Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 792
  • 735
# 240
Много рядко тест ще покаже 2 черти ако няма бременост. Всеки тест е с различна чуствителност и е нормално един да ти покаже + а другия -, ако са от различна марка и чуствителност.
Както и да е, не виждам причина за притеснение така че успех за следващия месец.

Аз вече имам 15 дни закъснение и EFP
Ами още по добре тогава , обаче не виждам какво е това желание да се вкарвате в филми с разни мисли за фалшиво позитивни тестове и не знам си още какво Simple Smile

Преди няколко дни се регистрирах. Вече няколко пъти писах какво ме сполетя преди няколко месеца. Но ще повторя. Първа бременност - прекъсната в 5-ти месец. Няма смисъл да пиша какъв ужас преживях. Март месец изобщо не ми дойде (въпреки че имам редовен цикъл). Мислех си, че пол. резултат тогава е бил фалшив, а сега разбирам, че може би е била хим. бременност. Сега пак имам щастието да видя EFP, но ми е пределно ясно, че притесненията не свършват тук. Те тепърва започват. Затова се "вкарвам във филми" както ти се изрази. Защото се страхувам. Мисля, че е нормално човек да се страхува, когато е преживял някакъв ужас. Или греша...
Виж целия пост
# 241
Всичко ще бъде наред.....важно е да мислим позитивно....пък каквото има да става....ще стане, някои неща за съжаление не можем да променим. Но пък това бебе заслужава да му е комфорно и майка му да е щастлива за него нали  Wink не заслужава да страда заради нашият страх. Мисли само за него и как се чувства
Виж целия пост
# 242
Всичко ще бъде наред.....важно е да мислим позитивно....пък каквото има да става....ще стане, някои неща за съжаление не можем да променим. Но пък това бебе заслужава да му е комфорно и майка му да е щастлива за него нали  Wink не заслужава да страда заради нашият страх. Мисли само за него и как се чувства

Благодаря ти много   bouquet Нямаш представа каква нужда в момента имам от хора като теб, които да ми вдъхват кураж и увереност.
Виж целия пост
# 243
И аз бих те посъветвала да бъдеш спокойна, нормално е да се страхуваш, но страха не помага по скоро вреди... Успешна бременност   bouquet
Виж целия пост
# 244
Всичко ще бъде наред.....важно е да мислим позитивно....пък каквото има да става....ще стане, някои неща за съжаление не можем да променим. Но пък това бебе заслужава да му е комфорно и майка му да е щастлива за него нали  Wink не заслужава да страда заради нашият страх. Мисли само за него и как се чувства

Благодаря ти много   bouquet Нямаш представа каква нужда в момента имам от хора като теб, които да ми вдъхват кураж и увереност.
Точно така е, не се страхувай /почти всеки се страхува/ и мисли положително! Каквото има да стане ще стане. Hug  bouquet
Важното е да си спокойна и щастлива от бременноста си, която този път ще е успешна и ще гушкаш здраво дете! Heart Eyes
Виж целия пост
# 245
Всичко ще бъде наред.....важно е да мислим позитивно....пък каквото има да става....ще стане, някои неща за съжаление не можем да променим. Но пък това бебе заслужава да му е комфорно и майка му да е щастлива за него нали  Wink не заслужава да страда заради нашият страх. Мисли само за него и как се чувства

Благодаря ти много   bouquet Нямаш представа каква нужда в момента имам от хора като теб, които да ми вдъхват кураж и увереност.
Точно така е, не се страхувай /почти всеки се страхува/ и мисли положително! Каквото има да стане ще стане. Hug  bouquet
Важното е да си спокойна и щастлива от бременноста си, която този път ще е успешна и ще гушкаш здраво дете! Heart Eyes

 Hug
Виж целия пост
# 246
Момичета, имате ли представа дали доц. Дянкова от София е в отпуск, или още си е на работа.
Ако има някоя раждала при нея, би ли споделила отношение, качество и т.н.?
Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 247
Здравейте,

В период на овулация се случи случката, но малко непланирано така да се каже. Кога най-рано мога да разбера дали съм забременяла?

Планираме сватба след месец, но бебеправенето не беше в плановете ни на този етап. Малко се притеснявам и целия стрес с организацията да не афектира бременността ако има такава.
Засега нямам никакви усещания и симптоми, но започнах малко да си въобразявам.

Трябва ли да чакам следващата менструация да закъснее, за да правя тест или има и друг начин да разбера по-рано?
Благодаря предварително за съветите.

Виж целия пост
# 248
Можеш да  направиш тест 14 дена след овулацията Simple Smile
И жените са забременявали и раждали по време на война, което едва ли е по малко стресиращо от една сватба  Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Аааа, troy, не си права, сватбата си е война в мирно време. Simple Smile Аз преди моята сватба свалих и без това несъществуващите си килограми и станах 45 килограмова клечка, така че си е стрес. Purplita, не се притеснявай излишно, ако не си е следила, дори не може да си сигурна, че си била в овулация тогава. Изчакай две седмици от "случката" и пишкай. Не го мисли сега, а си изживей една прекрасна сватба. А ако много се притесняваш, разпредели задачките на доверени хора, винаги има готови да помагат, за да намалиш обиколките и стреса.
Виж целия пост
# 250
Purplita, не е задължително да си хванала, но и така да е няма да го връщате я. То и без пред-сватбена подготовка живеем в стрес, така че според мен няма защо да се притесняваш. Тест си направи около датата когато ще ти  идва  Peace
Виж целия пост
# 251
Благодаря ви за отговорите.
Няма да го връщаме то се знае Wink пък и не е като да не е навреме, но все пак можете да си представите, когато е неочаквано какви са първите реакции...веднага си представих пребледняла булка с гадене и шантаво държание...не че знам какво е, ама винаги първо най-лошия сценарий...Ще си чакам значи двете седмици и ще се тествам.

А въпросното зацапване, кога се появява, пак ли около менструацията, независимо от деня на зачеване?
Виж целия пост
# 252
За какво зацапване говориш? Няма никакво правило да ти зацапва когато и да било Peace
Виж целия пост
# 253
За какво зацапване говориш? Няма никакво правило да ти зацапва когато и да било Peace

Така е. На мен не ми е зацапвало,когато забременях.
Но пък ми се случвало леко зацапване в дните на овулация без да съм бременна. Peace
Виж целия пост
# 254

А въпросното зацапване, кога се появява, пак ли около менструацията, независимо от деня на зачеване?
Не при всички има зацапване Peace Ти пък ,все за най лошото мислиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия