по-рано няма да е проблем. Вчера последно ги мериха отговаряха на 37+ г.с
Виж целия пост
# 340
Деси, колко ти са тежки бебоците в момента ?
Виж целия пост
# 341
Около 2.750/2.800 кг, почти нямат разлика в теглото. За дължина прогнозата е около 48/49 см.
Да видим...  Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Около 2.750/2.800 кг, почти нямат разлика в теглото. За дължина прогнозата е около 48/49 см.
Да видим...  Simple Smile

Ееее, отлично тегло Hug. Моите са много мънички- 1900 и 2100. Аз май само на мен си лепя килограмите Sad
Виж целия пост
# 343
Здравейте и от мен Simple Smile
Честити бебоци на GVN и Sweet Simple Smile Да са ви живи и здрави, щастливи и кротки дечицата, на вас бързо възстановяване  Hug
Аз скоро не съм писала, но покрай мен няма нищо ново, освен че имам чувството, че корема ми расте с часове, а аз се придвижвам като костенурка, като изляза на някъде. Не мога да се забързам, да се затичам вече е немислимо.
Поздрави на всички  Hug
Виж целия пост
# 344
tatyana1975, имате още време да дръпнете откъм тегло. А и по-важна е зрелостта на децaта, грамчетата по-бързо се наваксват...

Zviara, коремчето наистина расте с часове  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия