Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 781
  • 735
# 585
днес ми е 3 ден от закъснението .. не знам дали да не изчакам още , но мисля да си направя тест  Wink
 момичета стискаите палци да видя  EFP   Praynig

малко ме е страх
Действай, стиска ме палци за  EFP! Wink
Виж целия пост
# 586
 Момичета малко съм объркана и притеснена.Преди малко в тоалетната получих леко зацапване(само на тоалетната хартия)едно такова кафеникаво.Най-рано трябва да ми дойде на 11 - 12.07.Никога досега не ми е идвало по-рано,по-късно да,но по-рано ..............Дали е по-ранно МЦ,заради дископатията или е просто някакво зацяпване и все пак има бременност?Вие какво мислите,днес ми е 12 -ти ден след овулацията,има ли смисъл да правя тест?
Виж целия пост
# 587
Още ми се струва, че е малко рано за уринарен, кръвен ще покаже със сигурност. Изчакай да видиш дали ще спре. Ако се засили, може да е от здравословните ти проблеми, няма пряка връзка, но има напрежение, а то влияе всякак на цикъла. Ако не се засили до утре има голям шанс да е станало и парите за тест няма да са хвърлени на вятъра (пак кръвен, де, моята лекарка изрично иска потвърждение само с кръвен тест, пести главоболия и пари (не познавам момиче, остискало само с един уринарен), излиза по-бавно, но дава ценни данни на лекаря ти, безпогрешен е. Само че излиза два часа по-късно) Simple Smile Успех
Виж целия пост
# 588
(не познавам момиче, остискало само с един уринарен)

Ето ме.  Laughing Само че тогава не четях тази част на бг-мамма.  Laughing
Виж целия пост
# 589
Estlar,предполагам,че си права и ще се въоръжа с търпение,ако утре няма нищо вече ще си направя кръвен тест.Надявам се само и състоянието ми да се подобри,че да мога да отида до лабораторията,че с ходенето сега съм малко трудна.
Виж целия пост
# 590
Moмичета след 6 дневно закъснение лелката дойде тази сутрин..  Crossing Arms
Виж целия пост
# 591
Цикъла не е постоянна величина и може да се променя с времето и годините! Това че никога не ти е идвало по рано не значи че никога няма да ти подрани и това си е абсолютно нормално! В крайна сметка няколко дена оодраняване не значи нищо!
Направи си тест, друго няма какво да направиш!
Виж целия пост
# 592
СиераЛеон и Марияпетрова, жалко, че ви е дошло, стискам палци следващият месец да е успешно бебеправенето   bouquet  bouquet
Мсви, наистина е хубаво да се изследваш по-скоро и да отидеш и на лекар, че тези аномалии нещо не ми харесват, дано все пак да е бебче, но при всички случаи отиди да те прегледат, успех  Hug Hug
Виж целия пост
# 593
За какви аномалии става изобщо въпрос??? 2-3 дена подраняване не е аномалия! Хайде стига сте се вманячвали наистина.
Виж целия пост
# 594
Не знам вече, май се обърках и си опържих бременния мозък  Joy Joy, запомних неща от сорта, че и други проблеми е имало, ама май ще се върна да прочета пак, сори за объркването Simple Smile
Да, сега прочетох пак, наистина не е необичайно да подрани понякога цикълът. Сори за объркването.
Виж целия пост
# 595
(не познавам момиче, остискало само с един уринарен)

Ето ме.  Laughing Само че тогава не четях тази част на бг-мамма.  Laughing

И аз така.
Обадих се на гинеколог. Каза ми да отида след една седмица. Спокойно си изчаках. Когато ме прегледа за втори път, ми каза, че бебето има сърце. Аз й казах "Ами добре", то всяко живо същество има" Хаххаха. Колко ми е било добре тогава. А сегааааа  Crazy
Съжалявам за спама.
Виж целия пост
# 596
Момичета след онова зацапване за което ви споменах вчера друго не съм получавала.Днес сутриннта също няма нищо   newsm78,което пък ми връща надеждата ,че все пак може и да е станало бебче.Тъй като болките ми са доста силни за ходене до лабораторията не може да става и дума,а за уринарен трябва да поизчакам още.Такаче просто ще си чакам  Blush,другото което е.............,нищо не се знае,виж утре взел ми дошъл МЦ Sad Айде,стига съм разтягала локуми пак,хубав и успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 597
Пробвай с уринарен. Ако отчете, отчете, има шанс да покаже, все пак. Ако е отрицателен и не ти дойде следващите дни, имай едно наум, че може да не е успял да хване и тествай пак. Успех!
Виж целия пост
# 598
Мсви, ако си бременна и те боли много и постоянно, не е много хубаво, имаш ли но-шпа да изпишеш?  Дано всичко да е наред и да имаш положителен тест   bouquet
Виж целия пост
# 599
кадровачката,боли ме заради дископатията иначе друго не ме боли,а тест ще си направя още утре сутрин,задължително стига да не ми е дошло.Сега и да искам  го направя няма кого да пратя до аптеката да ми купи.Иначе ти благодаря за пожеланието Simple Smile Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия