Michael Jackson's Neverland - Once Upon a Time

  • 171 664
  • 796
# 315
valya61 Hug. Видях го  yes, браво на този/тези които са го сложили.
Виж целия пост
# 316

Steven Ivory On Living Michael Jackson’s ‘Off The Wall’

http://chicagodefender.com/2014/09/03/steven-ivory-on-living-mic … ons-off-the-wall/

Виж целия пост
# 317

Виж целия пост
# 318
Много ще ми е трудно да  изчета тази статия, но я започнах. Не знам дали си заслужава

Throwing Stones to Hide Your Hands: The Mortal Persona of Michael Jackson

http://elizabethamisu.com/post/88515649217/throwing-stones-to-hi … he-mortal-persona
Виж целия пост
# 319
(OFICIAL)Flashmob: "Love Never Felt so Good" in Chile 2014



Виж целия пост
# 320

gif upload
Виж целия пост
# 321



Снимачният екип на  "Moonwalker". Снимка, много подходяща за играта "открий Майкъл"  Hug  
Виж целия пост
# 322

img host

Nikki Webster with Michael Jackson after singing a duet 'Heal the World' on his History Tour.
http://instagram.com/p/sthy89J3N8/?modal=true


image upload no compression
                             С яке, подарено от Майкъл


Виж целия пост
# 323
Зад кулисите на Грами 1984

">#t=21[/video]
Виж целия пост
# 324
 Laughing аз пак с проблем със снимката, гледам но не виждам Майкъл. Въпроса е зали изобщо той е на нея  Laughing Wink.
Има една поредица по Нешънъл Джиографик- гледам че я въртят напоследък- 80-те: Нашето десетилетие. Въобще не ми харесва но съм изслушала епизодите. Аз рядко припознах от текста нещо да е в моето десетилетие на 80-те. С усещането че едва им се откъсна от сърцето на сценаристите да споменат в 2 от епизодите Майкъл. Доста слаба продукция не само за това де  Peace.
Виж целия пост
# 325

 Laughing аз пак с проблем със снимката, гледам но не виждам Майкъл. Въпроса е зали изобщо той е на нея  Laughing Wink.


На първата стълбичка, с червената риза и черната шапка, зад него мисля Лайнъл Ричи си е вдигнал ръката.   Peace
Виж целия пост
# 326
 Hug Здравей Бенисима!

Да се включа и аз да помогна  на Шошулчо,  newsm78 но доколкото разбирам тя май се съмнява, че това е Майкъл



много е мъглява снимката, след увеличение още повече, но май разпознавам Бил Брей от лявата му страна, а от дясната в розовата тениска мъж ми прилича на Мико Брандо.
Виж целия пост
# 327

Не ви изпускам от очи, Вале! Винаги съм с вас и благодаря, че поддържате темата жива!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 328
То valya61 е човека-тема, добре че е тя   bouquet Hug.
Мда, с ваша помощ го видях къде е на снимката иначе гледах но не виждах  Blush.
Многолюден състав но с размах се работи.
Зад кулисите на Грами 1984 толкоз дълъг запис не ми бе попадал, грамофончетата как ги опазиха в тази тайфа  Whistling
Виж целия пост
# 329
 Благодаря  ти, Шошулчо Hug  
Приятно ми е да се занимавам и  го правя. Винаги се радвам когато има още дружки в темата и Бенисима ме изненада много приятно.  Hug



Творби на Майкъл:



Автопортрет




Белоснежка




Марсел Марсо

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия