ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 24 924
  • 726
# 195
Хаххаа... тази тема не я бяхме подхващали още  Joy При мен желанието е точно никакво. Ама хич не се сещам, пък един ден с мъжа ми обсъждайки темата разбрах, че него го било страх и нямало да посмее.. хахаха. Иначе съм чела, че това прословуто желание идвало след 4-5 месец.... пък да видим Wink  newsm62
Виж целия пост
# 196
малей колко сме  много вече ... отдавна не съм ви наглеждала само в facebook  следя какво става Simple Smile добре дошли на новите мамчета леко  бременне и живи и здрави бебчета накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 197
nan4etoo, с теб гледам сме на едно дередже.... 8 г.с и 5 дни  Grinning
Виж целия пост
# 198
Emista79,ако не помагат прахчетата,смятам,че е най-добре да се обадиш на АГ-то и да решите какво ще правите с това повръщане.Милата,гледай да си почиваш междувременно.
дуденка мисли положително.Сигурна съм,че всичко ще е наред,не се тревожи излишно.
Мише,аз съм като разгонена в последните 10-тина дни.АГ-то ми обаче ме предупреди за сега да се въздържаме от секс.Или поне да не е прекалено...както той каза "нежен". Laughing
 Демек,много,много да не си играеме,а дето казват,само да си начешем крастата.Та мен ме гони глад за секс,мъж ми пък си е забранил с пръст да ме докосва.Той така беше и с баткото като бях бременна.Та и аз като mini_mami,само сънувам разни еротични сънища. smile3521
Аз съм на преглед другата седмица на 23-ти и на 24-ти  съм на БХС.За първи път ще ми правят такова изследване.С първата бременност само кръв и урина и две ФМ съм правила.И то ФМ по мое усмотрение.Сега този доктор държи да направя всички изследвания.Та ще видим какво ще излезе.Дай Боже всичко да е наред.
Виж целия пост
# 199
nan4etoo, с теб гледам сме на едно дередже.... 8 г.с и 5 дни  Grinning


тъкмо гледах 1 страничка и се чудех защо съм само аз на 19  ама е на имало и още някой Simple Smile   ама  ако  и това е такова зверче като батко си  ще излезе на 14  02 Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Ами аз още не съм на първа страничка, че чакам АГ-то да ми потвърди термин скоро и тогава.  Grinning
Виж целия пост
# 201
Относно секса едвам издържаме и двамата, нп имаме забрана и се моля скоро да е разрешено след 3-тия месец.
Виж целия пост
# 202
Добро утро момичета,



Днес съм хипер активна от 6ч  Joy Изрязах цветята на балкона, поливах ги, простирах, мих чинии, разхождах кучето... и време за нет преди работа ми остана...луда работа  hahaha

Ами хубав ден на всички и се пазете много  Hug
Виж целия пост
# 203
Здравейте мамчетааа  Hug

гледам хубава тема сте подхванали и аз да се разпиша... Simple Smile
при мен е малко на моменти желанието има дни дето гоня мъжо из нас  Blush ама и друго особенно той вечер ако реши да ме закача а аз умирам за сън дето има "хич не ме пипай" Simple Smile на нас доки ни каза че може да правим секс но така " по нежно" Simple Smile))))  Laughing

аз днес изпратих моето мъжле на командировка за 10 дни и съм много нещастна  Sad ама... няма как...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 204
момичета, и аз още не съм действала по въпроса: причината е, че мъжа ми отсъства през месец. Сега го няма и съм завладяла цялата къща, разпростряла съм се навсякъде, там е моята крепост. Така, че като се върне не знам как ще се спогаждаме, свикнах около мен да има широк диаметър от неприкосновено лично пространство и не знам как ще превключвам. Него също го е страх на пробваме и докато беше тук само ме пощипваше тук-там. Мисля, че  няма скоро да се престрашим, пък и като мислим за бебчо в такъв момент сигурно няма да е същото. Но факт е , момичета, че не трябва да пренебрегваме мъжете си, както и те от своя страна да проявяват нужното разбиране, защото в противен случай ще изпитат мълниеносното влияние на нашите бушуващи хормони...Милите, и на тях не им е лесно Sad
Виж целия пост
# 205
sunrise* при мен ситуацията е аналогична от има няма една година, тъй като мъжът ми работи в чужбина и само прихожда насам... Не ме питай и до забременяването как се стигна... сложни врътки и пътувания Grinning Но е важен резултата  Heart Eyes Скоро и ние планираме най-накрая да се съберем и не ми се мисли как ще свиквам да живея в по-тесен периметър хаха... но пък положителните страни са много повече, все пак сме семейство и особенно в този момент трябва да сме заедно, това е моята философия.  Grinning
Виж целия пост
# 206
ДжиДжи_23, много си права за това, което казваш! И аз си мисля, че бързо ще превключим, още повече, че като си дойдат ще правим всичко заедно, а не сами да се блъскаме, така ще бъде по- спокойно:) А моето мъжленце вече си го подготвям, че като си дойде не трябва много много да ме отразява за това, което говоря и правя, защото няма да съм аз, а хормоните и бременността и лекичко и елегантно така ще туширам нещата!Успех и на теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Да взема и аз да се включа по темата за секса Wink На мен през деня с това гадене изобщо не ми е до това, но пък често нощем сънувам едни еротични сънища, чак се стряскам да не предизвикат контракции и се събуждам. Доки ни е забранила до второ нареждане и чакаме. А вчера се преобличам пред ММ и той милия   #Crazy. Викам му: "Близък план", а той: "но искам и близък допир и т.н." Laughing
Виж целия пост
# 208
Здравейте момичета!
По темата за секса и ние имаме забрана,но и двамата искаме и естествено ако ни се разреши ще внимаваме много.И аз като vesito90 се надявам скоро като мине 3-тия месец да ни разрешат ако всичко е нормално.
но пък често нощем сънувам едни еротични сънища, чак се стряскам да не предизвикат контракции и се събуждам.
И аз съм била 2 пъти в това положение ,после ми е гузно да не е станало нещо ,но слава Богу всичко си е наред.

На мен последните дни уж ми беше добре и вчера пак киселини ,гадене и вечерта повръщах.Сега от сутринта нямам никакъв апетит,какво пак ще обядвам направо не знам  ooooh!.
2-3 дни съм добре 1 ден зле ама какво да се прави нали за това се борихме  Grinning
Виж целия пост
# 209
мика86 малко остана така , че споко - гаденето ще свърши и секса ще дойде. luvbed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия