Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 240
Добре дошли на всички нови бременни коремчета  preggo Леко бременеене!

Ние вече сме във Варна и от утре тръгваме по прегледи. Аз да се запиша при ЛЛ за направление за АГ, а малкия за изследвания за яслата  Simple Smile

Много ми се гади, по цял ден...ужасно е! Преди (първата бременност) изобщо не беше така Sad Днес пътуването беше кошмарно, чудя се как оцелях,  #Crazy Иначе не съм повръщала още но по цял ден ми е лошо, има ли някой друг така? ooooh!

Здрасти,а пък на ме изобщо не ми се гади,само съм уморена,ако ми се гади е за 1-2 минути и то веднъж на ден..чак се притеснявам,дали е нормално,да ми така добре Thinking
Виж целия пост
# 241
Ами нормално е понеже аз така бях с предната бременност, само ако стана много рано сутрин ми се гадеше или понякога късно вечер. Но сега,..дори предималко успях да повърна за първи път...започва сеее  ooooh!
Виж целия пост
# 242
Привет и от мен,видях две чертички миналата седмица,според калкулатора термин 14март.
И аз по калкулатора съм за 14 март Simple Smile При мен дето нямаше никакви симптоми, от вчера съм с гадене и намерих лек във фреша от лимон друго не ми помага. Честито на всички майки, които са го чакали този момент толкова дълго Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Привет и от мен,видях две чертички миналата седмица,според калкулатора термин 14март.
И аз по калкулатора съм за 14 март Simple Smile При мен дето нямаше никакви симптоми, от вчера съм с гадене и намерих лек във фреша от лимон друго не ми помага. Честито на всички майки, които са го чакали този момент толкова дълго Simple Smile

Hug Утре ще го пробвам, ама цедиш лимон и пиеш ли? Аз преди пиех вода със изстискан лимон, ама само лимон не знам дали ще понеса.. Thinking
Виж целия пост
# 244
Привет и от мен,видях две чертички миналата седмица,според калкулатора термин 14март.
И аз по калкулатора съм за 14 март Simple Smile При мен дето нямаше никакви симптоми, от вчера съм с гадене и намерих лек във фреша от лимон друго не ми помага. Честито на всички майки, които са го чакали този момент толкова дълго Simple Smile

Hug Утре ще го пробвам, ама цедиш лимон и пиеш ли? Аз преди пиех вода със изстискан лимон, ама само лимон не знам дали ще понеса.. Thinking
Фреш лимон с газирана вода или спрайт
Виж целия пост
# 245
Момичета, влизам само да кажа едно голямо честито на всички! Преди една година аз бях в мартенската тема, термина ми беше на 19-ти март и родих на 23-ти. Искам да ви кажа, че това абсолютно е най-хубавото време за раждане! Най-активните месеци (от втория триместър) се падат есента, та има време за развихряне, а по празниците с коремче е прелестно! Плюс това щом почне да се оправя времето - започват и разходките, а не рязко на хладно или рязко на жега. Пожелавам на всички прекрасна бременност, леки раждания и прелестни, съвършено здрави бебоци! И един личен съвет от мен: слушайте много самата себе си и по-малки другите. И за нищо не се шашкайте, колкото по-спокойно го карате през бременността, толкова по-спокойни ще са бебочетата:)
Виж целия пост
# 246
Здравейте бъдещи мамчета! Simple Smile Според мен кафето не е толкова вредно. През първата си бременност пиех кофеиново кафе всяка сутрин, понякога и едно безкофеиново следобед.  Вредните вещества се филтрират и не попадат директно при бебето, да знаете Wink Ето една статия за тези, които се притесняват: http://www.puls.bg/health/news/news_87.html

За щастие и двете ми бременности протичат без неразположения и се наслаждавам на старите си удоволствия като кафето, пътуването, морето. Последните 3 дни бяхме на морето и си изкарахме страхотно, дори влизах във водата. За някой може би е леко стряскащо, но и с първата си бременност ходих и не съм имала никакви проблеми.

И един личен съвет от мен: слушайте много самата себе си и по-малки другите. И за нищо не се шашкайте, колкото по-спокойно го карате през бременността, толкова по-спокойни ще са бебочетата:)
Това е много вярно! С първата си бременност го карах много спокойно, бях сигурна че всичко ще бъде наред и не обръщах внимание на разни съвети, като например да не се подстригвам и боядисвам Simple Smile

Днес трябва да излезем за подарък, че утре сме на детски рожден ден с малкия и вдругиден вече трябва да си взема направление, за да мога на 18-ти да отида на преглед. Нямам търпение вече да чуем сърчице Heart Eyes
Виж целия пост
# 247
Здравейте! Добре дошли на новите мами и от мен! Чувствам се сравнително добре, като изключим постоянната умора и сънливостта. За сметка на това обаче съм като чаосвник и от 4 дена ставам в 6 сутринта. Както и предния път за сега гаденето е поносимо, най-вече от силни миризми.

За кафето и предния път и сега пия кафе сутрин, освен ако не ми е зле нещо.
Пътувах уикенда и се радвам, че всичко мина добре, защото в неделя заминаваме на почивка и дано нямам неразположения. А на лекар мисля да отида след като се върнем.

За спокойстието по време на бременност, абсолютно подкрепям. Няма нужда от безкрайни тревоги и притеснения, както и преди съм казвала, за мен това е един от най-добрите ми пердиоди.

Пожелавм ви приятен ден!
Виж целия пост
# 248
Напълно съм съгласна със спокойствието.Бебето усеща всяка тревога и всяко чувство.
За пътуването миналата седмица се завърнахме от Турция,бяхме там на море,не ме притесняват пътуванията ,почивките и къпането в морето през бременността,стига да не ми става лошо. Simple SmileЖивот и здраве август месец пак ще сме на море.

 Аз също пия фреш от лимон.Правя си поне по два на ден.Хапва ми се кисело.
Мисля да отида при док ,в четвъртък ,точно в шеста седмица.
Виж целия пост
# 249
Аз да се похваля..... Днес съм изключително жизнена, а напоследък и доста емоционална.....
Виж целия пост
# 250
Здравейте мамчета,

много се развълнувах, когато прочетох няколко от историите споделени последните 2 дни. Даже се разплаках - май ставам доста чувствителна. Simple Smile

Emista79 - честито за бебоците. Твоята радост е двойна  Grinning Grinning Grinning

Относно пушенето - аз отказах цигарите миналата година октомври, когато решихме, че започваме работа по бебето и не съжалявам, защото сега се чувствам някак си по-чиста. Не съдя жените, които пушат по време на бременността, въпреки че е доста грозна картина жена с корем и цигара.

Аз си насрочих дата за преглед 26.07.13 (последния ми цикъл е на 06.06.13) но като чета доста от вас ще ходят много по-рано. Според вас късно ли е 26.07? Аз исках да е по-натам, за да се разбере има ли сърдечна дейност.

От събота имам болки ниско долу в корема - сякаш ще ми дойде цикъла. Това нормално ли е?
Виж целия пост
# 251
Аз си насрочих дата за преглед 26.07.13 (последния ми цикъл е на 06.06.13) но като чета доста от вас ще ходят много по-рано. Според вас късно ли е 26.07? Аз исках да е по-натам, за да се разбере има ли сърдечна дейност.

И на мен последния ми цикъл беше на 06.06 и ще ходя след 29 юли, че другата седмица няма да съм в града, така че спокойно, няма да си само ти. Мисля, че е рано още и  няма смисъл да ходя, при положение, че нямам и оплаквания.  Peace
Виж целия пост
# 252
Моят трансфер беше на 28-ми, оплождане на 25-ти. Викат ме чак на 12 август. Но мисля преди това да отида някъде наблизо, да не бия пътя до София.
Виж целия пост
# 253
Перу....и аз съм все така,нетърпелива.Направих теста предварително и после изнудих доктора да видим точица по-раничко....а за сърцето миналата седмица беше върхът.Днес пак ще ида да го видя  Kissing Heart....нямам търпение
Виж целия пост
# 254
на кой ден я видяхте точицата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия