Бял списък на туристическите агенции

  • 563 507
  • 1 678
# 270
Здравейте и от мен!
Искам да ви попитам какво мислите за Бохемия, защото чета доста противоречиви мнения за тях, а от друга страна имат интересни предложения?
На 1 ви май пътувам с тях за Дубровник /живот и здраве/, ако още ще ти е валидно питането тогава, мога да споделя. Peace
Виж целия пост
# 271
Здравейте и от мен!
Аз мога да похваля Гъливер травел. Пътувала съм с тях 2 пъти, евентуално ми предстои и трети. Много добра им е организацията, всичко написано в програмата действително се изпълнява, екскурзоводите също са невероятни.
Искам да ви попитам какво мислите за Бохемия, защото чета доста противоречиви мнения за тях, а от друга страна имат интересни предложения?
Аз нямам лични впечатления от тази фирма, но пък във форума има доста интересни и противоречиви отзиви за нея. По-добре е да се прочете повечко преди да се вземе решение, а и да се избяга от някоя скрита автореклама.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601414.0;topicrefid=19
и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=809895.0

Просто напишете в Гугъл името на фирмата и излизат и други сайтове с мнения.
Виж целия пост
# 272
Благодаря за мненията!
Merri_An, и аз се интерсувам точноза Дубровник, но по-скоро гледам за Великден и май ще си се спра на сигурния и проверен от мен вариант Гъливер травел.
Много хубава тема, ще продължавам да ви следя и надявам се да споделям нови отзиви!
Виж целия пост
# 273
аз съм пътувала много пъти с Бохемия и, до сега, не съм имала никакви оплаквания  Peace
Виж целия пост
# 274
Мен пък ми е интересно защо цените на Бохемия и на Емералд  са едни и същи, а и визията на сайтовете им е еднаква.
Виж целия пост
# 275
Мен пък ми е интересно защо цените на Бохемия и на Емералд  са едни и същи, а и визията на сайтовете им е еднаква.

Емералд продават програми на Бохемия и обратното  Peace
Виж целия пост
# 276


Виж оферта на Динита по тази дестинация.Пътувала съм с тях и съм доволна.За Гърция си харесах екскурзия до Корфу от Евелин Р

видях я  - и именно защото няма посещение до Постойна яма се отказах. Семейството ми е фен на пещерите  и с риск да прозвучи като  хвалба  в България сме посетили  всички пещери с организиран достъп а и някои други ,  в Румъния сме били на Валеа, готвим се да ходим и до близките до Малко Търново  пещери в  Турция и затова държим за Постойна яма
Виж целия пост
# 277


Виж оферта на Динита по тази дестинация.Пътувала съм с тях и съм доволна.За Гърция си харесах екскурзия до Корфу от Евелин Р

видях я  - и именно защото няма посещение до Постойна яма се отказах. Семейството ми е фен на пещерите  и с риск да прозвучи като  хвалба  в България сме посетили  всички пещери с организиран достъп а и някои други ,  в Румъния сме били на Валеа, готвим се да ходим и до близките до Малко Търново  пещери в  Турция и затова държим за Постойна яма

Заслужава си един милион пъти, независимо с коя фирма пътувате. Изключителна красота. Но не бяха позволени снимки, само на влакчетата - там можеше да снимаш видео, докато се возиш. Успех при всички положения  Simple Smile
Виж целия пост
# 278
http://www.dinita-tours.com/excursion-new.php?id=1241
Виж целия пост
# 279
същата оферта гледах и аз - но най-отдолу със ситни букви пише:
.....еднодневна екскурзия до замъка Предяма, пещерата Постойна яма и словенската столица Любляна (20 евро 40 лева) на човек при група от минимум 20 туриста и включва: транспорт, паркинг /без входни такси/ * еднодневна екскурзия до Плитвички езера – 15 евро (30 лева) на човек при група от минимум 20 туриста и включва: транспорт, паркинг /без входни такси/
 и както писах по-горе  местата до които искам обезателно да отида зависят от желанието на други поне 18 човека / ще бъдем с мъжа ми/ ....затова се насочих към ТА която гарантира посещение и до двете места ,  за съжаление единствената на която попаднах е с доста противоположни отзиви
Виж целия пост
# 280
Здравейте искам да попитам някоя пътувала ли е с някаква фирма до германия ако да да ми дадете мнения за най добра фирма. Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 281
Nqkoi da spodeli mnenie za Mondel travel?!
Виж целия пост
# 282
Nqkoi da spodeli mnenie za Mondel travel?!

Пътувала съм три пъти с тях, в Италия и Испания и съм доволна.Пътуванията ми са от 2013 и 2014.Ако нещо конкретно Ви интересува ако мога ще отговоря.Имайте предвид, че са отдавна на пазара и програмите им са отработени.
Виж целия пост
# 283
Здравейте аз имам питане някой бил ли е на екскурзия по време на байрам в Турция,че съм избрала
едни дати септември за екскурзия Памуккале -Троя и сега се замислих дали ще е отворено всичко.
Миналата година се разходих до Чорлу пак по техните празници и всички магазини бяха затворени.
Много път и пари да хвърля и нищо да не видя  newsm45 smile3511
Виж целия пост
# 284
Някой с мнение за ТА Интертравел?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия