Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 331
  • 735
# 150
За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.

Тогава от къде са се взели тези 35 лв в моята сметка, като няколко часа преди това бях на 0 ?  newsm78

Банкиране имаш ли?
Виж целия пост
# 151
Аз също все още НЯМАМ - Бургас Инвестбанк.
Виж целия пост
# 152
Варна-Алианц-ИМА. Преведени в 10.16ч.
Виж целия пост
# 153
За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.

Тогава от къде са се взели тези 35 лв в моята сметка, като няколко часа преди това бях на 0 ?  newsm78

Банкиране имаш ли?

Нямам. Само съм си регистрирала картата в E-pay и там си проверявам за превод.
Виж целия пост
# 154
София,Люлин централна кооперативна банка ИМА детски надбавки!
Виж целия пост
# 155
Булбанк-Стара Загора има детски.
Виж целия пост
# 156
За БУРГАС проверих в събота и нямах превод. Миналата седмица, на 14.08 ходих да си взема решението от социалните и ми казаха да ги очаквам около 20.08. Надявам се все пак днес да ги пуснат.

Тогава от къде са се взели тези 35 лв в моята сметка, като няколко часа преди това бях на 0 ?  newsm78


Банкиране имаш ли?

Нямам. Само съм си регистрирала картата в E-pay и там си проверявам за превод.

Съжалявам, че се включвам само за да кажа, че съм към Инвестбанк Бургас и нямам все още превод на детски.
Виж целия пост
# 157
Монтана-ОББ вече има преведени детски и чл8
Виж целия пост
# 158
И днес няма да има нищо в Бургас, явно...Спирам да проверявам, обаче, защото "милите" хора от Инвестбанк не пропускат да си удържат сума за проверка на сметката....
Виж целия пост
# 159
Нещо за Красна поляна, ЦКБ?
Виж целия пост
# 160
Момичета , някой за Бургас има ли инфо?
Виж целия пост
# 161
Момичета , някой за Бургас има ли инфо?

все още няма
Виж целия пост
# 162
Днес в Бургас няма да има превод.Току що ми го изкрещяха от банката по телефона Sad бясна съм "
Виж целия пост
# 163
Уфффф ... А някой знае ли каква е процедурата да се смени картата, по която се превеждат парите. Отдавна се дразня на натрапената ми Инвестбанк карта, та сега смятам, ако може, да не се възползвам повече от нея.
Виж целия пост
# 164
Уфффф ... А някой знае ли каква е процедурата да се смени картата, по която се превеждат парите. Отдавна се дразня на натрапената ми Инвестбанк карта, та сега смятам, ако може, да не се възползвам повече от нея.
смяната на банковата сметка става с подаването на детските, само за подмяна на банкова сметка не може да подадеш декларация Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия