))емили, как не се сетих, че сами ще е като дара за яденето вечер
тя дара от бебе вечер си яде много малко. всъщност от бебе сутрин яде най-много, на обяд по-малко и вечер почти не яде. а скоро говорих с една лекар, която се анимава с деца с диабет и наднормено тегло и тя казваше, че не било добре така, защото много им падала кръвната захар и сутрин можело да им прилошава
трябвало някакъв бавен въглехидрат да им се дава вечер - мляко с бисквити или нишестено кремче (за което тя за мое учудване каза, че било много полезно за децата, аз бях престанала да правя, за да не става дебела дара
))пепита, мерси за трилогията. имам още 10-ина книжки на агата-та и я почвам
адис, и аз така реших, че е защото е по-голям. като бях малка ни оставяха с братовчедка ми (бог да я прости) при баба ми и дядо ми. тя беше с година по-голяма от мен и все й казваха "ти си по-голяма трябва да отстъпиш". а аз си бях драка - знаех какво я ядосва и все това правех, исках винаги да печеля, все на моето да става и т.н. някак дори на онзи си акъл осъзнавах, че не е правилно, но го използвах. абе много бях проклета като детенце, сигурно тогава съм си изживяла проклетията за цял живот
дейзи, този път няма да се повтаряте със станишев. неговият син се казва георги

и Нати също.




със същото се борим и ние, че тоя ръб Мартин е толкова стиснат....


Нека с лекота сбъдва мечтите си и бъде много щастлива!!!