Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 311
  • 724
# 375
ами не знам да ти кажа честно, родителите ми познават доста лекари тами то добри, иначе пък без избор на екип те третират в буквалния смисъл като куче. Моя приятелка ражда там февруари тази година, отказа да избере екип за което съответно трябваше да се заплати newsm78 акушерката само дето не я е ритала и била по коридорите и по време на раждането Naughty Другото което е че болницата получава еднократна помощ от 2000лв за всяка родилка с цезерово сечение, при което и казали че тя е малко възрастна да ражда нормално  Naughty то няма никаква опасност за бебето ама ние за по лесно ще те срежем и да си ходиш по бързо newsm78 след няколко дни ще ти кажа и имената на Лекаря  и Акушерката да не би случайно да попаднеш и ти при тях.За Варна занам че като цяло е по-добре там но ще съм сама няма да има нито кой да ми помага след това с детето нито нищо, приятелят ми няма да го пуснат от работа посмъртно дори иза 30 минути да отиде до болницата, а родителите ми на който разчитам за поне 1вия месец за помощ са си във Видин, пък и да ти кажа ще се чувствам много по спокойна ако съм си в моето вкъщи и нямам малоуна и нахална свекърва на глвата която ще иска да ми се бута постянно където не и е работа "ужким да помага".
Виж целия пост
# 376
Бу-бу трудно ще е да търчиш по нея с корема,но пък за сметка на това ще си винаги във форма Grinning

Бетонче напълно те разбирам,аз също имах много тежко раждане,което завърши със спешно секцио.Даже вчера точно това си говорехме с доктора,че този път няма да ми дадат нормално ами направо ще е паново.

Момичета вие как сте с храната ,с първата бременност всичко си беше както преди единственото различно,че ядях сладко а аз по принцип хич не го обичам,а сега от 1 месец единственото което ям е картофи,ориз,сирене,домати и хляб като видя храна разлицхна от тази или особено месо всичко ми се вдига
Виж целия пост
# 377
и аз първия път не си избрах екип, много исках да родя по естествен път, мислех, че няма да имам проблем защото съм слабичка и съм танцувала 15 години, но бебето се заклещи и не можеше да излезе, контракциите бяха непрестанни от болка на няколко пъти изгубих съзнания. Като през цялото време ми крещяха хайде бе момиче ще задушиш бебето.  Сега смятам, че веднъж геройство ми стига... много ще се радвам да се обадиш ако си идваш насам!!!!
Виж целия пост
# 378
ама разбира се че ще се обадя ама няма да е поне до Декември , няма как трябва да се работи  Grinning я сега ме светнете набързо какви са цените за нормално раждане горе долу във Видин и във Варна  newsm78 естествено със всичките му дреболии. И аз се занимавам с танци от 7 годишна до 17 беше непрофесионално така да се каже за кеф после стана за работа и си мислех че точно тия непресттанни движения ще ми помогнат за по лесно раждане защото не искам секцио в никакъв случай ама ще видим
Виж целия пост
# 379
За варна последно избор на екип в аг беше 400 лв. Ако искаш после да си сама в стая по 40 лв на вечер. Ако искаш да си с още една мама нищо не плащаш. А и си купуваш наббор от консумативи. Някъде под 70 лв излизат
Виж целия пост
# 380
Бу-бу, в Русе вече дойде лятната буря, която пожела Simple Smile
Цял ден не се дишаше и аз чакам да стане привечер, че да си подам носа, ама не би - нищо, аз обичам бури и гръмотевици Wink

Иначе четях какво пишете и ми стана интересно за коремчетата. Аз му викам на моя бъдещ татко - виж имам малко коремче, а той се шегува с мен, че то си ми било отпреди Sad аааа

А вие станахте ли по-мързеливи? Чудя се оправдание ли си търся, от жегата ли е Simple Smile))
Виж целия пост
# 381
Здравейте мами, а на новодошлите  Hug Сладки коремчета и още по-сладки бебчета през март!!!
Аз току що се връщам от преглед и съм заредена с невероятни емоции. Бебо беше много активен, въртеше се на всички страни и ни показваше ръчички, личице и телце... абе явно искаше да видим, че си има всички атрибути, отговарящи за седмицата. От толкова движение снимката се поразмаза, та таткото нищо няма да види, ама аз поне съм на седмото небе  Grinning
Относно мързела ... ами то не е мързел, просто бързо се уморяваме  Laughing , нали така...
Бу - бу видя ли, че желанието ти за буря се сбъдна, нищо, че все още е мор.
Виж целия пост
# 382
Относно мързела ... ами то не е мързел, просто бързо се уморяваме  Laughing , нали така...
Бу - бу видя ли, че желанието ти за буря се сбъдна, нищо, че все още е мор.

Съгласна съм с теб, точно така си е Simple Smile
От лентичката ти виждам, че си в 9 седмица и понеже ми е първа бременност всичко ми е много интересно! Това, което разказваш за прегледа Simple Smile аз съм чак края на август на следващия преглед и с любопитство го чакам. И с малко притеснение де заради тези изследвания, които се правят тогава.
Виж целия пост
# 383
higher-up  Съмнявам се малкото човече да се е въртяло, прекалено рано е за такива изпълнения. Важното е че всичко му е наред.

JujiMuji  Не съм по-мързелива хахаха, направо едва се мъкна. Непрекъснато ми се спи, мързи ме дори до тоалетната да отида. А щом стъпя в офиса, ми се доспива на мига. Добре че няма хора, та мога да си се прозявам спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 384
dungeon, добре дошла във форума и в клуба Wink хаха   bouquet Аз да се оплача, докато не забравя... днес ходих до личния лекар, за да си взема болничния и свекървата беше с мен /тя работи в болницата/, мале......... НЕ СПРЯ, ама НАИСТИНА не спря да ми обяснява как често се случвало бебето да не прилича на родители си, а например............. на чичото !!!  Shocked #Cussing out #2gunfire Казах й, че надали ще се случи такова нещо, а тя пак "Ама сериозно... много често се случва, сигурно на Тошко ще прилича"...  Sick Хора, грях да ми е, ама само си представях гнусната му физиономия и ми се идеше наум да го фрасна и след това и нея... Много се дразня, какво й става на тая жена... Честно ви казвам - колкото е противен като характер, мърляв, мързелив и паразитиращ, толкова е противен на външен вид...  #Crazy
Бу - бу  Hug
BlackFire, и аз съм на "Вомитусхил" - но са капки Simple Smile Доволна съм !
scrye, честито сърчице Simple Smile
betonche, здравей и на теб, мамче Simple Smile   bouquet
Laddy D, и аз за сега съм го планувала да съм при родителите ми, та мама да ми покаже кое как се прави, въпреки, че мъж ми настоява да съм при майка му  Tired
JujiMuji, не знам дали е от жегите или от бебето, ама хич ми я няма енергията... даже сега спах от 2 след обяда до 5 и половина, докато не ме събуди телефона и едва се вдигнах... Все съм така, като изцедена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 385
dungeon, добре дошла във форума и в клуба Wink хаха   bouquet Аз да се оплача, докато не забравя... днес ходих до личния лекар, за да си взема болничния и свекървата беше с мен /тя работи в болницата/, мале......... НЕ СПРЯ, ама НАИСТИНА не спря да ми обяснява как често се случвало бебето да не прилича на родители си, а например............. на чичото !!!  Shocked #Cussing out #2gunfire Казах й, че надали ще се случи такова нещо, а тя пак "Ама сериозно... много често се случва, сигурно на Тошко ще прилича"...  Sick Хора, грях да ми е, ама само си представях гнусната му физиономия и ми се идеше наум да го фрасна и след това и нея... Много се дразня, какво й става на тая жена... Честно ви казвам - колкото е противен като характер, мърляв, мързелив и паразитиращ, толкова е противен на външен вид...  #Crazy


Майтапа на страна, но на моя мъж племенника много прилича на него - просто едно към едно са. И етърва ми изобщо не е искала да прилича на него, защото когато е била бременна много са се карали с моя мъж / той е бил тиийн на 16/ и е сънувала, че бебето ще прилича на мъжа ми... тя го е приела едва ли не като наказание  hahaha

Ние сега си се шегуваме, че няма значение на кой ще приличат децата - нали са си в родата  smile3521
Виж целия пост
# 386
Йоанче, уникална е тази жена  ooooh! ooooh! ooooh!

Спретнах едни домашни спагети с машината за паста, станаха супер, сосът от пресни розови домати ммммм ..... Не знам къде да я дяна тази енергия  Thinking
Виж целия пост
# 387
Ох тази свекърва. Разбирам да искаше на нея или на дядото да кръстите бебето, ама на брата на мъжа ти!?!? Иначе племенничката на мм доста приличаше на него. Родителите и с тъмни коси и тъмни очи, тя руса със сини очи като чичо си .... Е и като баба си, но не пропуснах да зачекна мм по темата. Сега се промени и прилича на родителите си. От друга страна пък моята щерка си прилича само на нас двамата. Пък и това че прилича на някого не значи, че трябва да носи и името му. Още повече копиране едно към едно
Виж целия пост
# 388
Здравейте, момичета! Simple Smile
И ние чакаме бебче март месец, дано всичко да върви нормално с бременността ми. Искам да ви се похваля, понеже днес бях на комсултация - вече съм 6та седмица и малкото е 5мм вече. Обаче... нещо много и на мен ми е все изморено, все ми се спи и хич не ми се яде. Та да ви питам дали само с мен е така или и при вас е същото, понеже тези жеги наистина се отразяват малко или много?
На мен гинеколога ми предписа да пия Утрогестан (прогестеронно хапче), вие пиете ли ? Обяниха ми от няколко места, все лекари, че това се пие за задържане на плода, така че ме интересува дали се предписва по принцип или само в отделни случаи. Thinking А, да вметна и че освен фолиева киселина не са ми предписали други витамини за момента.
Иска ми се да чуя други бъдещи мами какво пият и как се чувстват на този етап в тези месеци, че нещо нямам никак енергия... Tired

Виж целия пост
# 389
Хаха, може и да ми е сторило за въртенето, то с тези светлосенки на видеозона може ли човек да се ориентира. Но наистина си движеше цялото тяло и доки доста се изненада. Гледах в някакъв календар за развитието на бебчетата и наистина пише, че в девета седмица движат части от тялото си, ама то мойто беше твърде активно и почвам да се замислям дали не съм малко по-напред. МЦ ми беше 24 дена, което никой не взе предвид при определяне на термина (това надали има голямо значение, но все пак...).

higher-up  Съмнявам се малкото човече да се е въртяло, прекалено рано е за такива изпълнения. Важното е че всичко му е наред.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия