Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 394
  • 735
# 195
Някой може ли да ми каже,при положение,че подавам молба за детски ноември месец,а от септември сме на детска градина,кога трябва да предоставя тази бележка,че е записан???  newsm78
Моля,ако някой знае да ми каже

KokoMira Благодаря ти

Срока за тези бележки е края на септември. Без значение, кога се подава молба за детските, всяка учебна година се представя такава бележка.
 Носиш бележката сега, а ноември си пускаш само молбата за детските.
Виж целия пост
# 196
Интеграционни дали е имало някъде до сега ? София Възраждане ?
Виж целия пост
# 197
Прочетох, че за Плевен, Враца имало. За Ямбол се очаквало.
Виж целия пост
# 198
Момичета,имам един въпрос.
Ако ми се пада да подам документи за детски през септември,но не го направя , мога ли да подам документи през декември или губя цялата година до следващия септември?
Благодаря!
Виж целия пост
# 199
Момичета,имам един въпрос.
Ако ми се пада да подам документи за детски през септември,но не го направя , мога ли да подам документи през декември или губя цялата година до следващия септември?
Благодаря!
Ще загубиш само месеците, през които не си декларирала, че искаш да получаваш детски, т.е от септември до декември.
Виж целия пост
# 200
Здравейте, извинявайте че питам нещо, което сигурно е питано и преди многократно!  Rolling Eyes
Синът ми тази година е в група за задължителните 5 годишни в детската градина, т.е. сега септември трябва ли да представям бележка в социалните, при положение че подавам март месец молба или не, чак март с новата молба?  newsm78
Виж целия пост
# 201
Здравейте, извинявайте че питам нещо, което сигурно е питано и преди многократно!  Rolling Eyes
Синът ми тази година е в група за задължителните 5 годишни в детската градина, т.е. сега септември трябва ли да представям бележка в социалните, при положение че подавам март месец молба или не, чак март с новата молба?  newsm78
Да, трябва бележка, иначе спират детските.Март подаваш молба за следващите 12 месеца.
Виж целия пост
# 202
Здравейте, извинявайте че питам нещо, което сигурно е питано и преди многократно!  Rolling Eyes
Синът ми тази година е в група за задължителните 5 годишни в детската градина, т.е. сега септември трябва ли да представям бележка в социалните, при положение че подавам март месец молба или не, чак март с новата молба?  newsm78
Да, трябва бележка, иначе спират детските.Март подаваш молба за следващите 12 месеца.

Благодаря много!   bouquet
Виж целия пост
# 203
Приеха ли го това с бележка от предучилищната? Ние ще бъдем на предучилищна в училище, но си мислех, че бележки носят само учениците от 1ви клас нагоре?  Thinking
Виж целия пост
# 204
Плевен Инвестбанк има интеграционни
Виж целия пост
# 205
Лилянa ,Благодаря за бързия и точен отговор!  bouquet
Виж целия пост
# 206
Приеха ли го това с бележка от предучилищната? Ние ще бъдем на предучилищна в училище, но си мислех, че бележки носят само учениците от 1ви клас нагоре?  Thinking
И мен това ме интересува, ако някой е наясно моля да сподели.
Виж целия пост
# 207
Приеха ли го това с бележка от предучилищната? Ние ще бъдем на предучилищна в училище, но си мислех, че бележки носят само учениците от 1ви клас нагоре?  Thinking
И мен това ме интересува, ако някой е наясно моля да сподели.


Прието е, да!
 Носете си бележките, за да не ви спрат детските.
Виж целия пост
# 208
Този месец подавах документи за детски и попитах дали трябва да нося бележка за голямата ми дъщеря ,че е записана на предучилищна, отговориха ми че не трябва не било още прието това изискване.
Виж целия пост
# 209
Този месец подавах документи за детски и попитах дали трябва да нося бележка за голямата ми дъщеря ,че е записана на предучилищна, отговориха ми че не трябва не било още прието това изискване.


http://www.moreto.net/novini.php?n=222688
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия