Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 60
Само ще кажа,че митовете за негрите са верни...Но това не ги прави добри любовници

Къде ги намирате такива ? Аз нали съм си карък и вече втори път попадам на чернокож със скромни размери.
Виж целия пост
# 61
Само ще кажа,че митовете за негрите са верни...Но това не ги прави добри любовници

Къде ги намирате такива ? Аз нали съм си карък и вече втори път попадам на чернокож със скромни размери.
В София ги намерих Laughing На единият му беше...прекалено голям,но пък в техниката беше много добър.Не се отчайвай-нали казват,че на третия път ти излиза късметът Laughing
Виж целия пост
# 62
Отказвам се аз да търся. Ще се примиря с това, което имам.
Виж целия пост
# 63

Този от коя нация беше? Какво означава нация и сексуални подвизи на нациите?
Виж целия пост
# 64
То има значение и расата и колко пъти си бил с даден партньор!
Като за първи път почти всички се стараят да дадът най-доброто от себе си!!

Това не зависи от кой път, а от това дали имаш чувства към някого.
Виж целия пост
# 65
Ако твърдя, че не съм расистка, трябва ли задължително да изпитвам сексуално привличане към представителите на така мило недискриминираните от мен раси?  Thinking


Само комплексирани жени или силно лицемерни, твърдят че били расистки.
Виж целия пост
# 66
Без никакви комплекси, просто ми е некомфортно някой да
ми белее или чернее прекалено много. Предпочитам хора,
близки до моята порода. Въпреки образование и преживяване,
то е като инстинкт.
Виж целия пост
# 67
защо ли има толкова смесени бракове и то все жената е българка...Обратното е мноооого рядко срещано.

Защото на жената стоката и е универсална. Мъжът не е стока, а средство за сдобиване със стоки.
Виж целия пост
# 68
Защото родителите от бейби бум поколението отглеждат
децата си с две директиви. За дъщерите- вземи, мами, чужденец.
А за мъжете- само да си посмял да ми доведеш рускиня/украинка.

Има и вариации, но това е доста масово явление.
Виж целия пост
# 69
Зависи и от манталитета на родителите...То обикновено не е ''доведи ни чужденец'' а доведи ''богаташ''...
А за рускинята са си прави...страаашна работа са тия жени.
Виж целия пост
# 70
Познавам рускини, които живеят в Бургас. Съвсем нормални жени.
Виж целия пост
# 71

А за рускинята са си прави...страаашна работа са тия жени.

През социализма е имало българи, които отивали на работа в Коми, където получавали по-високи заплати, от местните руснаци. Това предизвиквало възмущение и завист, които пререствали понякога в конфликти между руснаци и българи.

През този период много рускини се омъжват за българи, защото в България стандарта на живот е бил по-висок, от този в СССР. В условията на демокрация и Евросъюз, средната заплата за 2011 год. в България е 300 евро, в Русия - 721 евро. Браковете между рускини и българи стават анахронизъм.
Виж целия пост
# 72
По нашия край тука французите директно ни поръчват руски и украински булки...Има цели села където 2 трети от мъжете са женени за рускоговорящи.А че много често им осмукват и одират кожата....
Виж целия пост
# 73
Ако твърдя, че не съм расистка, трябва ли задължително да изпитвам сексуално привличане към представителите на така мило недискриминираните от мен раси?  Thinking


Със сигурност не. Расистка за мен те прави определена предубеденост към всички представители на даден етнос или малцинство, каквито бяха изказани от някои тук, и то не на тема секс. И мен не ме привличат ниски мъже сексуално, но не значи, че ги дискриминирам или че се чувствам като нещо повече от тях.


Аз имам сравнително богат опит с чужденци. Не мога да давам в никой случай генерални заключения за нито една нация. Всичко е до човек, не до етнос, раса и религия. А мита за чернокожите - вероятно средностатистически размера при чернокожите е по-голям, отколкото при белите. Но това не значи, че не може да срещнете примерно българин, който да е по-надарен от някой африканец. И все пак най-надарения мъж, с който аз съм била досега, беше чернокож.  Crazy
Виж целия пост
# 74
за мен хората са предимно хора и строги индивидуалности, колкото и да са обелязани от характерни национални особености  Peace

българите са толкова различни, а сме една шепа хора  Blush

и всичко зависи от това - ккаво един мъж вижда в теб, какво иска да ти даде, как иска да се отнася с теб конкретно, не с жена по принцип - защото тук няма по принцип - има лично отношение - всеки път  Peace

ако вижда в теб дама - ще се държи - като с дама, ако вижда богиня - ще те боготвори, ако вижда любима ... съответното ...... и ако вижда к**рва .... ще се държи и така с теб  Peace а какво ще види в жената - зависи и от нея  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия