Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 60 613
  • 738
# 210
Далче,Честит мъжов ти РД,честита годишнина от сватба и гаджосване!Бъдете много щастливи и обичащи се! Heart Eyes
Е,Танче,добре завърнала се у форумско Mr. Green
Голям образ Макси Laughing
Виж целия пост
# 211
Макси: Мамо, сега този вятър като ми влиза в устата - ставам ли по-тежък? hahaha
Никич, таз' икона ми е предварително запазена за всички лафове на синковеца ти. rotfImbo

Днес бил ден на експушачите. 'Ми да ми е честито (че и на останалите, сигурно има). Mr. Green
Виж целия пост
# 212
Много ви благодаря за прекрасните пожелания, момичета! Всичко добро да ви се връща!
Макси е сладкиш! Hug
Ем, Коте, да ни е честито тогава от 2008 съм чиста! bowuu  Grinning
Виж целия пост
# 213
Привет ! 



Допивам 4-тото кафе.

 Hug
Виж целия пост
# 214
ДВ!  Heart Eyes

Честит ви празник тогава, уважаеми непушачи!  Crazy  Crazy

Малии, трябва да търся обувки за сватбата, крайно време беше треска да ме затресе.  Mr. Green Twisted Evil
Лекинко започвам да си поемам дъх с Бо, днес беше похвален и от трите си госпожи, та малко ни просветна.  Crazy

Макси, отпреди малко, пред топла витрина с хлебчета:
- Не пипай хляба с голи ръце!
- А може ли да го пипам с голи крака?
 Laughing
Виж целия пост
# 215
Привет дами   bouquet !

Времето за кафе отмина, та викам следобедно винце да опитаме:



Съжалявам, че не наминавам... Hug

Не съм чела назад признавам...но ми липсвате, истински!

При мен нищо ново, надявам се с настъпването на есента и зимата да съм повече време у дома и да успявам да съм вас по-често!

Уф, тъкмо седнах и Дейка Змейка ме дърпа, скача отгоре ми и край... нищо без нея не мога да свърша, а компа приема като своя собственост...

Целувам ви засега, ако успея пак ще намина  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 216
Привет и от нас.

След Калина, успешно се тръшна и кака ѝ, баба ѝ и дядо ѝ  Crazy, че и моя милост.  #Cussing out
Б@си и прилепчивия грип. Така... бузите, които с толкова труд постигнахме лятото и заобленото дупе са в историята и отново трябва да се борим да ги оформим  Confused

Иначе нищо ново, налегнаха ни грижите покрай училище и детска, зора в работата се узорва все повече и светлинка в тунела се не види поне до края на април.  Почнаха и входните нива контролни, Софи вече има цели 2 оценки, мда, определено не си поплюват.

Далче, честити поводи на патеричка.   bouquet

Юхи, ни моЙш ма учудиш. Софи искаше едно лапе в яслата да се жени за нея  Mr. Green, периодично ме уведомява, че има ново гадже (то горкото вероятно не подозира  hahaha).На посленото, бъдещата свекърва иска да ги сложат пак на един чин, че много добре му влияела  hahaha.  А Калина продължава да се носи с момченцето, с което постъпиха заедно в 1 група. Свекъра и свекървата са я харесали много, така че и там положението е под контрол ...

Ника, видя ли к'во ти дойде до главата. Спкойствие и силна храна, ей туй му е майката.  Peace И работата в стил со кротце, со благо и со малко кютек.  Mr. Green

Неви  Hug по-честичко наминавай, дано намираш време!

Бременните - 'земете па споделете как сте, мисля ви. Може да не пиша кой знае колко редовно, ама на два дена веднъж минавам да ви попрочета...

Коте, пак ли много работа те налегна?

Мяуска, айде малко по-редовничко наминавай, липсват ми твоите по 2-3 думи...

Хубава вечер и хубав неделен ден желая!
Виж целия пост
# 217

Бременните - 'земете па споделете как сте, мисля ви. Може да не пиша кой знае колко редовно, ама на два дена веднъж минавам да ви попрочета...

Аз да се отчета ... Нищо ново ... Дебелея ... Седя вкъщи - имам високо кръвно, висок холестерол ... и много нисък хемоглобин ... това се вижда от изследванията и трикратните замервания на ден на кръвното ... А аз се чувствам прекрасно ... имам толкова сили ... прави ми се всичко ... ходи ми се много ... Ако не са изследванията няма и да знам, че нещо не е наред ... И така ... Чакам 07.10 и втората фетална ... Дано всичко да е наред Simple Smile Лекарката беше ужасена, че на 80% било момиче Simple Smile, а аз съм доволна  Joy ... Това е - рапорт даден  Hug
Лека вечер  Wink
Виж целия пост
# 218
Коте, пак ли много работа те налегна?
Никак даже. Свиркам си ей така (и физически, и психически). fiuuuuuu

Павлинчеhug
Трето момиче, уха! Мъж ти ще се изнесе. tooth

Неви, какво следобедно винце в 19 ч.? newsm65
Виж целия пост
# 219

Павлинче,  hug
Трето момиче, уха! Мъж ти ще се изнесе. tooth


Абе ... каза, че е ОК ... пък ... де да го знам  newsm78
Виж целия пост
# 220
Аз само да напомня да излеете малко пожелания към мадам Мяуче по повод рождения ѝ ден. Аз ѝ пожелавам да е здрава, да ѝ е спокойно и доволно на душата ииии за малко да я замеря с една пчеличка днес, ама айде, викам си, нали ми е симпатична, днес ще я пожаля.  Mr. Green

9 часа вече работя, остават ми още около 6 (за днес), едновременно с това се занимавам изцяло и с Диди, която беше така добра да НЕ заспи днес (но пък стана в 10, хайде  Crazy ). Стане ли 18:00, си сипвам едно вино, ако ще да се разчуе, че иначе не мож' оцеля до края на деня.

Ла вида, изпълнявай квото там ти е заръчано, почивай си, пък ние ще се радваме и на момче, и на момиче!  Hug

Ника, Максо ме уби!  hahaha Диди също има маймунски пориви да пипа разни неща с крака.  bowuu

Непушачките, браво! Аз не мога да си представя, че някога съм пушила редовно - от ставане до лягане с цигара. Чиста съм от 2005.  bowuu
Виж целия пост
# 221
Честит рожден ден, Мяуска!
Да си жива и здрава, много щастлива, обичана, все така прекрасна майка и жена!



Юхи, Господ да те поживи за тоя пост, нещо упорито отказваше сайта да ме пусне в родени 2010.   bouquet
Ла видке, стискам ти палци, изпълнявай и слушкай, чакаме здрава и силна мома като у дойде времто. А кога му е времето?  Rolling Eyes

Хубав ден и успешна нова седмица желая Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Честит рожеден ден, Мяу!
Да си здрава, обичана и щастливаена и майка!

Ние днес се покъсахме от обикаляне по магазините - не препоръчвам на никого да си го причинява с мъж и две деца от мъжки пол.  Twisted Evil Mr. Green Обаче нямах обувки към оная рокля, па пустото ми копито 40-ти номер  Mr. Green Embarassed голямо търсене падна. Цял център тегелирахме по няколко пъти... ужас... накрая се сдобих с навуща от един МОЛ за невероятните 10 лв.  Joy Доволна!
Виж целия пост
# 223
Честито, Мяуски  Hug Hug Hug Да си здрава и обичана!
Скрит текст:

... за хората със слаби сърца ... да не отварят картинката!!!  Joy
Виж целия пост
# 224
Ла Вида, тез левенти да ги махаш!  Naughty Ще се усмихват, хубуу, 10 минути, после ще искат да поседнат, да похапнат, да дремнат... А и кой знае как им миришат краката.  Crazy Предпочитам спокойствието на самотата.

Ника, аз така за една сватба обикалях доста и накрая се спрях на тоалет за няма и 20 лева (16 и нещо или 17 и нещо беше роклЕто).  hahaha

Слънчи, дългосрочни планове нямам, желая единствено тази седмица да се свърши най-накрая!  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия