Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 112
  • 745
# 165
 Wink Още в 1 епизод от тази чудесната сцена с "риск-комик" съм във възторг от играта на Джансел  smile3555  thumbsup Smile


 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 166
 wavey Добро утро и светъл празник на "Голяма Богородица"  smile3525



Честит Имен ден  с пожелание за здраве и щастие на всички с имена Мария, Марин, Мара, Мариян/а, Марийка, Мариета, Мариела, Богдан/а, Божан, Божидар   bouquet  bouquet  bouquet
Скрит текст:
Днес е един от големите ни църковни празници Голяма Богородица  Praynig покровителка на майчинството, жените и семейното огнище.
Виж целия пост
# 167
 smile3525 А този нов клип от арабските фенове на Джансел и то точно от сериала му "Спомни си любима" е един подходящ поздрав за нашия празник  newsm51


Скрит текст:
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 168
 Wink Вълнението ми тези дни е най-вече от сериала Лп на Джансел  newsm78 който гледам в момента  Rolling Eyes към края на 12 епизод съм и ми остава само последния  #Crazy

Тези две снимки са от началото на 12 епизод ...  Rolling Eyes
Кенан , току-що разбрал, че Леман е направила опит да се самоубие  Naughty гледа снимка от дните, в които двамата са били щастливи ...  ooooh!


Слагам и две снимки от 11 епизод и доколкото разбирам от целуване Wink при тази специално Кенан си беше направо поощрен от Нуран да е съвсем "истинско" ... и Нуран определено "преигра" в ролята си на ... "унизена" след това  hahaha
Кенан наистина направи "промяна" в сценария с тази цел, но и сам беше в  Shocked от случилото се   #Crazy а всички него укориха ...  Sick Naughty


ooooh! Ако Леман не беше допуснала своите грешки с Кенан  Sad може би Нуран нямаше да успее толкова да впечатли Кенан, че той да приеме това като "влюбване" ...  newsm78
Леман го разбра, но късно и най-непростимата грешка направи, когато от ревност и злоба изгори негативите на новия му филм  Naughty тя "изгори" не само остатъка от търпението му да запази чувствата си към нея, а и труда на целия снимачен екип ...  Crossing Arms
Аз донякъде разбирам и отношението на мама Гюллю към Леман  Sad коя майка би желала за сина си съпруга с наследствена обременост "лудост"  newsm78 но много егоистично и грубо показваше майчината си обич и грижа и към Кенан, и към Леман ...  Sick и за нейна беда, след като се запозна с Нуран тя прозря с ужас, че "... тя е по-лоша от Леман."  ooooh!

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 169
Дайче  Hug
Стигнала си до финалния епизод, в който моята "любимка" #2gunfire Нуран се държи с Кенан като с последната отрепка.Прибра брат си дето я продаде и после я закла като прасе и му прости, прибра и Решатко - откровен циник и мошеник, прости му, че и прие да се омъжи за него.
Кенан може и имаше много трески за дялане, ама за Нуран направи всичко! И изобщо не заслужаваше това отношение.
Много грозни сцени, които се подсилваха от "ефектния" глас на Шюкран Овалъ  Mr. Green Според мен има ужасен тембър артистката.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 170
Дайче  Hug

Много грозни сцени, които се подсилваха от "ефектния" глас на Шюкран Овалъ  Mr. Green Според мен има ужасен тембър артистката.

Shatzi  Peace отвратителен е тембъра на Шюкран наистина, направо ми простъргва мозъка като звук от дъскорезница и от време на време има едно изхъркване като говори Sick а пък и аз и не я намирам красива  Naughty с як макиаж и изкуствени мигли ни внушават "екзотичност" ...  hahaha
Сигурно и ти като мен Леман я харесваш много повече без русата перука "ала Мерелин Монро" Wink
Джансел обаче е с изумителен стайлинг  Peace много стилен и колоритен  Wink Heart Eyes




Нямам търпение и започвам да гледам сега 13 епизод и ще се появя с още впечатления ...  #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 171

Shatzi  Peace отвратителен е тембъра на Шюкран наистина, направо ми простъргва мозъка като звук от дъскорезница и от време на време има едно изхъркване като говори Sick а пък и аз и не я намирам красива  Naughty с як макиаж и изкуствени мигли ни внушават "екзотичност" ...  hahaha
Сигурно и ти като мен Леман я харесваш много повече без русата перука "ала Мерелин Монро" Wink
Джансел обаче е с изумителен стайлинг  Peace много стилен и колоритен  Wink Heart Eyes

Като дъскорезница hahaha hahaha hahaha. Много точно определение. 
Определено харесвам Леман без гротеската перука  Laughing и изобщо Езги Мола е миловидна и приятна, тембъра и също. Факт е, че има някое кило от горе, ама бял кахър е това.
Виж целия пост
# 172
 ooooh! Shatzi, въпреки, че бях разбрала от вашите коментарии за края на този сериал  Shocked не очаквах, че така ще ме разстрои ... не очаквах ...  

 smile3524
Виж целия пост
# 173
Дайче  Hug
Съчувствам ти, видяла си и селянията и простотията в действие и крещенето на макс.
Виж целия пост
# 174
 wavey Добро утро и приятен ден   typeuu Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 175
 Wink Ще продължа с моите размисли след пресните си впечатленията от Лп ...  newsm78

Връщам се на момента, в който Кенан се усъмни, че Леман е бременна от него  Naughty
Не мога да го упрекна Кенан за това  Crossing Arms просто нещастно съвпадение за Леман, че тази бременост не се случи преди мама Гюллю да покаже на Кенан "компроматната" снимка с целувката между Бюлент и Леман  ooooh! Sad


В момент на ревност Кенан поиска Леман да напусне дома му  Sick  #Cussing out


След което Леман иззлобя и направи фаталната и непростима грешка с изгаряне на негативите на новия му филм ...  ooooh! Sad


Много болка понесе и под голямо напрежение беше непрекъснато Кенан Naughty Crossing Arms
От невъздържаността на Леман и постоянните нейни скандали Sick и от постоянна обвиняващата го и в некадърност и слабохарактерност мама Гюллю  #Cussing out  и в добавка ...  Mr. Green капризния и егоистичен хленч на появилата се Нуран с "мерак" да стане актриса ... и то "велика" Mr. Green
#Crazy Всеки нормален човек би "луднал" в тази ситуация  #Crazy  а при Кенан към всичко това се наслагваше и постоянния кошмарен сън-спомен за извършеното от него в една черна нощ, когато е бил само на 15 години под натиска и изпълнявайки желанието на майка си  #2gunfire и годините му след това в затвора  Cry че и Леман  doh узнала и знаеща колко страда той от този случай не пропускаше във всеки сгоден за нея момент да го "шамароса" в лицето ...  bash  
  
Виж целия пост
# 176
                                                 cry  Shocked  ooooh!  ....  


Виж целия пост
# 177
Дайче  bouquet страхотни размисли придружени с кадри newsm10
Виж целия пост
# 178
Shatzi   bouquet   благодаря  Wink за едно само съжалявам  ooooh! че когато открих тази тема за Джансел  newsm78  вие вече гледахте и коментирахте сериала Лп Peace и тичайки  ...  running срещу вас не успях тогава  Embarassed  и дума да кажа ...  #Crazy


 Wink  Гледах няколко пъти тази сцена ...  newsm78  от този клип с Кенан и ... Нуран  Naughty но вече не "хленчеща" а даваща го ... "професионал"   Shocked естествено благодарение на добрия Кенан оджа и както се казва : "Пази, боже, сляпо да прогледа!" ...  #Crazy



Какъв скандал му спретна на миличкия  doh след супер професионалната нейна "целувката в кадър" (пред "бай камера") ...  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 179
 Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия