Бял списък на туристическите агенции

  • 563 383
  • 1 678
# 225
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.
Виж целия пост
# 226
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.


Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !
Виж целия пост
# 227
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.
Виж целия пост
# 228
Точно така, аз като ползвам търновска агенция за почивки в страната сигурно увреждам сериозно столичната икономика. Да не говорим, че пък от време на време и немска агенция ползвам - ужас!
Виж целия пост
# 229
 Joy Яяяяя, ама тук било много весело. Значи за да съм безгрешна светица трябва да си зарежа комфортът , който ми осигуряват софийски ТА и да се забия в някоя от мизерните фирми в моя град. Току виж и аз съм отнесла някоя точилка.
Виж целия пост
# 230
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.


Това,че не сте останала доволна от една агенция не означава,че няма качествени такива.Има момичета и момчета пълни с ентусиазъм и желание да работят,но заради такива като Вас не им дават възможност да си заслужат заплатите.
Виж целия пост
# 231
Абе, Джулка, я бързо да се засрамиш, аааааааааа ще оставиш бургаските момичета и момчета без заплати  Joy.„
Въй, въй, въй-права е колежката ми-всеки луд с номера си, а някой с цяло турне.......
Виж целия пост
# 232
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.


Това,че не сте останала доволна от една агенция не означава,че няма качествени такива.Има момичета и момчета пълни с ентусиазъм и желание да работят,но заради такива като Вас не им дават възможност да си заслужат заплатите.
"Такива като нас" търсят най-изгодната оферта от агенция, на която може да се има доверие. Като станете такава, тогава може да имате и повече клиенти. Ентусиазмът и желанието за работа са хубави неща, но не са достатъчни, за да се оцелее в един бизнес.
Виж целия пост
# 233
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.


Това,че не сте останала доволна от една агенция не означава,че няма качествени такива.Има момичета и момчета пълни с ентусиазъм и желание да работят,но заради такива като Вас не им дават възможност да си заслужат заплатите.
"Такива като нас" търсят най-изгодната оферта от агенция, на която може да се има доверие. Като станете такава, тогава може да имате и повече клиенти. Ентусиазмът и желанието за работа са хубави неща, но не са достатъчни, за да се оцелее в един бизнес.

Искате да кажете,че в Бургас няма надеждни агенции ли? И как го решихте? И според Вас кое е достатъчно тогава?
Виж целия пост
# 234
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.


Това,че не сте останала доволна от една агенция не означава,че няма качествени такива.Има момичета и момчета пълни с ентусиазъм и желание да работят,но заради такива като Вас не им дават възможност да си заслужат заплатите.

Абе не е една агенцията.
Кажи от коя бургаска агенция си да дойда да ви пробвам обслужването, че да се спре с тая мъка  Laughing
Виж целия пост
# 235
Една добра агенция не се оплаква по форумите от липса на клиенти, щото не били патриоти да поддържат местния бизнес. Клиентът търси най-доброто, не е длъжен да изпълнява социална роля в тая игра. Който не го разбира, никой не му е виновен.
Виж целия пост
# 236
Ама яко ме разсмяхте, точно нещо ми се беше бъгнало настроението. Тази госпожа, явно яко се е взела на сериозно. Само дето започна да изнаглява, че чак ви се чудя на търпението.  Ама аз ако искам и с ТА от Брусарци ще пътувам. Как така таранкоолу, дато ни съм го виждала, ни съм го чувала ще ми се зъби и ще ми нарежда с коя ТА да пътувам. Ми на пък с Дорис ще пътувам в Турция и после ще вляза тук да ви се фукам
Виж целия пост
# 237
Аз съм от Бургас, но пътуваме със софийска туристическа агенция. Говорим си по телефона, плащането е по банков път, договорите се пращат по мейла, така че няма нужда от ходене на място.

Miss Juli,при наличиието на толкова много агенции в Бургас не е ли грехота да се превеждат пари в софийски.Как може да искаме град с висок стандарт,с високи заплати , а не осигуряваме съществуването на местния бизнес.Грехота !

Въй, въй, заслужавам сто камшика на голо  Crazy. Като ще си говорим за осигуряване, първо гледам да си осигуря почивката. Бургаските агенции не ми помогнаха особено една година, когато за малко останах без хотел, защото всичко свястно беше на Stop-sale. Направи го софийската Екзотик Холидей. Не ми пука каква е агенцията, ако ме обслужват качествено и адекватно. Ако ще да е от Полски Тръмбеш.


Това,че не сте останала доволна от една агенция не означава,че няма качествени такива.Има момичета и момчета пълни с ентусиазъм и желание да работят,но заради такива като Вас не им дават възможност да си заслужат заплатите.

Абе не е една агенцията.
Кажи от коя бургаска агенция си да дойда да ви пробвам обслужването, че да се спре с тая мъка  Laughing

 Joy Ако работех в агенция щях да Ви извикам да си побъбрим очи в очи,но за съжаление се занимавам с друг бизнес,в който няма как да се запишете от София Simple Smile Но най-добрата ми приятелка работи в агенция.Затова съм запозната с болката на този сектор в Бургас.Не стига,че все повече хора си купуват самолетни билети и хотели онлайн,а и почивки вече почнаха да си резервират в софийски агенции.
Виж целия пост
# 238
Joy Ако работех в агенция щях да Ви извикам да си побъбрим очи в очи,но за съжаление се занимавам с друг бизнес,в който няма как да се запишете от София Simple Smile Но най-добрата ми приятелка работи в агенция.Затова съм запозната с болката на този сектор в Бургас.Не стига,че все повече хора си купуват самолетни билети и хотели онлайн,а и почивки вече почнаха да си резервират в софийски агенции.

УЖАС! Егати наглите хора!
Виж целия пост
# 239
IRIRIRI, не забравяй, че всичко опира до пари и всеки търси най-изгодните оферти. Ще платиш ли примерно няколко стотачки отгоре само, защото трябва да подпомогнеш някоя местна агенция. Въпросната софийска агенция ми направи огромна отстъпка само и само да не остана без почивка. Първоначално иначе се бяхме насочили именно към бургаски агенции, обаче нещо не ме убедиха да им стана клиент. Ти сама казваш, че бургаските агенции са малки и непроспериращи. Тогава надали имат достатъчен ресурс да обучат добре служителите си, включително да ги пращат на инфо турове, за да се запознаят с хотелите, които предлагат.
А и местните агенции препродават масово пакетите на Емералд, която е софийска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия