, никаква ме няма , ама ММ излезе отпуска и излизаме на сам на там , малко да се видим чее
.

, нещо ново , нещо старо 















цепиш мрака нап'раУ
в случая Фери ни да каже,че е бедна ни да каже,че е богата все си го получи накрая само дет моя ашкъм пострада
невероятна си с обясненията



миличка и от мен имаш огромно гуш

страхотен колаж си творила в среднощните часове
честито аватарче
много ми хареса клипчето Why femir?

добре си се появила
честити дрешки, много си хубава 
изчетох те с интерес и на един дъх, направо скъпа останах без коментар, страшна си
, наистина момичетата бяха прави, че твоите постове ще ги четем с огромно удоволствие
благодаря за епизодите 
Жана,
Фергис,
Рени,
Галя,
Джеси,
Миленче,
Бъни, 
Прегръщам ви всички
па сега ти убав бил яяяяя гид бурда
за едната размазана снимка го набедихме
ама се върна към стара визия,значи има надежда и да се обръсне скоро време

ако Сехерлита реши да намине ще е очарована...
и мерси за кафенцата.
......не, не, почти съм решила на кой, ще дам зелена светлина.
нЕмЪ го, остана само по перчем?! 
Препоръчани теми