Зелено кафе за отслабване

  • 374 095
  • 461
# 195
Да,има ефект още едно кило за 5 дни. И се чувсвам много добре,леко ми е на коремчето и не чувствам тежест. За 13дни съм свалила 3 кг.,незнам само след като го спра,но дотогава има време,смятам да го пия поне два месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Да,има ефект още едно кило за 5 дни. И се чувсвам много добре,леко ми е на коремчето и не чувствам тежест. За 13дни съм свалила 3 кг.,незнам само след като го спра,но дотогава има време,смятам да го пия поне два месеца Simple Smile
здравей! и аз пия само, че на зърна и мисля, че много добре се чувствам, ще видя по-нататък дали ще сваля кг., днес ми е 10ден
Виж целия пост
# 197
допреди една седмица когато започнах да пия хапчета зелено кафе на Рамкофарм. За една седмица прием съм свалила 2кг. разбира се не се тъпча,но си хапвам каквото ми се яде по три пъти на ден по малко и след 19 ч. не ям.

за това ли кафе на таблетки става на въпрос?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 198
допреди една седмица когато започнах да пия хапчета зелено кафе на Рамкофарм. За една седмица прием съм свалила 2кг. разбира се не се тъпча,но си хапвам каквото ми се яде по три пъти на ден по малко и след 19 ч. не ям.

за това ли кафе на таблетки става на въпрос?
Скрит текст:
не е за това, аз пия зелено кафе на зърна си го смилам и го запарвам като чай
Виж целия пост
# 199
допреди една седмица когато започнах да пия хапчета зелено кафе на Рамкофарм. За една седмица прием съм свалила 2кг. разбира се не се тъпча,но си хапвам каквото ми се яде по три пъти на ден по малко и след 19 ч. не ям.

за това ли кафе на таблетки става на въпрос?
Скрит текст:
не е за това, аз пия зелено кафе на зърна си го смилам и го запарвам като чай

 Joy   ralica_1709, аз питах desi.l.  Кафето още не мога да се престраша да го пия, макар че толкова боклуци съм изпила. Сутрин пия една голяма чаша силно горчиво кафе и не знам ако пия и зеленото как ще се чувствам.
Виж целия пост
# 200
Здравейте и от мен,аз пия зелено кафе 800 в пакетче.Пия го от 3дена в съчетание с 90дневната диета,за сега нямам свалени кг,диетата я спазвам от 3дена,но се надявам кафето да подпомогне.Имам да свалям 8кг.Успех дами!!!
Виж целия пост
# 201
Записвам се да Ви следя  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Явно на всеки организъм влияе индивидуално.С дъщеря ми заедно започнахме да пием зелено кафе поръчано в интернет на капсули.При нея през първата седмица имаше превъзбуденост,разстройство и стимулация на отделителната система както и 2 килограма ефект,но при мен едва половин и без другите ефекти.Да кажа ли сега,че този продукт е менте?
Виж целия пост
# 203
Здравейте,днес си купих течния варянт на тинктура,капят се капки във 100мл вода,някой пробвал ли го е?
Виж целия пост
# 204
Зеленото кафе,което аз пия е на хапчета.
Виж целия пост
# 205
Освен кафето , което пия смятам да не вечерям след 8 часа , аз ще ви следя коментарите и ще се включвам да ви кажа дали продължавам да отслабвам , за сега съм -3кг , но първите 3,4 дни нямах резултат . От там където го купих ми казаха , че може първата седмица да не се отслабва , а след това доста бързо се сваля , бе така или иначе съм почнала , ще ви информирам .

здравей! и аз си го взех от същия сайт, но няма нещо ефект...
Виж целия пост
# 206
Здравейте,днес си купих течния варянт на тинктура,капят се капки във 100мл вода,някой пробвал ли го е?



Привет и от мен!
Купих си и аз тази тинктура заедно със зелено кафе на зърна - от билкова аптека.
Тинктурата пия по два пъти на ден, а кафето го смилам и правя като чай 500 мл. за цял ден.
Днес ми е 2-ри ден - все-още рано за сваляне, но добре ми понасят продуктите и ще продължа да ги пия. Ще споделя непременно при мен подействало ли е. Желая успех на всички момичета:))
Виж целия пост
# 207
силно ли е като другото,печеното?
Виж целия пост
# 208
силно ли е като другото,печеното?



Свикнала съм да пия силно късо кафе - от нормалното, зелено изпечено не съм пила до сега.
Вкусът му е особен(мляното), но не неприятен, с малка лъжичка мед е чудесно Simple Smile
Виж целия пост
# 209
но дали е така силно като нормално изпечено,з-то на мен много ми влияе разтреперващо,държи ме над 5-6ч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия