Точкова диета 10

  • 42 262
  • 738
# 450
Аз яйцата ги ям  1 в 5.15 сутринта , като стана с кафето... и 1-2 в 9.00 сутринта,когато имам почивка ... тогава вадя месата, яйцата, салатата, каквото съм си занесла и им събирам очите  на колежките с фруктовите млекца и сладките десертчета.... Joy  Днес извадих 2 кюфтета, 1 яйце и 1 домат....нарязах си всичко табиетлийската и една колежка ми вика, че много ми било яденето ... Shocked  Онзи ден ,като се размирисах с ребърцата в 9,00 сутринта  в  залата за почивка....ама ми свикнаха... сега само ме гледат ,какво ще извадя... Joy   Дали да не добавя следващият път и една глава чесън ?  Joy - направо ще ме уволнят.... hahaha Тук чесънчето изобщо не го уважават! Ха, а пък на една колежка и викам, че съм свалила 11 паунда, а тя ме гледа и ми вика:  "  Кой ,ти  ли?"   Shocked, очевидно смята ,че не ми личи да съм поотслабнала... Ейй , за злобата почивен ден няма.. а уж не е такава жената...може пък и да не ми личът толкова свалените килца, все пак не е да съм свалила 10 кила....
Виж целия пост
# 451
 
Аз яйцата ги ям  1 в 5.15 сутринта , като стана с кафето... и 1-2 в 9.00 сутринта,когато имам почивка ... тогава вадя месата, яйцата, салатата, каквото съм си занесла и им събирам очите  на колежките с фруктовите млекца и сладките десертчета.... Joy  Днес извадих 2 кюфтета, 1 яйце и 1 домат....нарязах си всичко табиетлийската и една колежка ми вика, че много ми било яденето ... Shocked  Онзи ден ,като се размирисах с ребърцата в 9,00 сутринта  в  залата за почивка....ама ми свикнаха... сега само ме гледат ,какво ще извадя... Joy   Дали да не добавя следващият път и една глава чесън ?  Joy - направо ще ме уволнят.... hahaha Тук чесънчето изобщо не го уважават! Ха, а пък на една колежка и викам, че съм свалила 11 паунда, а тя ме гледа и ми вика:  "  Кой ,ти  ли?"   Shocked, очевидно смята ,че не ми личи да съм поотслабнала... Ейй , за злобата почивен ден няма.. а уж не е такава жената...може пък и да не ми личът толкова свалените килца, все пак не е да съм свалила 10 кила....
               
                 Joy                  Joy                          Joy                       Joy
        Страшна си, Пинки, за това си те обичкам,   love001. Продължавай си ти по твоите схеми , Хамериканките завиждат,  Peace. Чесън и аз обичам, за разлика от кромида,  Sick, който само в кайма слагам и то съвсеееем малко.
Виж целия пост
# 452
Почти си представям как ще им се окръглят очите, ако извадиш глава чесън и почнеш да си я хрупаш  Joy! То направо си заслужава да ги скандализираш тия твоите кифли. О, бедна Пинки, никак не си "мацка стайл" с тия месища, друго си е да извадиш сандвичи, бисквити или някой кейк... Интересно, как наистина си отслабнала  newsm78?! Поздрави ги от мен  #2gunfire!
Виж целия пост
# 453
О,  за утре съм си приготвила Руло Стефани, сега го преместих в една кутийка, да е готово .
 Сутринта си режа салатата../това го правя всяка сутрин в 5.00 часа ! /  !  Как да включа и малко спорт посред нощите ? Не става да  залюлея блокчето в 4.30 сутринта... но ще го измисля ! Може сутрин да се търкалям по пода..пилатес,  каланетика..нещо такова дето се прави докато другите спят... Joy Ех, ако слабееше  докато седя пред лап топа, до сега щях да съм се поминала от слабота.... hahaha Плодове утре няма да ям ! За вечеря съм намислила тиквички на скарата , със сос от малко кисело мляко и подправки, чесън, знаете как става....Хайде да лягам, че вижте в съседната тема какво правят мацките докато спят, нали ? Ами отслабват, как...та сега и аз отивам да отслабвам....хайде Лека нощ от мен... Hug
Виж целия пост
# 454
Здравейте, момичета Simple Smile
Присъединявам се към вашата приятна точкуваща компания.
Почвам с кратко представяне: след две бременности и две много дълго продължили кърмения, в момента съм на килограмите, на които влязох да раждам за първи път преди 10 г. Имаше период, в който успях да сваля 15 от качените 20 кг с Дюкан, но малко след това забременях за втори път- и ето ме пак с 20 кг над нормалното ми тегло. Опитвах отново Дюкан, 90- дневна, Японско чудо- дори и да издържах, кантара не мърдаше нито грам Crazy
Реших, че е крайно време да се взема в ръце, четох доста и попаднах случайно при вас.
Днес ми е четвърти ден точкуване, и мога да се похваля със страхотен резлутат: 1,9 кг надолу newsm44
Та така. Продължавам с вас, пък да видим какво ще стане.
Успех и много минуси за всички точици!
Виж целия пост
# 455
Хей, имаме свежо попълнение  bigdance2, добре дошла, Гена!!! И то идваш с летящ старт от два свалени килограма, браво! Може да сме малко в момента, но при нас е вкусно и отслабващо. Не знам къде се изпокриха другите, в момента май сме аз, Пинки и Sib. Аз съм отскоро тук, но тъпо и упорито си стоя, та...ако мога да помагам, за мен ще бъде удоволствие! Понеже следя и НВ-ВМД, почти не виждам разлика между двете диети...В точковата ми харесаха точките Wink, вижда ми се подредено и по-лесно, когато имам някакви граници за лакомията си (ако разбираш за какво говоря). Когато си избирах диета, имах някакви колебания за 90-дневната, но ми се видя...де да знам, малко компромисна и сложна. Макар че много хора са доволни от нея...Най-важното за мен е, че за първи път в живота си не се чувствам гладна - напълно ново изживяване!
Виж целия пост
# 456
Ето ме и мен тук. От известно време карам на безвъглехидратната, но реших, че не мога повече да ограничавам млечните, така че от днес съм във вашите редици. Знам, че прибавяйки млечните нещата ще се случват по- бавно, но съм въоръжена с търпение Simple Smile Успех, момичета!
Виж целия пост
# 457
Добре дощли на новичките ! Привет на Авентура, ние с нея сме стари пушки ! Hug Цял ден на работа, МЦ, главата ме боля, от едни тъпи колежки още повече ме заболя....сега съм по добре, отивам да си лягам...Днес добре похапнах, май малко прекалих с рулото Стефани, ама нейсе...  Hug
Виж целия пост
# 458
Пинки Hug Хич не си струва да се ядосваш, още по- малко заради колежки Crazy Аз днес налитам като невидяла на млечни Blush От утре ще се опитам да ги ям до обяд. Довечера имам концерт, така че няма да вечерям, но чашата с вино ми е задължителна Wink
Виж целия пост
# 459
На теб чашата с винцето - не ти се брои,  както на мен кафетата със сметанките ..те са извън класацията с точките !  Laughing  Hug  След тези малки подробности, започват режимите , с точки или без , няма значение !  Laughing
Аз искам още да си изчистя храненето, но за сега не успявам... не,че не мога, а някак си  не го взимам ,като нещо наложително....не бързам да слабея от днес за утре. Затова си хапвам и млечни, и ядки и плодове дори по малко ...Работата ми е доста интензивна , и не смея да си позволя да нямам сили до края на деня. аз хапвам доста добре..  и пак свалям, така, че всичко е наред...
Виж целия пост
# 460
Бубе, Пинки, благодаря за топлото посрещане  Hug

...В точковата ми харесаха точките Wink, вижда ми се подредено и по-лесно, когато имам някакви граници за лакомията си (ако разбираш за какво говоря).
Бубе, напълно разбирам за какво говориш  Grinning точно това на мен най- много ми допадна в диетата- има рамка, в която знаеш, че трябва да се вместиш. И въпреки това не е чак толкова строго, защото все пак можеш да си позволиш от почти всички видове храни, пък и да не стоиш гладен.  Аз си купих кантарче и съм абсолютно стриктна в количествата и в смятането на точките- ето, резултат има.
Започвам деня си със сок от половин грейпфрут, а за обяд и вечеря задължително ям с основното или малко салата, или таратор (мляко и краставици с повечко вода)- напълно достатъчно, за да засити  глада ми за зелено и плодово.
А деветдесетдневната е сложна само на пръв поглед, освен това е най- близо до моите представи за здравословно хранене, но там пък прекалявах с количествата  Embarassed Освен това ми е невъзможно да спазвам часовете за хранене, тъй като работя вечер и най- активната ми част от деня е между 6 вечерта и полунощ. По тази причина последното ми хранене е около 11 часА, което не пречи на точкуването.

Пинки, а защо изброяваш млечните заедно с плодове и ядки, стана ми любопитно. Те са с малко точки, а според една от таблиците на първа страница, сирената (бри, чедар, пармезан, фета) са даже  с 0  newsm78

Виж целия пост
# 461
Гена, здравей, сладурке Hug! И на всички останали, които ги няма, или има (Пинки). Млечните са малко хлъзгави...всички ги обичаме, но са пълни с въглехидрати. Не много, но достатъчно, за да ти спрат свалянето. Неусетно...
Виж целия пост
# 462
Да, точно, защото навсякъде казват, че млечните забавяли свалянето, а ядките са лесни да прекалиш с тях, а много калорични все пак....аз горе долу гледам и калориите, ама на око- кога сметнала,кога не....Като хапна 100 грама сурови бадеми, ами те са ми 500-600 калории....и като добавя месото,което средно 360 кал/100 грама, а аз хапна 300 грама за деня....и като добавя зеленчици и някой плод...и млечни малко ... и съм стигнала  2 000 калории....а си мислех преди, че само на 1200-1300 ще свалям..но се оказа ,че не е така...Добре,че послувах Шоки, да ми е пълно коремчето и да ми е спокойно... Joy  Ако искам по бързо да свалям трябва да си поогранича количествата и да си поизчистя храненето, но за сега съм само на АКО.... Rolling Eyes  Имам и едни 2-3 дни в месца, по времето на МЦ, когато си позволявам и по нещо по така....например лъжица мед. Знам, че не е добре, но аз пък си мисля, че меда е добре, по добре, отколкото каквото и да е друго сладко нещо, защото аз не си падам по изсушените плодове, еле купешките,които са страшно вкусни, но допълнително според мен подсладени.Имам много да работя по въпроса на храненето ми, но и доста добре се справям, така, че съм доволна от себе си.
Виж целия пост
# 463
Пинки, страхотно напредваш- две мнения няма  Peace  Да си призная, че именно твой пост бях прочела и точно резултата ти ме накара да опитам и аз точкуването Simple Smile
А относно млечните, най- вероятно на  всеки влияят различно. Аз нито качвам след ден с млечни, нито дори задържам тегло. По- мазната храна също не ми се отразява зле, нямам проблеми. От храните с малко точки единствено гъбите не ми понасят- качвам много.
Момичета, да ви попитам: пиете ли някакви витамини? Режимът е ограничен откъм плодове и зеленчуци, а  освен добрата форма и доброто здраве е важно. Чудя се дали се намират такива, които да не ти отварят зверски апетит все пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Не пия витамини и каквото и да е подобно. Преценила съм, че ще ям плодове и зеленчуци, с което ще слабея малко по бавно, но няма да лапам химии...По отношение на лекарствата , витамините и добавките, още преди години си реших, че ще ги пия ,когато остарея и наистина ми трябват..Същото и за обезболяващи и каквито и да е илачи. Ако няма на къде, пия...и антибиотик ще пия, но колкото мога да карам без тях ,смятам,че е по добре. Не сиакм да приеиквам към тях. Това е лично мое мнение, може би за някои не е правилно... единствено пия рибено масло и витамин Д, и то периодично, а не непрестанно. Тук ,където живея , има много малко слънце и на всички витД им е ниско...та затова го пия, преди не пиех, когато живеех в друг щат. Рибено масло , Да. Пила съм и ленено семе, яла по точно, но сега не го ползвам. Плодове по-малко, зеленчуци- повече, демек, всеки ден. Днес например, защото вчера хапнах повечко и не бях гладна:  кафета с малко чисто бадемово мляко- 2 броя, големички, 3 варени яйца, 2 малки кюфтенца, маслини, салата и 1 банан. , 200 гртама кисело мляко. Не е много , добре е .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия