2 АЕГ "Томас Джеферсън" - ИНФОРМАЦИЯ

  • 143 665
  • 765
# 195
Здравейте мами и татковци,
Моятя дъщеря тази година ще е "заек" във втора английска, пожелавам и на нея и на останалите деца учителите да ги грабнат и да ги управляват и направляват по най- полезният начин.


...
Смарт и моята се вихри във ФБ и издирва деца от класа си (НЕ, х, б). В момента е на лагер обаче и се е кротнала малко

Ние също сме приети в НЕ, Х, Б. Знае ли се вече коя или кой ще им е класен?
Виж целия пост
# 196
Обикновено, учителите, които извеждат 12 клас, поемат 8ми.  Simple Smile
Виж целия пост
# 197
MarioIvanov, радвам се Simple Smile За съжаление не знам кой ще е класен. По-назад беше писано, че обикновено е учител по профилиращите предмети т.е. химия или биология.
Някой може да сподели за учителите, които са били класни на последния 12 клас Simple Smile
Виж целия пост
# 198
12 А - г-жа Цветкова по АЕ - ще преподава английски език на 8 Д клас
12 Б - г-жа Петрова по испански език - най-вероятно ще вземе някоя от испанските паралелки
12 В - г-жа Минева по бълг.език - ще вземе или 8 Б - АЕ;НЕ;БЕЛ или 8 Д - АЕ;ИE;БЕЛ
12 Г - г-жа Каращранова по математика - най-вероятно 8 А
12 Д - г-жа Хитрова по немски език - най-вероятно 8 В - АЕ;НЕ;Х;Б (тъй като всички учители по химия и по биология са вече класни ръководители)
12 Е - г-жа Скринска - е по физика, но не вярвам да вземе осми клас.  Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 200
MarioIvanov, добре дошъл в темата!

Mims21, имаш ли информация за учителите по предмети, които ще поемат деветите класове?
Виж целия пост
# 201
Sanaka, добре съм ви заварил!
Mims21,   bouquet благодаря.

Дано да не е нахално,  но много ще се радвам ако е възможно да разберем и учителките по английски за подгответата (все пак това е важна година за  профилищият им предмет)
Виж целия пост
# 202
12 А - г-жа Цветкова по АЕ - ще преподава английски език на 8 Д клас
12 Б - г-жа Петрова по испански език - най-вероятно ще вземе някоя от испанските паралелки
12 В - г-жа Минева по бълг.език - ще вземе или 8 Б - АЕ;НЕ;БЕЛ или 8 Д - АЕ;ИE;БЕЛ
12 Г - г-жа Каращранова по математика - най-вероятно 8 А
12 Д - г-жа Хитрова по немски език - най-вероятно 8 В - АЕ;НЕ;Х;Б (тъй като всички учители по химия и по биология са вече класни ръководители)
12 Е - г-жа Скринска - е по физика, но не вярвам да вземе осми клас.  Simple Smile
г-жа Скринска вече не е в училището, тя бе по заместване до завръщане на титуляра от майчинство. Така че, сега се връща старата-нова г-жа.
Виж целия пост
# 203
Днес зайците имат среща  Grinning
Разбрах, че предстои лагер на море. Т.к. догодина бих се възползвала (ако девойката иска, разбира се) бихте ли споделили какви лагери има, кога, къде, децата доволни ли са, масово ли се ходи или единици отиват, как е дисциплината и от сорта Simple Smile През зимата организират ли се ски ваканции?
Виж целия пост
# 204
Днес зайците имат среща  Grinning
Разбрах, че предстои лагер на море. Т.к. догодина бих се възползвала (ако девойката иска, разбира се) бихте ли споделили какви лагери има, кога, къде, децата доволни ли са, масово ли се ходи или единици отиват, как е дисциплината и от сорта Simple Smile През зимата организират ли се ски ваканции?

Лекси, каква среща  newsm78 ... дали не сме пропуснали нещо.
Виж целия пост
# 205
Днес зайците имат среща  Grinning
Разбрах, че предстои лагер на море. Т.к. догодина бих се възползвала (ако девойката иска, разбира се) бихте ли споделили какви лагери има, кога, къде, децата доволни ли са, масово ли се ходи или единици отиват, как е дисциплината и от сорта Simple Smile През зимата организират ли се ски ваканции?

Лекси, каква среща  newsm78 ... дали не сме пропуснали нещо.
Ами не Simple Smile не са били много - 15-20 деца, повечето от 9-ти клас. От нашата паралелка не е имало други. Предполагам инициативата е тръгнала от ФБ групата.
Виж целия пост
# 206
Вълната от парашутисти започва. Една от паралелките вече надвишава 30 деца.
Виж целия пост
# 207
Вълната от парашутисти започва. Една от паралелките вече надвишава 30 деца.
Не са много. По миналогодишнте стандарти има място за още двама - трима.
Виж целия пост
# 208
Вълната от парашутисти започва. Една от паралелките вече надвишава 30 деца.
Не са много. По миналогодишнте стандарти има място за още двама - трима.
А от къде виждате бройката на паралелките?
Виж целия пост
# 209
Вълната от парашутисти започва. Една от паралелките вече надвишава 30 деца.
Не са много. По миналогодишнте стандарти има място за още двама - трима.
А от къде виждате бройката на паралелките?
Миналата година в осмокласната тема се коментираше, че във Втора АГЕ паралелките са от 31 до 33 деца при прием 26. В началото на февруари коментарите бях за 9 ФЕГ, където в няколко класа имаше прехвърлени деца от 35 СОУ. За Първа АЕГ си спомням за класове по 30-31 деца при план прием 28. Ако не се лъжа в 91 НЕГ нямаше много парашутистиа. За 73 СОУ и 164 ИЕГ нямам информация. В СМГ лично познавам дете влязло с връзки, но нямма идея по колко деца са в клас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия