Звездни компромати - 178 част

  • 59 272
  • 738
# 90
Мадона определено трябва да е благодарна на фотошопа.


http://prikachi.com/images.php?images/544/6379544n.jpg

След фотошопа 14 звезди  Wink
м/у другото лично на мен си изглеждат много добре и преди обработените снимки

Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink
Виж целия пост
# 91
Някой беше пускал снимки на Ани Хоан и Крум. В новият Уикенд пише, че Анчето хванала срамни въшки от него  hahaha

При положение, че всички се епилират много чудно къде се подвизават въшките.
Виж целия пост
# 92
Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink

Да, така е. Личат си и годините, и не е срамно, но една Шарън СТоун или Джулиан Мур много по-достойно си носят годините. Според мен, де.

За сравнение (сигурно и тези снимки са минали през ФШ, но тук по-скоро излъчването на възрастта е различно)

         
Виж целия пост
# 93
Ная Ривера
Джо Манганиело
Ванеса Уилиямс
Кевин Спейси на рождения си ден
Хю Джакман
Лейди ГаГа
Дебора Ан Ул
Риана
Джей Ло
Виж целия пост
# 94
Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink

Да, така е. Личат си и годините, и не е срамно, но една Шарън СТоун или Джулиан Мур много по-достойно си носят годините. Според мен, де.

     



Да , само че Мадона е певица преди всичко , това на сн. е сценичен костюм  Wink

Лично аз харесвам стила и в ежедневието и на червения килим  Peace  за мен е безупречна  Simple Smile



http://blogs.babble.com/famecrawler/files/2011/08/07-1.jpg

http://netstorage.metrolyrics.com/artists/large/7477/madonna-mad … nts-with-kids.jpg


Виж целия пост
# 95
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?
Виж целия пост
# 96
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?

Не е ли осиновено?  Thinking
Виж целия пост
# 97
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?

Не е ли осиновено?  Thinking
Нямам представа, затова питам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 98
Детенцето на Сандра Бълок е осиновено, да.

Процедурата е стартирана с Джеси Джеймс, по времето, когато са били женени, но след развода тя я довършва сама.
Виж целия пост
# 99
http://prikachi.com/images/58/6380058f.jpg  Николинка  Mr. Green
http://prikachi.com/images/59/6380059v.jpg

http://prikachi.com/images/60/6380060N.jpg мини Валерко
Виж целия пост
# 100
Как не им влитат мухи във вечно отворените усти, не знам hahaha.

Ан Хатауей има много силни черти, надали изглежда зле без грим (на снимките е зачервена и потна след тренировки, иска ми се да видя коя ли би изглеждала добре при тези обстоятелства).
Виж целия пост
# 101
Ан Хатауей ми е ужасно дразнеща, много ми е отблъскваща тази жена. Нещо в чертите й, или физиономиите......
Виж целия пост
# 102
То общо взето сме малко тези, които я харесваме. Аз я намирам за много красива, но очевидно самовлюбена. По разните клюкарски издания постоянно се тиражира как не се разбира с колегите си по време на снимки. На сета на последния "Батман" май е успяла да се сдърпа и с Гордън-Левит дори, което е забележително на фона на неговия лек характер Laughing.
Виж целия пост
# 103
Ха, не ми изглеждаше такава, честно казано Simple Smile
Иначе съм на едно мнение с теб за Кейт Бланшет  Heart Eyes
Виж целия пост
# 104
Аз също смятам Ан Хатауей за красавица. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия