
След това дойде да ме гушка, пак бягаше, ходеше при баба си...След това трябваше да ходим на един р.д. и той като се тръшна, че не иска..Искал си бабчето нашия...Тръгнахме все пак и ...изпадна в истерия...рева сумати време, накрая взе да се дави, накрая повърна върху двама ни...и продължи още повече да реве...и започна да пипа циците и аз какво да правя, дадох му....И за учудване след повече от 1 седмица несукане си имаше мляко
, сърцето ми се къса че ще ходи Мона на ясла, мисля да я пускам от първите деца и по цял ден още от началото, такива са плановете , но не се знае. Иначе е много отворена малката, всичко знае, приказва, просто е на светлини години от брат си, понякога чак ме изумява, брои до 10 на български и английски, знае много от цветовете, пее песнички. Е похвалих си гарджето 

Да бъде много здрава и винаги засмяна! Дано бързо свикне баткото 






Прегръдки и на баткото
.
.
.
.
!
.
!
Чудя се да се занимавам ли 

рецепти за подсилване на имунитета,споделете.
.Не искал изобщо да им говори на г-жите,а с децата си говорел,той не млъква по принцип,бърборко е от малък и говори по-добре от брат си.Предстои ни да ги разделим двамата,сега нали са в една група,а след една седмица Андон почва градина и ми е напрегнато как ще се случват нещата, кой ще реве кой не....Препоръчани теми