БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 146
  • 722
# 645
Поздрави на всички празнували наскоро и празнуващи днес! Страхони срещички е имало из България! Видях и в другато тема прекрасни подаръци сте си разменяли! И разбира се - чудесни творения сте избродирали!  Hug

Ето с какво се занимавах и аз:



За завършване на учебната година.

Започнах маковете на Лука - S, Видях ги тук в темата и ме грабнаха. Но много се мотая и вероятно ще ми отнемат доста време до финала. Blush
Виж целия пост
# 646
Честит имен ден на Магдалените   bouquet

Бяло Цвете, прекрасни са!    bouquet Картончето с мака ти ли го прави или е готова заготовка?

Инатче, великолепно се получава!   bouquet
Виж целия пост
# 647
Благодаря ти, -=Деси=- , не съм го правила аз, беше готово мини комплектче към списание.  Grinning

Забравих да поздравя и Вики в Аляска! Чета с интерес приключенията ти.  Hug
Виж целия пост
# 648
Хайде и аз да покажа нещо, отпуската ми се отразява добре-всеки ден шия. pepen, още веднъж благодаря за подаръка, шие се много леко.



Ще стане това:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 649
Здравейте дами,

Може ли да ви помоля за схема на "Слънчев ден" - горния ляв ъгъл ми липсва. Ако някой я има дали би я пратил на: gpetrova.mail@gmail.com

Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 650
 
...Аз нямам вече "резерви",освен един Хаед,но той ще чака по-добри времена,та затова се оглеждам за други гобленчета.

не мога да не помогна на другарче  Laughing

коледен чорап с еленче - http://www.ebay.co.uk/itm/Needle-Treasures-DASHER-STOCKING-Count … sh=item43b39fbaf2

чуден ключ сол за музикант - http://www.ebay.co.uk/itm/Elsa-Williams-SUMMER-MUSIC-Counted-Cro … sh=item51a0ccbc33

кончето на Ина - http://www.ebay.co.uk/itm/Needle-Treasures-LITTLE-WHISPERS-Boy-w … sh=item43b4494bbe

смешен зайо, даже с рамка - http://www.ebay.co.uk/itm/Design-Works-FLORAL-BUNNY-Counted-CS-K … sh=item51af2e0ff6

черните мацки - http://www.ebay.co.uk/itm/Colorful-Dimensions-THREE-YORUBAN-WOME … sh=item43b7b711c3
май някой питаше за тях наскоро

две детски накуп - http://www.ebay.co.uk/itm/Needle-Treasures-2-KITS-IN-1-COUNTING- … sh=item51ada435f1

черешки - http://www.ebay.co.uk/itm/HTF-Exclusive-JCA-CHERRIES-JUBILEE-Cou … sh=item43b3661fa7

продавачът разпродава на добра фирма, която повече няма да работи, предлага комбинирана доставка и приема предложения за намаляване на цената  Hug
Виж целия пост
# 651
Добри, какво стана с Гуди. Защо е тази смяна?
Виж целия пост
# 652
Добри,много си лоша,ама много. Crossing ArmsСамо сееш поквара Stop.Аз като писах ,че нямам резерви,не значи ,че сега нямам какво да шия.Имам си ,ама пусто време все не стига.Вечер не мога,защото като си легна изпадам в кома Laughing,толкова съм уморена,през деня излизаме и пак не става.НО като ми пораснат децата ще си наваксам Joy
Виж целия пост
# 653
Добри, какво стана с Гуди. Защо е тази смяна?

пиквали умря, а не мога да си кача снимката във фотките  Tired сега съм Добриня Никитич Wink и сея страх и ужас  Sunglasses
 ако ви се глед филмчето е в подписа  Hug

Добри,много си лоша,ама много. Crossing ArmsСамо сееш поквара Stop.....НО като ми пораснат децата ще си наваксам Joy

вЕрвай, още повече няма да става  Confused

куфарите са подредени, подаръците намерени  Laughing и мога пак да се похваля. джиджана рамчица от реа, панама и много интересно ламе от носферата, шоколада от финети не доживя до снимка  Blush а бурканчето със сладко от ина замина вчера със сутрешните палачинки  Blush



с бебешкия гоблен стигнах до тук  Blush дано бебето ме изчака  Blush




това се чудя дали да го пиша, за тоа ще го прикрия лекинко  Blush

бачийска,
Скрит текст:
нито сме слепи, глухи или комбинация от двете, нито сме били пияни.  просто това е единствената снимка, която бащицата наш успя да направи след двайсет минути фокусиране. виновна за това, разбира се, съм аз и фотоапарата ми, но това е друга тема  Hug
Виж целия пост
# 654

Ма и аз цял ден мисля ся с тея двете златни ламета кво ще правя с тоя  дракон :

http://show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=73508&Photo … =1852555&ob=0

а едното съвсем не е златно в оригинал  , ама ще му сложа меланж и златно и ще спи работата  , ще го шия на ленената панамка  Laughing
Виж целия пост
# 655
Роси, Пепен, благодаря Ви за предложенията, но ми се искаше да е нещо по сериозно така да се каже, че ще е закачено евентуално в Холандски офис, а не в БГ  Joy

st. Dobri, с много грозни неща от e-bay ни зарибяваш, много са грозни и евтинички  Joy Wink иЧ не ми харесват, ама иЧ  Joy
И сега сериозно, продължавай да пускаш тук нещо интересно за нашето хоби, цените им са супер  тоя e-bay още не го разучих и тук то, а виж кви интересни неща имало .....Crazy
Защо при мен като искам да видя от близо снимките и ги виждам размазани? Някакъв трик ли има за да ги видя по нормални?
Виж целия пост
# 656
Ина, влюбих се в тоя дракон .....  Crazy Може ли схема!?
Виж целия пост
# 657
Един етап от мен
Виж целия пост
# 658
Аз нямам вече "резерви",освен един Хаед,но той ще чака по-добри времена,та затова се оглеждам за други гобленчета.

Аз имам пък излишни, които няма да ушия /ръцете няма да ми стигнат/. Ако нещо си харесаш свиркай. http://fisco.snimka.bg/tapestries/originalni-komplekti-za-prodaj … anlynn.759879.all
Виж целия пост
# 659
Заповядай , Лейди Н:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия